משכנתא לשיפוץ

עם משכנתא לשיפוץ הבית משפצים את הבית!

החלטתם לעשות שיפוץ בבית, אך אין לכם מספיק כסף לשיפוץ הבית? למה שלא תקחו משכנתא לשיפוץ? עם משכנתא לשיפוץ תוכלו לשפץ את הבית ולהיכנס לדירה ברגל ימין, שהדירה מסודרת ומשופצת כפי שאתם אוהבים.

מהי משכנתא לשיפוץ?

משכנתא לשיפוץ היא הלוואה הניתנת בערבות על הנכס שבבעלותכם או שעומד להיות בבעלותכם. הלוואה זאת נועדה לשפץ את הבית בטרם הכניסה אליו. באמצעות הלוואה זאת ניתן לתקן תשתיות שונות בבית בין אם זה חשמל, מים או גז, להחליף את המטבח הקיים, השירותים או חדר השינה ועוד. לקנות ריהוט ומוצרי חשמל, להוסיף עוד חדרים חדשים או להגדיל את המרפסת של הבית. כל הפעולות הללו דורשים לא מעט כסף שלא תמיד יש לאחר שרוכשים נכס. את המשכנתא ניתן לקבל דרך הבנקים למשכנתאות בלבד ולא דרך הבנקים הרגילים.

מהם התנאים לקבלת משכנתא לשיפוץ?

כדי לקבל משכנתא לשיפוץ יש לעמוד בכמה תנאים בסיסים הכוללים: רישום בטאבו על שמכם, במינהל מקרקעי ישראל או ברישומי החברה המשכנת. שנית, מסמך הכולל הערכה מפורטת של עלות השיפוץ המשוערת לצד פירוט הוצאות השיפוץ הצפויות בהתאם להצעות המחיר שאתם מקבלים מספקים שונים. שלישית, להציג מצב פיננסי יציב עם דירוג אשראי גבוה. אם תעמדו בכל התנאים הללו תוכלו להיות זכאים לקבלת הלוואה לשיפוץ.

מהם השלבים לקבלת משכנתא לשיפוץ?

על מנת לקבל משכנתא לשיפוץ יש לפנות לבנק למשכנתאות ולמלא טופס בקשת משכנתא לשיפוץ. הבנק יבדוק את עלות הנכס ואת ההון העצמי שלכם ויבדוק כמה כסף הוא יכול לתת לכם כהלוואה לשיפוץ. בהתאם לחוק כל בעל נכס ימשכן את הדירה שבבעלותו ויקבל עבורה הלוואה של חמישים אחוז מערך הנכס עצמו, כל עוד אין משכון על הדירה. במקרה של משכון על הדירה סכום ההלוואה יהיה כחמישים אחוז משווי הדירה פחות החוב שיש על הדירה. לאחר שהבנק בודק את הנתונים הוא מחליט אם לתת משכנתא לשיפוץ או לא.

שאלות ותשובות

אם המשכנתא לשיפוץ היא לדירה בודדת היא עד 50% מימון, במידה ומדובר על שיפוץ דירה חלופית לשיפור הדיור תהיה עד 50% מימון ואילו משכנתא לדירה להשקעה עד 50% מימון.

אם אתם רוצים לעשות עבודות שיפוץ בדירה שרכשתם או שיש בבעלותכם ואין לכם מספיק כסף כדי לבצע עבודות שיפוץ בה תוכלו לבקש הלוואה מבנק למשכנתאות.

משכנתא לשיפוץ מאפשרת קבלת הלוואה לשיפוץ מיידי של הדירה. יתרונות הלוואה זאת כוללת: פריסת תשלומים נוחה וגמישה לאורך תקופה ארוכה ובסכומי קטנים שניתן לעמוד בהם מדי חודש, ערבון הנכס עצמו להחזר ההלוואה כך שאין צורך בערבים נוספים. סכום הכסף שמולווה ללקוח הוא גבוה בגלל ערבות הנכס המשועבד.

ריבית משכנתא לשיפוץ נעם בין 0.5-2.5%. במידה ומדובר על שיפוץ דירה להשקעה הריבית תהיה עד 3%.

בכל תהליך שיפוץ דירה ישנה חריגה בהוצאות השיפוץ שתוכננו מראש לכן כדאי לבקש משכנתא גבוהה יותר ממה אתם רוצים לקחת לכיסוי חריגות אלה.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן