הלוואה ללימודים

הלוואה ללימודים

הלוואה ללימודים מתבקשת כאשר מגיעה העת שבה מתחילים לחשוב ברצינות על לימודים אקדמיים, שלאורה אתם נדרשים לשקול כל היבט של תמיכה כספית בלימודים גבוהים. כמובן שברור כי קבלת מענק או מלגה מהווים את הדרך הכי רצויה של מימון לימודים באקדמיה, וזאת משום שלא צריכים להחזיר כסף בגינם. אבל, למרבה הצער רוב הסטודנטים לא במצב כלכלי שפיר ואיתן, ויש להניח כי רובם יזדקקו להלוואות סטודנטים, ובמאמר זה נדון בהרחבה בכל המשמעותיות של סוג הלוואה שכזה. 

למה הלוואה ללימודים כל כך נחוצה?

כמו כל בני האדם, כך גם מי שמתעתד ללמוד במכללה או באוניברסיטה די מהסס מלבקש הלוואה ללימודים. באופן כללי, ניתן להגיד, כי כל סוג של הלוואה מהווה התחייבות כבדת משקל, ואסור להיכנס אליה מתוך פזיזות או קלות ראש, והלוואה ללימודים איננה שונה מזה. הלוואות ללימודים כל כך נחוצות על מנת לאפשר לסטודנטים לעתיד להגשים את שאיפות וחלומות ההשכלה הגבוהה שלהם. הבשורה הטובה מתבטאת בכך שסוג הלוואות שכאלו כוללות תנאים ייחודיים, שהופכים את ההלוואה הזאת למחויבות עם תג מחיר שאינו גבוה מדי, תקופת חסד להחזר ההלוואה עם תום הלימודים, ריבית יותר נמוכה משאר ההלוואות, וכיוצא בזאת.

האם הלוואה ללימודים מלווה בעמלות אטרקטיביות?

אין כל ספק, כי הלוואה ללימודים מציעה סגולות יוצאות מגדר הרגיל, בעוד הגורם המלווה בדרך כלל מתאים את ההלוואה ללימודים באופן ספציפי לסטודנטים, תוך כדי כך שהוא בונה חבילה שמיועדת בעיקר ללווים סטודנטים, כאשר היא מתהדרת בעמלות אטרקטיביות, עמלות הרבה יותר נמוכות, וזאת על מנת למשוך את הסטודנטים לקחת את ההלוואה ללימודים. 

הלוואה ללימודים אכן מתהדרת בשיעורי ריבית נמוכים יותר בהיצמדות  לתוכנית תשלום באופן אוטומטי. המון מלווים מציעים כיום ריבית הרבה יותר נמוכה בעוד הסטודנטים לעתיד מחליטים לנכות את תשלומי ההלוואה בצורה אלקטרונית מחשבונות העובר ושב שלהם בבנק.

בשביל מנעד רב של סטודנטים הלוואה ללימודים מהווה סוג של עסקה פיננסית ענקית, לראשונה בחיים שלהם. חרף העובדה שלאורה לקיחת הלוואה שכזאת יכולה להיראות פוטנציאל מרתיע, מדובר בהזדמנות אופטימלית להתחיל לבנות היסטוריית אשראי חיובית. 

משום שלימודים אקדמיים נחשבים לעסק יקר, ומרבית הסטודנטים מוכרחים לשקול ברצינות הלוואה ללימודים, על מנת להצליח לעמוד בתג המחיר הגבוה של הלימודים האקדמיים, יש להיערך לפני בקריאה בהקפדה של כל האותיות הקטנות. עליכם לבצע את המחקר הנדרש, לשקול ברצינות את כל היתרונות והחסרונות ואף פעם לא תחתום על כל הסכם עד אשר תהיו משוכנעים שאתם ממש מבינים, ומרגיש בנוח עם כל תנאי ההלוואה.

רוב הבנקים וארגוני ההלוואות הפרטיים יציעו תמריצים ללווים של הלוואה ללימודים בתור דרך מושכלת למשוך את הסטודנטים. 

הלוואה ללימודים מאפשרת לסטודנטים להבטיח הלוואה בריבית נמוכה יותר ותנאי החזר טובים יותר, ומספקת להם את ההזדמנות לבנות היסטוריית אשראי מוצקה משלו. הלוואות פרטיות לסטודנטים יציעו בדרך כלל ריביות נמוכות יותר מהלוואות מסורתיות, ויכללו דחיית החזר ההלוואה, וזאת על מנת לאפשר לסטודנטים לדחות את ההחזר עד לאחר תום שנות הלימודים.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן