הלוואה להקמת עסק

הלוואה להקמת עסק

הקמת עסק הוא צעד גדול ומרגש אך מצריך הון כספי התחלתי על מנת שניתן יהיה להתחיל לפעול כעסק. עסקים רבים בתחילת דרכם אינם מגיעים עם הון אישי והדרך  היחידה שלהם להשיג סכום כסף לפתיחת עסק הוא באמצעות הלוואה להקמת עסק אשר ניתנת דרך הבנים או גופים חוץ בנקאיים.

מהן הלוואות להקמת עסק?

הלוואות להקמת עסק הן הלוואות אשר ניתנות לעסקים בתחילת דרכם. כל עסק חדש בהקמה צריך סכום כסף על מנת שיוכל להשקיע בעסק עצמו ולהתחיל לעבוד ולהכניס הכנסות. לרוב בעלי העסקים בהקמה אין את ההון הכספי איתו הם צריכים להגיע והדרך היחיד שעומדת בפניהם היא לקחת הלוואה מהבנקים או מגופים חוץ בנקאיים כגון: חברות האשראי, חברות הביטוח, קרנות הגמל וחברות המימון. את ההלוואה ניתן לפרוס לתקופה ארוכה בהתאם לצרכי הלקוח ויכולת ההחזר שלו. כך שניתן לקבל הלוואות בפריסה נוחה וגמישה עם ריבית נמוכה ומשתלמת, במיוחד אם אתם לוקחים את ההלוואה מהבנק או מהקרן בערבות המדינה.

מי זכאי להלוואות להקמת עסק?

להלוואות להקמת עסק זכאי כל עסק אשר רשום ברשות המיסים ואשר אין ברשותו הון אישי ואשר אין לו חשבונות מעוקלים ומוגבלים או שהוא נמצא בהליך משפטי. בקרן בערבות המדינה אשר עוזרת לעסקים בהקמה, עסקים קטנים ובינוניים, תוכלו למצוא מסלולי הלוואות בהתאם לצרכים האישיים עם החזרי הלוואה נוחים ובריבית נמוכה בדומה לבנקים. מעבר לכך, תוכלו לקבל ייעוץ מאנשי המקצוע המנוסים בתחום כך שטרם בקשת ההלוואה תוכלו לקבל הלוואה בהתאמה מלאה.

כיצד ניתן לקבל הלוואות להקמת עסק ומי מעניק את ההלוואות?

הלוואות להקמת עסק ניתן לקבל דרך הבנקים וגופים חוץ בנקאים כגון: חברות האשראי, חברות הביטוח, קרנות הגמל וחברות המימון הפרטיות. אם החלטתם לקחת הלוואה דרך הבנקים, תצטרכו להגיע לסניף הבנק למלא טפסים לבקשת הלוואה, להציג בטחונות ואף להציג ערבים. אך אם אתם לוקחים הלוואה דרך גופים חוץ בנקאיים, אין צורך שתגיעו, תוכלו לעשות זאת דרך האתר או דרך שיחה טלפונית עם נציג ולמסור את כל המסמכים הנלווים לבקשה. כמובן שתצטרכו לחכות לאישור הלוואה כמה ימים, לאחר אישור ההלוואה תוכלו לקבל את הכסף לחשבון הבנק שלכם תוך ימים בודדים.

שאלות ותשובות

הלוואות להקמת עסק כדאי לקחת מהבנקים או מהקרן בערבות המדינה וזאת מאחר שפריסת התשלומים היא ארוכה לאורך שנים והריבית בהן נמוכה.

הריבית של הבנקים נמוכה בהרבה מהריבית של הגופים החוץ בנקאיים. כך שאם הבנק מעמיד לרשותכם הלוואה משתלם לכם יותר לקחת אותה מהבנק או מהקרן בערבות המדינה.

את תשלומי ההלוואה ניתן לפרוס לתקופה של עד 60 תשלומים כלומר עד חמש שנים.

ההבדל בין בנקים לגופים חוץ בנקאיים הוא בגובה הריבית שהם גובים והתנאים שהם מציעים ללקוחות.

היתרונות של הלוואות להקמת עסק כוללות: פריסת תשלומים נוחה וגמישה, ריבית נמוכה וישנם הלוואת ללא ריבית, אי צורך בהצגת בטחונות וערבים, החזרי תשלומי הלוואה נוחים שניתן לעמוד בהם.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן