100% מימון לרכב ללא ריבית

100% מימון לרכב ללא ריבית

מימון לרכב ללא ריבית 100% בהחלט אפשרי במציאות של החיים בעידן המודרני. באופן מובהק לא כל גורם מלווה יחשוף אתכם בפני אופציה שכזאת, ועל כן ביצוע חקר מקדים הכרחי בתרחיש שכזה. יש שיגידו כי זה ממש – TO GOOD TO BE REAL, אך זאת באמת אפשרות ריאלית כיום, לממן רכב במאה אחוזים בלי כל ריבית, בריבית אפסית, כאשר ניתן ליהנות ממימון לרכב שכזה בנסיבות ספציפיות, ועל כך נדון בהמשך המאמר הנ"ל.

מה צריך לעשות כדי ליהנות מן מימון לרכב ללא ריבית 100%?

ניתן ליהנות מן מימון לרכב ללא ריבית 100% אף עם דירוג אשראי שאינו מזהיר, בעוד יש לו מקום של כבוד למי שמעוניין באפס ריביות.  בטרם תרוצו לסוכנות הרכב ולכל גורם מממן לרכב, כדאי שתפנו זמן לשם בחינת דירוג האשראי שלכם, על מנת להבין להיכן נושבת הרוח. בנוסף לכך, תבקשו את דו"ח האשראי שלכם ממקור מוסמך.

כיצד עובד כל העניין של מימון לרכב ללא ריבית 100%?

המשמעות של מימון לרכב ללא ריבית 100% היא שהנכם תהיו מסוגלים לממן קנייה של רכב חדש, כאשר מאה אחוזים מהתשלומים מדי חודש ליתרת הקרן של ההלוואה הזאת לא יישאו בכלל חיובים של ריביות. סוחרי רכבים מציעים לרוב תנאים שכאלו רק על רכבים חדשים, ולרוב יש להציג היסטוריית אשראי מעולה לשם הזכאות. 

כמו כל דבר טוב, תמיד יש גם משהו שלילי, והקאץ' של מימון לרכב ללא ריבית 100% מתבטא בכך שהסוחרים יכולים לפצות על היעדר הריבית בהשלמה של המחיר במקומות שונים. הדבר יבוא לידי ביטוי בהוספה של עמלות יקרות להסכם הרכישה של הרכב, על מנת לפצות על הרווח של החיסכון בריבית, או שהם מסוגלים להעלות את העלות של מכירת הרכב או להוסיף עמלות יקרות לחוזה כדי לפצות על החיסכון בריבית שאתה מרוויח. 

על מנת לזכות באותו מימון לרכב ללא ריבית 100%, חשוב שתחפשו ואף תשוו תעריפים והן תנאים ממספר גורמים מלווים. בנוסף לריבית, כדאי שתבחנו אף את תנאי החזר המימון של הרכב, קנסות על פירעון מלכתחילה, וכן כל מיני מאפיינים שעשויים להשפיע על המצב הכלכלי שלכם.

בדיוק כמו כל ביצוע עסקה גדולה, יש לנהל משא ומתן לפני מימון לרכב ללא ריבית 100% וגם על תנאי חוזה המכר. 

באופן כללי, ניתן לומר, כי התשלומים בגין מימון לרכב ללא ריבית 100% עדיין עשויים להיות גבוהים למדי. 

תנאי ההחזר של מימון לרכב ללא ריבית 100% לרוב מגיעים עם תנאי החזר ארוכי טווח. על מנת לסייע לכם בהפחתה של התשלומים החודשיים, סוחרים יכולים לפתות אתכם להגיש בקשה למימון רכב שכזה שמלווה עם תקופת החזר ארוכה – חלקם מגיעים עד שש שנים או אפילו שבע שנים.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

שניה לפני שהלכת! מלאו את הטופס וקבלו מתנה יקרת ערך!

לקבלת גישה למתנה שתשנה את חייכם מלאו את הטופס וקבלו גישה מיידית:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן