סיוע כלכלי לסגירת חובות

סיוע כלכלי לסגירת חובות

סיוע כלכלי לסגירת חובות הוא שירות שאותו מקבלים משפחות רבות מעוטי יכולת אשר זקוקים לשירותי סיוע עקב חובות שהצטברו עם השנים ואשר אין מישהו שייצג אותם בתביעה. באמצעות סיוע כלכלי זה  מקבלים הנזקקים את כל המידע שהם כולל ייעוץ של אנשי מקצוע בתחום אשר עוזרים להם לצאת עם מינימום נזק ולהקטין את חובותיהם. סיוע זה יכול להיות בהלוואות ללא ריבית ועד למצבים של פשיטת רגל.

מהו סיוע כלכלי לסגירת חובות?

סיוע כלכלי לסגירת חובות הוא שירות למעוטי יכולת אשר נמצאים בקשיים כלכליים ולא יכולים לשכור את שירותי איש מקצוע. באמצעות סיוע כלכלי לסגירת חובות ניתן לעזור למתקשים כלכלית לסגור את החובות לבנקים, לביטוח לאומי או לכל חברה אחרת מבלי לשכור את שירותי איש המקצוע. באמצעות אנשי המקצוע של סיוע כלכלי לסגירת חובות ניתן להגיע להסדר גמיש ונוח ללקוח בין אם זה הלוואה או עזרה בדברים אחרים כמו פשיטת רגל ועוד.

למי מתאים סיוע כלכלי לסגירת חובות?

סיוע כלכלי לסגירת חובות מתאים לאנשים פרטיים או עסקים אשר נמצאים בקשיים כלכליים בין אם זה בהחזרי הלוואות, הליכי פשיטת רגל ועוד. באמצעות סיוע כלכלי ניתן פונים לבית המשפט לקבלת הסדר מותאם על מנת לסגור את החובות בצורה הטובה ביותר ושתהיה הוגנת כלפי הלקוח שאין לו את הסכומים הנדרשים. אישור ההסדר ניתן בהתאם לשיקול דעת בית המשפט ומצריך מסמכים שונים שעל הלקוח להציג ואשר עשויים לעזור לו בקבלת הסיוע. מסמכים אלה כוללים את מצבו הפיננסי, יכולתו הכספית להחזר ועוד.

היתרונות של סיוע כלכלי לסגירת חובות

באמצעות סיוע כלכלי לסגירת חובות ניתן ליהנות מהיתרונות הבאים: ראשית, ניתן לפנות לבית המשפט בבקשה להסדר נושים ולהסביר את מצבו של הלקוח. שנית, אין צורך להוציא כסף שאין ללקוח על אנשי מקצוע בתחום, הסיוע הכלכלי שמקבל הלקוח עוזר לו עד מאוד ומקל עליו וכן מפחית את הלחצים והדאגות שהוא נמצא בהם תקופה ארוכה. שלישית, ניתן לסגור חובות ללא צורך בפשיטת רגל ולבקש שיורדו ללקוח את הריבית ויפרסו לו את החובות לתקופה ארוכה על מנת להקל עליו. רביעית, לעזור ללקוח בכל מה שקשור להפטר בפשיטת רגל שעוזר למחוק ללקוח את חובותיו תוך 18 חודשים בהתאם לחוק ולצאת לחירות כלכלית.

שאלות ותשובות

אם אתם נמצאים בקשיים כלכליים בין אם אתם לקוחות פרטיים או אפילו עסקים קטנים, סיוע כלכלי לסגירת חובות עשוי לעזור לכם ולהקל עליכם בפריסת התשלומים.

אם אתם יש לכם הלוואות שאין לכם איך לשלם אותם, החשבון שלכם מעוקל או שאתם נמצאים בהליכי הוצאה לפועל ופשיטת רגל ואין לכם כסף לקחת איש מקצוע, סיוע כלכלי לסגירת חובות עשוי לסייע לכם מאוד.

הסיוע אינו בתשלום וניתן לאנשים עם קשיים כלכליים אשר זקוקים לעזרה.

את הסיוע מעניקים המוסד לביטוח לאומי, עיריות, עמותות ועוד.

שירותי הסיוע הניתנים ללקוחות כוללים: סיוע כספי, הטבות והנחות במגוון תחומים, חלוקת מצרכי מזון, ביגוד, סיוע בהתנהלות כלכלית, ספרי לימוד, סיוע במימון חינוך הילדים ועוד.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

הגיע הזמן לפתוח דף כלכלי חדש

לשיחת ייעוץ וקבלת דיאגנוסטיקה פיננסית מלאו את הטופס ונשמח לסייע:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן