משכנתא לפושטי רגל
אריאל בבצ'י'ק | פיננסים

משכנתא לפושטי רגל – שיטת '5 השלבים' לחשבונות מסודרים אחרי חובות של 500 אלף שקלים!

ננסה לעשות חלוקה גסה, פושטי רגל מתחלקים לשני סוגים עיקריים של טיפוסים: 1) הטיפוס שגורר את המצב עד הליך פשיטת רגל. כנראה שהוא גם יגיע להליך הוצאה לפועל ועל הדרך יצבור תיקים שילוו אותו במשך שנים ארוכות. הוא ינסה בכל דרך לקחת הלוואות, המתגלות כמזיקות בסופו של דבר. אם זה לא מספיק? אז בנוסף הוא ינסה לקחת הלוואה מהמשפחה / מכרים / שוק אפור (שלא נדע), הלוואות כאלו שהוא לא בטוח יצלח להחזיר אבל אין לו ברירה, (בטח הקרובים גם מודעים לסיכון). טיפוסים אלו עלולים לפגוע בתא המשפחתי, בבריאות ובנפש של עצמם וסביבתם. 

טיפוס מספר 2) טיפוס שלוקח אחריות על המצב, מבין שהוא צריך לקחת משכנתא לפושטי רגל, להשלים הבראה פיננסית מקצועית ואמיתית. הטיפוס הזה יכול לשנות את הרגליו כדי להתחזק ולהתמודד עם כל החובות שנוצרו. כנראה שהטיפוס הזה יחזור לחיות חיים רגועים, שלווים ונטולי דאגות .

פושטי רגל? המאמר הבא בשבילכם!

בואו לגלות ב-3 דקות את שיטת 5 השלבים ללקיחת "משכנתא לפושטי רגל"!

כשהכול מרגיש מסובך

מכירים את הפתגם: "תמיד הכי חשוך לפני עלות השחר", גם במצבכם, חייב לבוא פתרון פשוט, כזה שהוא קרן אור ביום סגרירי וגשום. 

לכן, אנחנו במרכז להבראה פיננסית, פיתחנו שיטה יחסית פשוטה, שיטה שמספקת פתרון מעשי, כזה שניתן באמת ליישמו, לא משנה באיזה מצב פיננסי אתם נמצאים. 

כמובן, שאת השיטה מומלץ ליישם יחד עם מומחים מהתחום. בסופו של יום, השלב החשוב ביותר הוא ההתחלה שלו, שלב התכנון.

באמצעות תכנון וליווי נכון, כמו זה שלכבודו הקמנו את 'המרכז להבראה פיננסית', המציע שירותי ייעוץ ראשוני ללא עלות! ותשלום עמלה על בסיס הצלחה בלבד!

המרכז מצליח להשיג ללקוחות רבים, בכל שלב בהליך בו הם נמצאים, משכנתא לפושטי רגל. המרכז מחויב לספק לכל לקוח, קשת שירותים בהתאמה אישית, ללוות ולהיות אחראי על כל תהליך המשכנתא, מתחילתו ועד סופו. 

המרכז להבראה פיננסית הוכיח פעמים רבות שהוא הכתובת אחרונה לפושטי הרגל בישראל. 

באיור הבא נתאר את הנוסחה – איך לסיים את הליך פשיטת הרגל בקלות:

נראה ונשמע פשוט על פניו, אך ישנם פושטי רגל שלמרות שהתהליך היחסית פשוט, מתנהלים מתוך תחושות של: חשש, מקובעות וחוסר ביטחון. 

כך הם יכולים לגרור תהליך קצר, שלוקח מספר בודד של חודשים, לתהליך ארוך, מייגע ובעיקר מסוכן. הטיפוסים הגוררים יכולים למשוך את הליך פשיטת הרגל ולגלגל חובות ואחריות למשך זמן הזוי, למשל 3-10 שנים. 

פשיטת רגל זהו הליך שקל מאוד להיקלע אליו. הסיבות להגעה למצב זה הן מגוונות וסובייקטיביות, אך ביניהן גם כמה סיבות נפוצות ביותר, עליהן מומלץ לשים דגש ולהימנע ככל הניתן מהן. הניסיון מראה שכך תקצרו משמעותית, עד כ-75% ממשך תהליך ההוצאה לפועל.

7 הסיבות לתהליך פשיטת רגל ארוך:

להתגרש מפשיטת רגל באמצעות משכנתא!

איך מתחילים הליך גירוש פשיטת רגל? 

מתכווננים ללקיחת משכנתא לפושטי רגל תוך ניהול התהליך דרך המרכז להבראה פיננסית

זו הדרך האחראית והבטוחה ביותר להצליח להוציא לפועל תהליך הבראה פיננסי איכותי, שמחזיק למשך שנים ארוכות, שהוכח כמציל פושטי רגל רבים בישראל!

החלטנו לפשט את התהליך עבור פושטי הרגל בישראל את 5 השלבים, שיגדילו את הסיכויים לסיים את תהליך בצורה מהירה שתפתיע גם אתכם . 

5 שיטת השלבים לסיום פשיטת רגל באמצעות לקיחת משכנתא לפושטי רגל:

משכנתא לפושטי רגל

בדיוק כמו הליך גירושין, אפשר לגשת לתהליך בצורה מקצועית ומתוכננת מראש ובכך לוודא שהתהליך יהיה קצר ככל הניתן. 

אך באותה מידה, אפשר לגשת  לתהליך בצורה חובבנית וללא ניסיון. בדרך זו התהליך יכול להמשך שנים ארוכות שלא לצורך. ממקרה פשוט אתם עלולים להסתבך ולייקר בעשרות ומאות אחוזים את המצב, החובות וההחזרים.

אין לכם הרבה הזדמנויות, אפשר להגיד שיש לכם כדור אחד במחסנית. לכן, כדאי לכם לפגוע בול במטרה: לצאת לחיים פיננסיים חיוביים, באמצעות הבראה ריאלית, אמיתי ומותאמת לכל לקוח באופן אישי.

לקיחת משכנתא לפושטי רגל עם 'המרכז להבראה פיננסית'

פשיטת רגל היא סוג של הימור, אנחנו מאמינים בעצמנו, אנחנו מאמינים ברעיון ובעסק, אבל כשמשהו לא עובד נכון, כמו למשל המזל שמתנגד נחרצות להצלחתנו. אנחנו בבת אחת קולטים שהמצב כבר לא יכול להמשיך כמו שהוא. החובות וההתחייבויות לא נגמרים ובלי לשים לב אתם על סף פשיטת רגל. לפעמים זה תהליך שהולך ונבנה ולפעמים הוא פשוט מכה בנו.

כך או כך זה מצב המוביל לתחושות קשות של חרדה, ייאוש, קיפאון והסרת אחריות.

אתם צרכים לפעול ולא להיות סטטיים, קחו יוזמה ואחריות פעם נוספת. אנחנו כאן לחזק אתכם ולגבות אתכם, אבל בעיקר להבטיח לכם שהפעם תרוויחו מהמלך חיים שלמים!

לקוחות שעברו את תהליך ההבראה במרכז להבראה פיננסית, מעידים על כך שהתהליך שיפר להם את הגישה למצבים ולתהליכים, הן בפן האישי והן בפן המקצועי.

רובם ככולם, יציבים כלכלית, מגשימים חלומות וחלקם אף עצמאיים בעלי עסקים רווחיים. זאת הם הצליחו באמצעות אימוץ תכונות חשובות לניהול פיננסי, תכונות כמו:

  • חריצות
  • ביטחון עצמי
  • אמונה 
  • יושרה
  • הגינות

תכונות אלו שימשו את לקוחותינו שעבר את התהליך ההבראה לסגל תכונות עסקיות מקצועיות שתרמו להם בכל פן וכל סקטור עסקי בו הם עוסקים או נדרשים להתמודדות מולו.

גם אתם כלקוחותינו, תרכשו במרכז להבראה פיננסית כלים המבוססים על תהליכים כלכליים ומקצועיים שתוכננו על ידי כלכלנים בכירים, תקבלו ליווי ושירות בהתאמה אישית, בגובה העיניים ובשפה משותפת. 

תשאלו את עצמכם מה אתם רוצים:

  • רוצים לשנות את חייכם לעד? 
  • להתמודד בקלות ובביטחון עם הפחדים הגדולים ביותר? 
  • לחיות בלי מתח ולחצים, כמו כל מי שכבר נעזר בנו?
  • לא מצליחים לשלוט על הדמעות? 
  • רוצים להפוך מאנשים עם חובות גדולים שרודפים אחריכם לכל מקום, לאנשים חופשיים?

זה בדיוק הזמן לבדיקת היתכנות ללקיחת משכנתא לפושטי רגל. 

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר פרטים והמרכז להבראה פיננסית יחזור אליכם בהקדם. כבר בשיחה הראשונה נתחיל לסייע לכם, בכל מצב ובכל שלב בו אתם נמצאים. לכל מקרה אנחנו מגיעים עם ניסיון מקצועי, הכולל חמ"ל של בעלי מקצוע. הצוות שלנו  מוחדר ומכוון למטרה אחת: איך לבצע בכל מצב, מורכב ומסובך ככל שיהיה, הבראה פיננסית אמיתית, כזו שתחזיק לאורך זמן ממושך ככל הניתן.

לקוחות רבים הפכו עם השנים לחברים קרובים, ממליצים ושגרירים של המרכז להבראה פיננסית.

עם הזמן נוצרה סביב המרכז להבראה פיננסית קהילה של לקוחות מרוצים, לצידם ובאופן טבעי הוקמה תשתית עסקית ומערך בעלי מקצוע מגוון, המשרת נאמנה כל לקוח בכל מצב.

אתם לא לבד במצב!

המרכז להבראה פיננסית כאן בשבילכם ועבורכם. צרפו אותנו גם אתם, קחו איתכם חברים למסע המאתגר. חברים שמבינים ומקצוענים בתהליך הבראה פיננסי אמיתי. התהליך היחיד שמבטיח לכם שתצעדו במסלול לחיים בריאים, ארוכים ומאושרים.

אל תחכו שתתפרקו מבפנים, אנחנו צריכים אתכם חזקים בדיוק ברגעים האלו, אנחנו נעזור לשמחה שלכם להשתלט על החיים שלכם בחזרה, נראה לכם שאפשר להתחייב ולתקן כל טעות שנעשתה!

המרכז להבראה פיננסית מייעץ ומלווה פושטי רגל רבים. המרכז תומך ועוזר לפושטי רגל, מתוך דאגה אמיתית ובתקווה שביתם הפרטי לא יתפרק, לאחר מכן יתר הנושאים שיש לדאוג ולטפל, להם הפתרונות כבר מחכים וזמינים.

אם אין לכם מושג מה לעשות עם עצמכם ברגעים אלו, פנו אלינו בהקדם, למרכז להבראה פיננסית שיעזור לכם, על בסיס הצלחה בלבד, לצאת מעולם ה-"מינוסים" לעולם ה-"פלוסים".

המרכז להבראה פיננסית – משכנתא לפושטי רגל, השיטה הפיננסית שעובדת!

אל תמתינו שהבנק שוב יתקשר, שהחברה תחזור אליכם או שהמצב איכשהו יסתדר. אצלנו במרכז תקבלו כלים שבאמצעותם תוכלו אתם ליזום פניות עם הלווים שלכם, על מנת להגיע להסדר מול כל הגופים והגורמים להם אתם חייבים ומולם התחייבתם. דרך המרכז להבראה פיננסית תהפכו אתם להיות המפתיעים ולא המופתעים!

המרכז להבראה פיננסית – משכנתא לפושטי רגל, השיטה הפיננסית שעובדת!

לבדיקת זכאות למשכנתא השאירו פרטים כאן:
[לבעלי נכס בלבד]

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן