הלוואה לנדל"ן מסחרי

הלוואה לנדל"ן מסחרי

הלוואה לנדל"ן מסחרי היא סוג של הלוואת משכנתא, או לחלופין כל מיני סוגים של מימון לחברות לרכישה של נכסים, כאשר המטרה היא עסקית גרידא. למי מבינכם, שאין לו שמץ של מושג מה זה נדל"ן מסחרי, נסביר כי מדובר על אדמה גולמית, מקומות לינה, כדוגמת – פיתוחי דיור, בתי מלון, בתים משותפים, כמו גם בנייני דירות, פארקים לבילוי, מחסנים ואף אתרי ייצור תעשייתי, מסעדות, מתקני אחסון עצמיים, כל מיני מתקני רפואיים ובתי חולים, וכיוצא בזאת.

מה החשיבות של הלוואה לנדל"ן מסחרי?

ישנה חשיבות עליונה שמלווה הלוואה לנדל"ן מסחרי, קודם כל, משום שהיא לרוב ניתנת בסכומים הרבה יותר גבוהים מאשר הלוואות נדל"ן לשם מגורים, היא מהווה הכנסה ניכרת למנעד רב של מלווים ושל בנקים מסחריים אשר מספקים אותה. בנוסף לכך, זאת הלוואה שנחשבת באופן תדיר למימון חיוני בשביל בתי עסק, חברות וארגונים, על מנת שיוכלו להמשיך בפועלם.

איזה סוגים של הלוואה לנדל"ן מסחרי יש כיום?

הסוג השכיח של הלוואה לנדל"ן מסחרי הוא הלוואה במימון מוכר, שפועל בדומה להלוואת משכנתא לשם מגורים, בעוד שבית עסק רוצה לרכוש נכס מסחרי הוא מבקש מימון ישיר מידי מוכר הנכס. במידת האפשר, מימון שכזה לרוב עדיף לעומת הלוואה דרך הבנק המסחרי הרגיל, וזאת משום שתנאי החזר ההלוואה הינם בדרך כלל הרבה יותר גמישים, והן ניתן ליהנות מריביות נמוכות יותר.

שאלות ותשובות

אפשר לבקש הלוואה לנדל"ן מסחרי לכל מיני מטרות, כדוגמת – שטח או מחסן ייצור לשם הפעלת העסק, משרד או מחסן, וכיוצא בזה.

הלוואה לנדל"ן מסחרי גישור מתייחסת להלוואות נדל"ן מסחריות לטווח קצר. תקופת ההלוואה להלוואה שכזאת הינה לרוב בין חצי שנה לבין שנתיים. לרוב יש שתי מטרות להלוואה שכזאת – האחת, שהקונה מצפה לשפר את דירוג האשראי שלו במשך תקופה מסוימת באופן ניכר; השניה, שהקונה מצפה למכור את הנכס במסגרת הזמן של הלוואה זאת. 

חברות ביטוח תרות אחרי השקעות סולידיות בסיכון נמוך שמציעות תשואות טובות יותר מהשקעות שהן נטולות סיכון, לרבות של האוצר, או אגרות חוב. אפיק השקעה אחד שהן נוקטות בו לפעמים הוא השגת תשואות ממתן הלוואה לנדל"ן מסחרי לחברות פיתוח איתנות פיננסית עם דירוג אשראי פשוט נהדר.

מימון המונים, או השקעות עמית לעמית מקוונות, הוא מקור הולך וגדל עבור הלוואה לנדל"ן מסחרי.

יש סוגים של הלוואה לנדל"ן מסחרי קשה שנחשבים לטווח קצר ביותר, בדרך כלל מדובר אודות רק שנה ואף פחות מזה.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן