הלוואה לרכישת רכב חדש

הלוואה לרכישת רכב חדש

מתכננים לרכוש רכב חדש? מזל טוב! רגע לפני שאתם רוכשים את רכב חלומותיכם כדי שתבדקו טוב טוב את הלוואה שאתם לוקחים לרכישת רכב חדש ואת הריבית שאתם עומדים לשלם מדי חודש על תשלומי החזר ההלוואה.

הלוואה לרכישת רכב חדש

הלוואה לרכישת רכב חדש היא הלוואה הניתנת ללקוחות אשר מעוניינים לרכוש רכב חדש אך אין להם את הסכום הנדרש לקנייתו. באמצעות הלוואה לרכישת רכב חדש הניתנת דרך הבנקים או גופים חוץ בנקאיים כמו: חברות האשראי, חברות מימון, חברות ביטוח, קרנות ועוד ניתן לקבל הלוואה נוחה וגמישה עם פריסת תשלומים של עד 60 תשלומים שניתן לעמוד בה עם ריבית נמוכה.

מאלה חברות ניתן לקחת הלוואה לרכישת רכב חדש?

הלוואה לרכישת רכב חדש ניתן לקחת דרך הבנקים בין אם סניף הבנק שלכם או סניפי בנקים אחרים או דרך חברות חוץ בנקאיות. חברות אלה כוללות את חברות האשראי, חברות מימון, חברות ביטוח, קרנות ועוד. בבנקים תוכלו לקבל מימון של כ-85% מסכום העסקה ואף 100% מערך הרכב ולפרוס אותה לתשלומים נוחים לאורך השנים. אך חשוב לקחת בחשבון את העלויות הכוללות כמו הריביות השוטפות והוצאות המימון של הרכב. אם תחליטו לרכוש רכב יד שנייה תקבלו בין 50-60% משווי הרכב, אך תוכלו לחסוך בהוצאות שלכם. לעומת זאת בחברות החוץ בנקאיות תשלמו יותר ריבית ולא תוכלו לקבל מימון של עד 85% משווי הרכב.

היכן כדאי לקחת הלוואה לרכישת רכב חדש מהבנק או מחברה חוץ בנקאית?

אם אתם מתלבטים לגבי הגוף ממנו תיקחו את ההלוואה, תוכלו להתייעץ עם יועץ הלוואות מקצועי ומנוסה שישמח לייעץ לכם ולהתאים לכם את ההלוואה המתאימה ביותר. בנוסף לכך, בבנקים תקבלו ריבית נמוכה יותר, פריסת תשלומים נוחה וגמישה של עד 60 תשלומים ומימון שווי של 85%. אך יש לקחת בחשבון את הערבויות או בטחונות שיש להציג לבנקים בטרם קבלת ההלוואה. לעומת זאת בחברות חוץ בנקאיות תצטרכו לשלם יותר ריבית, אך בשונה מהבנקים כל התהליך הבירוקרטי הוא מהיר יותר ונוח יותר.

שאלות ותשובות

חברות חוץ בנקאיות גובים ריבית פריים 2.5% פלוס 3.5% לעומת זאת הבנקים גובים ריבית פריים 2% פלוס ריבית נוספת של 1.5%.

כל לקוחות הבנקים אשר יציבים מבחינה כלכלית ופיננסית ואין הם עיקולים בחשבון או שהם נמצאים בהליכי הוצאה לפועל זכאים לקבלת הלוואה לרכישת רכב חדש.

אם אתם לוקחים הלוואה מהבנק תצטרכו להציג ערבים או בטחונות על מנת לקבל הלוואה.

עמלת פירעון מחושבת בהתאם ליתרת תשלומי ההלוואה המהוונים בריבית העמלה בקיזוז קרן ההלוואה. כלומר ריבית העמלה נקבעת כנמוכה מבין ריבית הקיימת בבקשת ההלוואה או שהינה 6%.

הבנקים והחברות חוץ בנקאיות משתתפים ב-85% בהוצאות המימון של הרכב ולעיתים אף עד 100%. אך שמדובר ברכב יד שנייה שווי המימון הינו בין 50-60%.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

שניה לפני שהלכת! מלאו את הטופס וקבלו מתנה יקרת ערך!

לקבלת גישה למתנה שתשנה את חייכם מלאו את הטופס וקבלו גישה מיידית:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן