גיוס אשראי לעסקים

גיוס אשראי לעסקים

עם הקמת בית העסק, הכול נראה ורוד, בעוד תוכלו לשאת בכבוד בתשלום של ההוצאות השוטפות שלכם, הישר מתוך חשבון העובר ושב שלכם בבנק, או לחלופין לשלם אותן באמצעות כרטיס האשראי העסקי שלכם. הכול יתנהל למישרין, וייראה "טוב מכדי להיות טוב באמת". ברם, עם חלוף הזמן, ככל שבית העסק שלכם יצמח ויתרחב, תבינו שאתם פשוט חייבים להצטייד בעוד אשראי, לשם פעילות תקינה שלכם, בעוד האינטרס שלכם יונע ביצירה של חשבונות פיננסיים נפרדים, מה שמחייב גיוס אשראי לעסקים נראה לפעמים כהכרח המציאות לכל בית עסק שקשה לו להתנהל נוכח ההוצאות הכספיות מרחיקות הלכת. 

במה בא לידי ביטוי גיוס אשראי לעסקים?

ברגע שתשפרו את דירוג האשראי העסקי שלכם, הדבר יבוא לידי ביטוי בכך שתיהנו מסיכויים יותר טובים לקבל, למשל, מהבנק שלכם גיוס אשראי לעסקים. את האשראי הזה תהיו חייבים להשיג על מנת ליהנות ממרווח נשימה, בשביל להרחיב את בית העסק שלכם, כמו גם לרכוש מלאי וציוד מתאים. לשם אישור האשראי לעסק שלכם, הגורם המלווה יתנה את גיוס האשראי בבדיקה של הדו"חות הכספיים שלכם, אף ברמה של ההוצאות ואף ברמה של ההכנסות העסקיות שלכם, וזאת על מנת לקבוע באופן מושכל עד כמה בית העסק שלכם יכול לעמוד באשראי שתקבלו. לפעמים, האשראי העסקי שתגייסו מלווה בסכומים יותר גבוהים לו הייתם מנסים לגייס הלוואה בתור אנשים פרטיים.

ברור מאליו, שבאמצעות גיוס אשראי לעסקים, יהיה באפשרותכם לשפר את יכולת המימון של רכישה של הצרכים העסקיים שלכם, כאשר בדרך כלל תוכלו ליהנות מריבית נמוכה למדי. 

יש ויש, לפעמים גיוס אשראי לעסקים יציע הגנה של אחריות מורחבת על פריטים שאתם מתעתדים לקנות, מה שיאפשר לכם בהכרח לרכוש ציוד חיוני מבלי לדאוג אם הוא מלווה בתג מחיר גבוה מדי.

מלווים מהססים לאשר גיוס אשראי לעסקים עם היסטוריית אשראי שאיננה טובה, בשל כך שהם חוששים שהם לא יוכלו לבצע את התשלומים שלהם בזמן או בכלל. כעסק עם דירוג אשראי חיובי, יש להניח שתוכלו לקבל אשראי במהירות ובלי כל בעיה. 

אתם עשויים, באמצעות גיוס אשראי לעסקים, למנף את דירוג האשראי החזק שלכם, על ידי ניהול משא ומתן על שיעורי ריבית נמוכים בהרבה ומגבלות אשראי גדולות יותר. תנאים טובים יותר עשויים להועיל באופן ניכר לבית העסק שלכם.

כשמגיע הזמן לרכוש ציוד ומלאי נוספים, עליכם להביא בחשבון רכישה עם גיוס אשראי לעסקים. אם הספקים שלכם יכולים לסמוך על כך שהעסק שלכם יציב כלכלית ומסוגל להחזיר חובות באופן מידי, יהיה להם נוח יותר לוותר על תשלום מראש ולאפשר לכם לרכוש באשראי.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן