הלוואה ללימודים בחו"ל

הלוואה ללימודים בחו"ל: הפתרון שסטודנטים חייבים להכיר

הלוואה ללימודים בחו"ל הפכה לשם דבר בשביל סטודנטים שהשאיפה ללמוד במדינה שמעבר לים בוערת בקרבם. מי שלא עושה זאת, "מכביד" ברמה ניכרת על הוריו לנצל עד תום את החסכונות שלהם, כדי לתמוך במימון הלימודים, כאשר חסכונות אלו היו יכולים להיות מנותבים לצרכים משתנים. במציאות העכשווית, ההורים התחילו לקבל את שינוי הפרדיגמה הנ"ל של מימון הלימודים בחו"ל של ילדיהם, באמצעות תמיכה בלקיחת הלוואה לשם מימון הלימודים בחו"ל. 

מה ישכנע אתכם לבקש הלוואה ללימודים בחו"ל?

ניתן כיום למצוא הלוואה ללימודים בחו"ל אשר מאפשרת לשאת בתשלומי ההלוואה רק בסיום הלימודים. שלא כמו שאר ההלוואות המסורתיות, שיחייבו אתכם להתחיל לשלם לאלתר, הלוואה שכזאת מגיעה עם תקופה של מורטוריום. בנוסף לכך, הלוואה מסוג זה טומנת בחובה ריבית יותר נמוכה, מה שבהחלט ישכנע אתכם לקחת אותה.

האם הלוואה ללימודים בחו"ל מפנה לכם כסף לשאר המחויבויות שלכם?

בעבר, ההורים היו חייבים "להיפרד" מכספים, מחסכונות ומנכסים יקרי ערך שלהם, על מנת לתמוך ברצון העז של הילדים שלהם ללמוד במרחבי העולם, מה שבהכרח בא על חשבון מטרות פיננסיות ארוכת טווח שלהם, כמו למשל – לצאת לטיול מסביב לעולם, לשדרג את הרכב הפרטי, לסייע במימון החתונה של הילדים שלהם, או לעבור לבית חדש, וכיוצא בזאת. ואילו כיום, באמצעות לקיחת הלוואה ללימודים בחו"ל פני הדברים שונים לחלוטין, בעוד יש ביכולתם של ההורים לשמור על הנכסים הנזילים שלהם.

הלוואה ללימודים בחו"ל מכסה בהכרח כמעט כל הוצאה הכרחית שסטודנטים עשויים להזדקק לה, על מנת להשלים את לימודיהם, זה כולל, לצורך העניין – שכר לימוד, נסיעות, שכר דירה, הוצאות על מזון, הוצאות מחיה, מחשב נייד או כל מה שמחויב המציאות לשם רכישת השכלה בחו"ל.

נטילת הלוואה ללימודים בחו"ל עשויה לשחרר את ההורים שלכם מכל עומס כלכלי, וזאת בשל העובדה שהסטודנטים מתחייבים להחזיר את ההלוואה הזאת עם סיום לימודיהם ותקופת ההקפאה.

סטודנטים חייבים כעת להיות מודעים ליתרונות של הלוואה ללימודים בחו"ל ואיך הם עשויים להימנע ממיצוי של החסכונות שלהם, כדי ליהנות מהשכלה גבוהה בחו"ל.

ישנם כמה היבטים, שלאורם הלוואה ללימודים בחו"ל תועיל לכם, כדוגמת – שחרור ההורים שלכם מנטל נשיאה בתשלום הלימודים שלכם; שיעורי ריבית נמוכים יותר; עצמאות כלכלית לשאת בתשלומי ההלוואה; תשלום ההלוואה בתום הלימודים; לא נדרש להשתמש בנכסים יקרי ערך, וכיוצא בזאת.

הלוואה ללימודים בחו"ל נחשבת לממש טובה בגלל שהיא מספקת לכם זמן למכביר, משמע –  תקופת מורטוריום, כדי להשקיע בלימודים, והן להגדיר את הקריירה שלכם, ורק לאחר מכן תוכלו להתחיל להחזיר אותה.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן