הלוואות בכרטיסי אשראי

הלוואות בכרטיסי אשראי

נראה כי לאחרונה תשלומים חודשיים באופן קבוע הפכו לתופעה פופולרית במשקי בתים מרובים, בפרט משום הזמינות או הנוחות שלהם. זה בכלל לא משנה מה הצרכים שלכם, צרכים אישיים, השקעה בדירה או לשם לימודים, כל או כך, הלוואות בכרטיס אשראי מהוות אחת מן הדרכים הכי קלות כיום לממש את הצרכים הנוכחיים שלכם, שבין ככה וככה אתם נושאים בעול התשלומים החודשיים של כרטיס האשראי, אז לכך יתווסף עוד סכום זניח. 

אימתי צריך הלוואות בכרטיס אשראי?

כאשר נקלעים לתרחיש שלאורו אין מספיק כסף פנוי לצרכים המידיים, או כל תרחיש חירום חד פעמי, כי אז ממש צריך הלוואות בכרטיס אשראי. הלוואה שכזאת ניתנת להחזר חודשי מדי חודש, לתקופה שמוגדרת מראש, שבה התשלומים ירדו מכרטיס האשראי שלכם. זאת בעצם המשמעות של ההלוואה הזאת, בעוד שסכום ההלוואה לא בא על חשבון המסגרת של כרטיס האשראי שלכם.

ממה יש לחשוש בקבלת הלוואות בכרטיס אשראי?

יש לחשוש בקבלה של הלוואות בכרטיס אשראי שהיא תפגע במסגרת האשראי שלכם, ולכן, טוב תעשו באם תבררו מבעוד מועד שלהלוואה הזאת לא תהיה כל השלכה שלילית, אשר תוכל לפגוע במסגרת האשראי שלכם. כמו כן, לפעמים תצטרכו לשאת בריבית יותר גבוהה מאשר הריבית שנהוגה בהלוואות רגילות, במידה ולא תשלמו את כל החיובים החודשיים בטרם תאריך הפירעון.

במידה והמצב הפיננסי שלכם ברור לכם, הלוואות בכרטיס אשראי נחשבות לפשרות טובה ונוחה יותר, לעומת לקיחת עוד הלוואה על מנת להחזיר את ההלוואה הקודמת.

הלוואות בכרטיס אשראי נחשבות לאופציה אופטימלית, בפרט אם אין לכם מספיק כסף או נזילות של מזומנים לעמוד בהתחייבויות שלכם.

הלוואות בכרטיס אשראי נחשבות לרעיון גרוע כאשר אין לכם את היכולת להחזיר את התשלומים, ואתם עומדים להחמיץ את התשלום החודשי. לאחר מכן, הנתון מתווסף לחשבון החודש שלאחר מכן. וזה עוד לא מסתיים, הסכום הנ"ל שיצטבר כפוף לריבית הגבוהה באופן משמעותי מהריבית המקורית של ההלוואה.

כדי להשתמש בכרטיס אשראי כדי להחזיר את הלוואות בכרטיס אשראי, יש לעשות חישוב מושכל, על ידי הבנה מרבית של תקרת סכום האשראי שלכם מדי חודש בחודשו, הישר לכרטיס האשראי שלכם.

ברור מאליו כי הלוואות בכרטיס אשראי הן למעשה סוג של הלוואות, בדרך כלל, לטווח קצר. מאידך, באם משתמשים בהן במשנה זהירות, זה לא יהווה בעיה כל עוד אתם עומדים בתשלומים החודשיים שמנוכים מכרטיס האשראי שלכם במהלך תאריך הפירעון.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן