משכנתא לעסקים

משכנתא לעסקים- הגיע הזמן שתבינו מה היא כוללת!

מעוניינים להקים עסק חדש או לפתוח עסק נוסף? חסר לכם הון עצמי? באמצעות משכנתא לעסקים תוכלו לקבל את הכסף שחסר לכם באופן מיידי ולהתחיל להשקיע בעסק שלכם על מנת שתוכלו לראות הכנסות כמה שיותר מהר.

מהי משכנתא לעסקים?

משכנתא לעסקים היא משכנתא הניתנת לעסקים עבור רכישת נדל"ן לעסק ולא למגורים. כל בעל עסק אשר מעוניין לרכוש נדל"ן יכול לקחת משכנתא לעסקים מהבנק למשכנתאות לשם רכישת עסק. בהלוואה זאת הבנק משעבד את הנכס, כך שבמידה ובעל העסק לא מחזיר את הלוואה הבנק רשאי למכור את הנכס המשועבד ולכסות את תשלומי המשכנתא עד לסיום פירעון המשכנתא הכוללים את החזרי הריבית על תשלומי המשכנתא.

כיצד ניתן לקבל משכנתא לעסקים?

על מנת לקבל משכנתא לעסקים על לווה המשכנתא לפרט את כדאיות העסק, הכנסות העסק, הוצאות העסק הצפויות, תוכנית כלכלית מפורטת ומלאה וכן זהות המשקיעים ועוד. כמו כן חשוב להגיע לפגישה בבנק מוכנים על להציג את עצמכם בצורה הטובה וברורה ביותר עבור הבנק על מנת להיות זכאים לקבלת משכנתא לעסקים. ככל שתגיעו מוכנים לפגישה כך הסבירות שתצליחו לשכנע את הבנק. תוכלו להיעזר ביועץ משכנתאות שיעזור לכם להכין את עצמכם טוב לפגישה ולשלוט במהלך השיחה והכי חשוב להגיע מוכנים עם כל המסמכים הנדרשים.

מה ההבדל בין משכנתא לעסקים לבין הלוואה?

ההבדל בין משכנתא לעסקים לבין הלוואה תלוי במצב האשראי שלכם או בתוכנית שלכם לשנים הקרובות. במשכנתא לעסקים ניתן לפרוס את תשלומי המשכנתא לאורך שנים רבות לעומת הלוואה שאינה מוגבלת עד לשש שנים. משכנתא לעסקים ככל שתקופת המשכנתא ארוכה יותר כך סכום החזר המשכנתא נמוך יותר. המשכנתא אינה מצריכה ערבים נוספים מלבד שעבוד הנכס לעומת הלוואה רגילה כמו כן, חשוב לדעת שאם אתם רוצים לקחת הלוואה דרך חברות חוץ בנקאיות הריבית שתשלמו תהיה גבוהה יותר לעומת משכנתא לעסקים. כך שאם יש לכם אפשרות לקבלת משכנתא עדיף לקחת משכנתא לתקופה ארוכה ולהחזיר את תשלומי ההלוואה בהתאם לפריסת התשלומים שסוכמה עם הבנק. בנוסף לכך, רצוי להיעזר ביועץ משכנתאות שיעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם בהתאם לצרכים האישיים שלכם.

שאלות ותשובות

כדי לקבל את המשכנתא המשתלמת ביותר והמתאימה לצרכים האישיים שלכם, חשוב לשכור את שירותיו של יועץ משכנתאות. היועץ יעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם ואף יצפה כמה מהלכים קדימה.

את המשכנתא לעסקים ניתן לפרוס ל15-30 שנים, תלוי בסכום המשכנתא, יכולת ההחזר של הלוואה ומצבו הפיננסי ויציבותו.

ניתן לקבל משכנתא לעסקים על נכס להשקעה ללא הגבלה על מס' המשכנתאות שאדם לוקח מהבנק. אך על הלווה לעמוד בקריטריונים של הבנק אחרת הנכס המשועבד ישמש כערבון להלוואה ומכירתו תחזיר את תשלומי ההלוואה שנשארו.

כדאי לפנות ליועץ משכנתאות בטרם לקיחת משכנתא על מנת שיבחן את היכולת הפיננסית שלכם ויחשב את ההוצאות ויבנה מתווה עסק על מנת לבנות תמהיל משכנתאות מדויק ונכון בהתאמה אישית לצרכי הלווה.

יועץ משכנתאות חוסך לכם עשרות אלפי שקלים מעלות המשכנתא העתידית. הוא עושה משא ומתן אל מול הבנקים, משיג ריביות נמוכות, מנהל סיכונים ארוכי טווח ומתכנן נכון את העסקה לעתיד.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן