הלוואות בנקאיות

הלוואות בנקאיות

עסק שרק מתחיל את צעדיו הראשונים בעולם העסקים, או כל בית עסק קטן או בינוני למדי, עשוי להיתקל בכל מיני קשיים קיומיים, כאשר הסטטיסטיקה מוכיחה שעסקים נוטים להיסגר כבר בשנה הראשונה לקיום שלהם. עסקים שכאלו ממש לא חייבים לחיות בלחץ, במתח או בפחד מיכולת הקיום היום יומית שלהם, וטוב יעשו במידה וידאגו לקיום העסק שלהם תוך כדי "ריפוד" תזרים המזומנים שלהם, והתכוננות ראויה לתקופות חלשות, שבהן כמות הלקוחות איננה כל כך מזהירה, בלשון המעטה, וצפי ההכנסות מועט למדי. במצב שכזה בהחלט נדרשות הלוואות בנקאיות הינן סוג של הלוואות אשר ניתנות באמצעות גורמים מלווים בנקאיים בשביל בעלי ארגונים, חברות או עסקים, על מנת להתכתב בהצלחה עם הצרכים הפיננסיים שלהם. על מנת להגיש בקשה לקבלת הלוואה בנקאית, לרוב יבקשו ממכם לספק סוג של בטוחות, בדמות של ציוד שווה ערך גבוה או של רכוש. במידה ויתרחש מחדל, שבו לא תעמדו בהסכם של ההלוואה הבנקאית, הבנק יתפוס את הרכוש שלכם כאילו היה שלו, וימכור אותו, על מנת לכסות את ההפסדים שלו.

כיצד מתנהלות הלוואות בנקאיות?

באופן כללי, בקשה לשם קבלת הלוואות בנקאיות מתנהלת לרוב בדרישה של הגשת הטפסים של הבקשה, ביחד עם הצגה של כל מיני מסמכים, כמו למשל – תעודת העסק, או הדוחות הכספיים של בית העסק. כאשר תסיימו לאגד את כל המסמכים המבוקשים, יגיע הרגע שבו הבנק שלכם יבצע ניתוח אשראי של העסק שלכם, תוך כדי כך שהוא ייקח בחשבון כל מיני אלמנטים, על מנת שיהיה ביכולתו לקבוע באם לאשר לכם קבלת הלוואה בנקאית.  המסמכים האלו כוללים יחס כיסוי של הנכסים, דוחות כספיים של בית העסק, תכנית עסקית, דיווח על תזרים המזומנים, או לחלופין דוח של הכנסות ושל הוצאות עסקיות, וכיוצא בזאת. במידה ויאשרו לכם קבלת הלוואה בנקאית, הבנק יעביר לחשבון שלכם כסף במזומן, שאותו תיאלצו להחזיר בתוספת של ריבית כזאת או אחרת.  רוב הבנקים ידרשו ממכם לספק בטוחות כאלו ואחרות, כאשר הן יהיו בסיכון של מימוש במידה ולא תעמדו בהחזרי תשלום ההלוואה. מעבר לכל ספק, לבנק יש תפקיד מרכזי במימון של בתי עסק קונבנציונליים.

מה שמקבל על התהליך של הלוואות בנקאיות בא לידי ביטוי בשיעורי הריבית ואף בסכומי ההחזר קבועים כבר מבעוד מועד, דבר כשלעצמו מקל על תכנון התקציב שלכם והן על חיזוי הוצאות.

שיעורי הריבית על הלוואות בנקאיות לרוב מחייבים ריביות נמוכות מאשר בכל מיני שיטות מימון.

במהות של העניין, מימון מבוסס הכנסה הינו שיטה של מימון חלופית שבה עסקים מקבלים מימון אשר מבוסס על הכנסות עתידיות, בניגוד להלוואה בנקאית.

אם אתם זכאים לקבלת הלוואות בנקאיות, הכסף יועבר לחשבון שלכם תוך עד שני ימי עסקים.

הלוואות בנקאיות ממש לא מחייבות הצגת ביטחונות מבעוד מועד.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

שניה לפני שהלכת! מלאו את הטופס וקבלו מתנה יקרת ערך!

לקבלת גישה למתנה שתשנה את חייכם מלאו את הטופס וקבלו גישה מיידית:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן