הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים

הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים

הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים מהוות אפשרות מעולה לכל מי שחפץ בתכונות או בתעריפים מועדפים. בעוד שפעם תעשיית ההלוואות הייתה ידועה בתור המונופול של הבנקים בלבד, כיום שוק ההלוואות ואף הפיננסיים הפך להרבה יותר תחרותי, ומכאן הכדאיות של ההלוואות החוץ בנקאיות למגזר של השכירים.

מה הן בעצם הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים?

הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים ניתנות כיום על ידי לווים אלטרנטיביים בבעלות פרטית, שכאשר הם בודקים את תלושי השכר החודשיים של המלווים השכירים, הם סמוכים ובטוחים שלא תהיה בעיה בעמידה בתשלומי החזר ההלוואה מדי חודש בחודשו, וזאת בשל העובדה ששכירים נהנים מאותה רמת שכר, על בסיס קבוע, מלבד שינויים מינוריים לכאן או לכאן, בעוד השכירים מציגים יציבות תעסוקתית של לפחות שנה באותו מקום עבודה, יש בכך משהו מרגיע ללווים, אשר סמוכים ובטוחים שאותם עובדים שכירים יתכתבו בהצלחה עם ההתחייבות שלהם בעת חתימה על הסכם ההלוואה.

האם הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים מותאמות באופן אישי?

ברור מאליו, כי הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים יכולות להיות מותאמות באופן אישי, בעוד הגורם המלווה עושה הכול כדי לספק לכם חוויית לקוח יוצאת מגדר הרגיל, ולתפור לכם סוג ומבנה הלוואה שיתאים לצרכים, לדרישות או למאוויים שלכם. הדבר נובע מכך שהמלווים החוץ בנקאיים נמצאים בבעלות פרטית, משמע – יש בכוחם יותר גמישות משיש לבנקים בעודם מעוניינים להישאר תחרותיים, באמצעות הספקה של המון הטבות בהתאמה אישית. מה שאומר שתוכלו ליהנות מהלוואות עם עמלות ותקופות החזר אטרקטיביות מאוד. 

המון בני אדם מודאגים מהאשראי הפחות אופטימלי כאשר הם חושבים על הלוואה. למרבה השמחה, הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים מגדילות את הסיכויים לקבל תנאים פחות מוגבלים, לעומת התנאים, לצורך העניין, ששמורים לעצמאים.

מרבית המוסדות הפיננסיים המסורתיים, כרוכים בתהליך בקשת ההלוואה שעשוי להתמשך כמה שבועות או גם כמה חודשים. מאידך, הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים לרוב יאושרו הרבה יותר מהר. הבקשה שלכם להלוואה תיבדק לאלתר, בעיקר בשל היציבות הכלכלית שלכם בתור שכירים.

קבלת הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים עשויה לסייע לכם להתכתב בהצלחה עם כל הצרכים הפיננסיים שלכם, כל תרחיש שבו אתם צריכים כסף באופן מידי, לכל מטרה שהיא.

עם קיומו של המשבר הפיננסי, הבנקים המסורתיים עומדים בפני בדיקה רגולטורית מוגברת שהביאה לקריטריונים של הלוואות מחמירים יותר. עברו הזמנים שבהם מערכת יחסים ארוכת שנים עשויה להטות את הכף לשכירים שהיו ממש מחוץ לקריטריונים של הבנק. נראה כי בשנים האחרונות, הוואקום שנוצר בשוק התמלא במהירות על ידי ריבוי של הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים. עם יכולת לספק אשראי במבנים ובסכומים שבנק מסורתי לא מסוגל, המלווים החוץ בנקאיים לשכירים חוו ביקוש עצום מעובדים שכירים, אשר מוכנים לשלם ריביות גבוהות יותר כדי להבטיח גישה להון עצמי.

המידע שמופץ מהר יותר ללווים שכירים כיום ויש להם פחות עומסים רגולטוריים להתגבר עליהם בעת אישור הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים. כל הסיבות הללו מובילות ליותר ודאות להגיע למימון אם מלווה חוץ בנקאי סיפק לכם מכתב התחייבות.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

שניה לפני שהלכת! מלאו את הטופס וקבלו מתנה יקרת ערך!

לקבלת גישה למתנה שתשנה את חייכם מלאו את הטופס וקבלו גישה מיידית:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן