100% מימון לרכב ללא ריבית

מימון לרכב ללא ריבית 100% בהחלט אפשרי במציאות של החיים בעידן המודרני. באופן מובהק לא כל גורם מלווה יחשוף אתכם בפני אופציה שכזאת, ועל כן ביצוע חקר מקדים הכרחי בתרחיש שכזה. יש שיגידו כי זה ממש – TO GOOD TO BE REAL, אך זאת באמת אפשרות ריאלית כיום, לממן רכב במאה אחוזים בלי כל ריבית, בריבית אפסית, כאשר ניתן ליהנות ממימון לרכב שכזה בנסיבות ספציפיות, ועל כך נדון בהמשך המאמר הנ"ל.

100% מימון לרכב ללא ריבית

מציאת הלוואה למימון רכב ללא ריבית

ניתן ליהנות מן מימון לרכב ללא ריבית 100% אף עם דירוג אשראי שאינו מזהיר, בעוד יש לו מקום של כבוד למי שמעוניין באפס ריביות.  בטרם תרוצו לסוכנות הרכב ולכל גורם מממן לרכב, כדאי שתפנו זמן לשם בחינת דירוג האשראי שלכם , על מנת להבין להיכן נושבת הרוח. בנוסף לכך, תבקשו את דו"ח האשראי שלכם ממקור מוסמך.

המשמעות של מימון לרכב ללא ריבית 100% היא שהנכם תהיו מסוגלים לממן קנייה של רכב חדש, כאשר מאה אחוזים מהתשלומים מדי חודש ליתרת הקרן של ההלוואה הזאת לא יישאו בכלל חיובים של ריביות. סוחרי רכבים מציעים לרוב תנאים שכאלו רק על רכבים חדשים , ולרוב יש להציג היסטוריית אשראי מעולה לשם הזכאות. 

הקאץ' של מימון לרכב ללא ריבית 100%

כמו כל דבר טוב, תמיד יש גם משהו שלילי, והקאץ' של מימון לרכב ללא ריבית 100% מתבטא בכך שהסוחרים יכולים לפצות על היעדר הריבית בהשלמה של המחיר במקומות שונים . הדבר יבוא לידי ביטוי בהוספה של עמלות יקרות להסכם הרכישה של הרכב, על מנת לפצות על הרווח של החיסכון בריבית, או שהם מסוגלים להעלות את העלות של מכירת הרכב או להוסיף עמלות יקרות לחוזה כדי לפצות על החיסכון בריבית שאתה מרוויח .

שאלות ותשובות

מה צריך לעשות כדי לזכות באותו מימון לרכב ללא ריבית 100%?

על מנת לזכות באותו מימון לרכב ללא ריבית 100%, חשוב שתחפשו ואף תשוו תעריפים והן תנאים ממספר גורמים מלווים. בנוסף לריבית, כדאי שתבחנו אף את תנאי החזר המימון של הרכב, קנסות על פירעון מלכתחילה, וכן כל מיני מאפיינים שעשויים להשפיע על המצב הכלכלי שלכם .

האם יש לנהל משא ומתן לפני קבלת מימון לרכב ללא ריבית 100%?

בדיוק כמו כל ביצוע עסקה גדולה, יש לנהל משא ומתן לפני מימון לרכב ללא ריבית 100% וגם על תנאי חוזה המכר. 

האם התשלומים בגין מימון לרכב ללא ריבית 100% עדיין יהיו גבוהים למדי?

באופן כללי, ניתן לומר, כי התשלומים בגין מימון לרכב ללא ריבית 100% עדיין עשויים להיות גבוהים למדי. 

מה תנאי ההחזר של מימון לרכב ללא ריבית 100%?

תנאי ההחזר של מימון לרכב ללא ריבית 100% לרוב מגיעים עם תנאי החזר ארוכי טווח. על מנת לסייע לכם בהפחתה של התשלומים החודשיים . סוחרים יכולים לפתות אתכם להגיש בקשה למימון רכב שכזה שמלווה עם תקופת החזר ארוכה – חלקם מגיעים עד שש שנים או אפילו שבע שנים .

לבדיקת זכאות למשכנתא השאירו פרטים כאן:
[לבעלי נכס בלבד]
מחבר המאמר
מדריכי משכנתא
קאבר סרטון וידאו- משכנאת חוץ בנקאית
קאבר סרטון: כיצד נקבעת ריבית חוץ בנקאית
משכנתא חוץ בנקאית - מי מפקח עליהם (6)
משכנתא למסורבים
פוסטים באותו נושא
יצירת קשר
תוכן עניינים
אלפי לקוחות מרוצים