הלוואה לנופש

הלוואה לנופש

החיים של מרבית בני האדם עמוסים לעייפה, בעוד שגרת ההתנהלות היום יומית מחייבת אתכם לעמוד במנעד רב של משימות, כמו למשל – לקום מדי יום מוקדם מדי בבוקר, להתארגן לקראת הנסיעה למקום העבודה, להקדיש שעות רבות בעבודה, לחזור הביתה בשעות הפקקים, ללכת לקניות, לדאוג לתחזוקת הבית, לטפל בילדים, להסיע אותם לחוגים ולחברים, מה הפלא שאתם מרגישים כל כך מוצפים ועייפים? הפתרון שמסתמן כאופציה הכי טובה הוא כמובן לצאת לנופש, לאגור כוחות ולהטעין את המטענים שלכם מחדש. אבל לא כולם ידם משגת כדי לממן את החופשה המשפחתית החלומית, ופה בדיוק נכנסת לתמונה הלוואה לנופש, אשר בדרך כלל תתקבל בחפץ לב, ומאוד קל לגשת אליה. 

מתי הלוואה לנופש עשויה להסתמן כרעיון טוב?

אי אפשר לנהל את החיים היום יומיים "בפול גז על ניוטרל", לעשות את כל המחויבות שלכם, מבלי לצפות שבשלב כזה או אחר פשוט תקרסו. אף הגוף שלכם יתמוטט ויאותת לכם שהוא "מסרב" להמשיך לשרת אתכם נאמנה, ואף הנפש שלכם תתריע בכם שפשוט "נמאס" לה. כידוע לכל, גוף ונפש הולכים ביחד, ועל מנת להמשיך לצלוח את הלך ההתנהלות שלכם השוטפת, טוב תעשו באם תשכילו לצאת לחופשה. באם המצב הכלכלי שלכם לא מאפשר לכם לממן את החופשה הבאה שלכם, הגיע הזמן שתחשבו ברצינות על לקיחה של הלוואה לנופש. כמובן שהמצב האופטימלי מתבטא בתשלום מלכתחילה על חומרים מתכלים כגון – חופשה, מהכסף אשר חסכתם באופן עצמאי. מאידך, במידה ואתם ממש חייבים לצאת לחופשה, ותהא הסיבה אשר תהא, ואין לכם בעיה עם תשלומים עתידיים מדי חודש, כי אז הלוואה לחופשה נראית כרעיון מוצלח בשבילכם.

אכן, דירוג אשראי חיובי מאפשר בהכרח אישור הלוואה לנופש בתנאים טובים יותר. פשר הדברים בא לידי ביטוי שהתשלומים החודשיים יכולים להיות ניתנים לניהול יותר מאלה של הלוואה בריבית גבוהה יותר.

המשמעות העיקרית של הלוואה לנופש, שאתם עשויים לצאת לחופשה כעת, ולשלם עליה מאוחר יותר. 

הלוואה לנופש אישית אשר ידועה אף בשם הלוואת חופשה מתקבלת בסכומים קבועים ומוחזרת בתשלומים צפויים מחודש לחודש. לעומת הלוואה בכרטיסי אשראי שעשויה לאפשר הוצאה מופרזת עם מגבלות פחות סופיות ואולי ריביות גבוהות יותר.

התשובה לשאלה האם הלוואה לנופש שווה את כל הטרחה? עשויה להיות סובייקטיבית ובהתאם למצב האישי שלכם דעתכם יכולה להשתנות.

עם תכנית תשלום קלה מחודש לחודש של החזר תשלומים, הלוואה לנופש איננה צריכה להיות מאתגרת למדי.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן