הלוואה לעסק קטן

הלוואה לעסק קטן

כל עסק מתחיל, או עסק קיים אבל קטן למדי, בעודו מעוניין להתרחב, חושב על גיוס משקיעים, מה שעשוי להתלוות בלא מעט אתגרים, ולפעמים יחייב אתכם לוותר על שליטה כל שהיא בעסק שלכם. לפיכך, הלוואה לעסק קטן מסתמנת כפתרון מוצלח לבית עסק אשר מעוניין להתרחב, או לכל סטארט אפ בתחילת דרכו בעולם העסקים. הדבר נובע מכך שהרבה יותר פשוט להשיג אישור להלוואה שכזאת, ובאמצעות השליטה על העסק שלכם תישאר בידכם. 

מה מאפיין הלוואה לעסק קטן?

מה שכל כך מאפיין הלוואה לעסק קטן בא לידי ביטוי בכך שהיא מהווה סוג של מימון באמצעות כל מיני מלווים, על מנת לספק לעסק שלכם מספיק כסף שדרוש לשם ההתרחבות שלו. בדרך כלל לא יבקשו ממכם להציג ביטחונות כאלו ואחרים על מנת להיות זכאים לקבלת ההלוואה.

הלוואה לעסק קטן ניתנת לתקופה קבועה שאתם מחליטים עליה מראש, ואף מחזירים בתשלומים את הכסף על פני מספר נתון של חודשים או שנים. הלוואה מסוג שכזה בכל זמן נתון תהיה באורך קבוע ובדרך כלל היא תהיה מלווה בריבית קבועה. 

למעשה, פתיחת או התרחבות עסקית מהווה את אחת מהסיבות הכי שכיחות לבקשת הלוואה לעסק קטן. פתיחת או הרחבת עסק דורשת הון רב. לעסק חדש אין רווחי עבר שאפשר לשאוב מהם, ולפעמים חייבים עוד כסףף יותר ממה שיש לעסק בהישג יד, בשביל לממש את חזון ההתרחבות באופן הנכון. 

בלי הון חוזר, עסק לא מסוגל להתקיים. ברם, עסקים נתקלים לעתים בתקופות קשות, אשר מקשות על עמידה בדרישות פיננסיות כמו למשל – שכר עובדים ושירותים מסוימים. אם הנקודות הקשות הללו הן זמניות, הלוואה לעסק קטן מהווה דרך אופטימלית לעבור אותם עם העסק שלכם.

בדיוק כמו בחיים האישיים שלכם, אם לעסק שלכם אין אשראי מספק, הדבר עשוי להיות קשה לכם לקבל הלוואה לעסק קטן. באשר לחיים האישיים שלכם, הפתרון הוא להתחיל בבניית האשראי שלכם עם הלוואות קטנות יותר, שמלווים בעלי נטייה יותר לאשר גם עם היסטוריית אשראי פחות טובה. הלוואות שכאלו אינן צריכות להיות חסרות משמעות. הן עשויות לשמש בשביל לשלם עבור דברים קטנים יותר שאחרת הייתם חוסכים עבורם.

אם יש לכם עסק, אז בסיכומו של יום, חלק מהציוד שלכם דורש החלפה. לפעמים, הדבר עשוי להתרחש באופן בלתי צפוי. הלוואה לעסק קטן מהווה דרך נהדרת להשיג את הכסף על מנת להחליף את הציוד הזה כאשר הוא עולה יותר ממה שאתם עשויים להוציא ממאגר המזומנים שלכם.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

לקבלת ייעוץ מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם
אודותינו

המרכז להבראה פיננסית היא החברה המובילה בישראל בתחום של הלוואות משכנתא במימון חוץ בנקאי. אנחנו יודעים כיצד להשיג משכנתא חוץ בנקאית לאנשים במצב כלכלי מורכב, לרבות חשבונות מוגבלים והליכי חדלות פירעון, ולהוציא אותם לדרך חדשה.

שעות פעילות

כל הזכויות שמורות למרכז להבראה פיננסית בע״מ 2020 ©