הלוואות לנכים

הלוואות לנכים

הלוואות לנכים עשויות ממש לסייע לנכים בצרכים הרבים והמשתנים שלהם, בעוד אין להם מספיק גב כלכלי בשביל לממש אותם. הלוואה שכזאת מועילה אף כאשר ממתינים לאישור קצבת הנכות מטעם המוסד לביטוח לאומי, שבמרבית מן התרחישים עלול להימשך כמה חודשים טובים.

מה מאפיין הלוואות לנכים?

ברור מאליו כי הלוואות לנכים נחשבות בתור סוג של הלוואות אישיות, שבהן ניתן לעשות שימוש בשביל הוצאות הכרחיות ויום יומיות של, למשל – תשלומי שכר דירה או משכנתא, קניית מצרכים, תשלום של חשבונות חודשיים, וכיוצא בזאת, למי שהנכות שלו מגבילה את יכולת ההתפרנסות. הלוואה לנכים משמשת בתור כלי למימון צרכים בטווח הקצר, עד שהחיים יחזרו למסלול הטבעי שלהם, בעוד הן אינן מהוות חלופה לקצבת הנכות.

מי יכול להיות זכאי לקבלת הלוואות לנכים?

כפי שצוין לעיל, הלוואות לנכים הן סוג של הלוואות אישיות, ומי שיהיה זכאי לקבל אותן הוא מי שיוכיח היסטוריה יציבה של התנהלות פיננסית, כאשר דרישות הזכאות לקבלתן שונות בין הגורמים המלווים. מי שלא מתכתב בהצלחה עם הדרישות של ההלוואות לנכים, יש מלווים שיאפשרו לכם להגיש בקשה עם חותם שותף, על מנת לשפר את הסיכויים ליהנות מאישור ההלוואה.

האפשרויות של בקשת הלוואות לנכים מאפשרות לכם להגיש בקשה להלוואת נכות דרך מלווים של איגוד אשראי, און ליין או בנקים. כאשר תהליך הבקשה מתבצע לרוב בצורה מקוונת לגמרי ואף עשוי להיות הדרך הכי מהירה וקלה ליהנות מתזרים מזומנים שאתם כה צריכים.

עם חלק מהמלווים, באפשרותכם לקבל אישור על קבלה של הלוואות לנכים באופן מידי, ולמעשה, תוך כדי דקות ספורות, וכך יהיה באפשרותכם להשלים את כל תהליך הבקשה מהבית שלכם, בשיא הנוחות. 

אם אתם לא מסוגל להמשיך לעבוד ולכן אתם ממתינים להיתכנות ליהנות מרווחה כלכלית, נראה כי הלוואות לנכים בהחלט יכולות להקל עליכם.

מקדמה במזומן הינה סוג של הלוואה לטווח קצר, ובהחלט מתאפשרת על ידי קבלת הלוואות לנכים, שמאפשרת לכם לעשות שימוש, למשל – בכרטיס האשראי שלכם, על מנת ללוות את הכסף שדרוש לכם. אפשר לעשות את זה דרך הכספומט או דרך בנק שמציע מקדמות.

לאחר ששקלתם את כל האפשרויות שעומדות בפניכם, והגעתם להחלטה כי הלוואות לנכים הן המסלול שהכי מתאים לכם עכשיו, כדאי שוודאו שיש לכם תכנית מוצקה ומספיק כסף להחזיר את ההלוואה. חשוב אף לוודא שתעשו את המחקר המקדים, בשביל למצוא את המלווה שיציע לכם את התנאים הכי טובים בשביל הצרכים הפיננסיים שלכם.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

הגיע הזמן לפתוח דף כלכלי חדש

לשיחת ייעוץ וקבלת דיאגנוסטיקה פיננסית מלאו את הטופס ונשמח לסייע:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן