הלוואה לבעלי BDI שלילי

הלוואה לבעלי BDI שלילי

כמעט כל אחד מאיתנו נתקל במושג BDI דירוג אשראי בטרם קיבל כרטיס אשראי או שאושרה לו הלוואה. ה-BDI יכול להיות שלילי או חיובי. שלישי שיש ללקוח דירוג אשראי נמוך עקב צ'קים חוזרים, הרשאות שחזרו ועוד. לעומת זאת BDI חיובי הוא כאשר ללקוח יש דירוג אשראי גבוה, מה שאומר שהוא תמיד בפלוס וכמעט ולא היה במינוס, הצ'קים והרשאות שלו לא חזרו אף פעם ואף פעם אין עם הלקוח בעיות כספיות.

מהי הלוואה לבעלי BDI שלילי?

הלוואה לבעלי BDI שלילי היא הלוואה ללקוחות עם דירוג אשראי נמוך אשר הבנקים וחברות האשראי לא רוצים להעמיד להם הלוואות בגלל הדירוג הנמוך. דירוג זה כולל מינוסים, אי יכולת לעמוד בתשלומי הלוואה שיורדים ללא תשלום, הרשאות חוזרות, צ'קים ללא כיסוי ועוד. לקוחות אלה מקבלים סירוב לקבלת הלוואה בין אם זה מהבנקים, חברות האשראי, חברות ביטוח ואף חברות פיננסיות עקב ההתנהלות הכלכלית השלילית.

האם הריביות בהלוואה לבעלי BDI גבוהה יותר?

למרות שמדובר על לקוחות עם דירוג אשראי שלילי אשר מוגדרים כמסורבים. הריבית שמשלמים לקוחות אלה יותר גבוהות מהממוצע. הגופים מעלים את הריביות וזאת על מנת שיוכלו לבטח את עצמן מאחר שמדובר על סיכון פיננסי מבחינתם. ככל שהלקוח עם דירוג יותר שלישי כך הוא מסוכן לחברה והחשש מפני החזרת הלוואה עולה.

באיזה מצבים ניתן לקבל הלוואה לבעלי BDI שלילי?

המצבים הנפוצים לקבלת הלוואה לבעלי BDI הם: משכנתא לדירה חדשה מקבלן, בקשת מימון לכל מטרה על חשבון דירה קיימת, הלוואת משכנתא, מימון לרכב.

כיצד ניתן להשיג הלוואה לבעלי BDI שלילי?

באמצעות גופים חוץ בנקאיים ניתן להשיג הלוואה לבעלי BDI שלילי הכוללים תנאי הלוואה נוחים בהתאם למצב הלקוח הלווה. באמצעות הגשת בקשה להלוואה לבעלי BDI שלילי באמצעות חברות חוץ בנקאיות לצורך מימון העסקה בין אם זה שעבוד נכס או ערבות של חברים או קרובי משפחה ניתן לקבל הלוואה למרות שלקוחות אלה מתויגים כמסורבים ולהתנהל בצורה טובה יותר אל מול הגורם הממן. כמו כן, חשוב שחברת המימון  תהיה בעלת רישיון של משרד האוצר מאחר שישנן לא מעט חברות ללא רישיון שמנצלות את המצב. בנוסף לכך, חשוב שהחברה תהיה מקצועית ומנוסה בתחום.

שאלות ותשובות

סכום ההלוואה של הלוואה לכל מטרה ללא ערבים הינו עד 100,000 ₪, אך אם תפנו לחברות המימון תוכלו לקבל הלוואות של עד 150,000 ₪. לכן חשוב לבדוק את סכום ההלוואה בין החברות השונות בין אם זה חברות האשראי, חברות פיננסיות, חברות הביטוח והבנקים ולראות אם הסכום מתאים לצרכים שלכם.

הריבית של הלוואה לכל מטרה ללא ערבים יכולה להיות עד 12% והיא משתנה בין הבנקים, חברות האשראי, חברות הביטוח, חברות הפיננסים ועוד. בטרם לקיחת הלוואה מומלץ לקבל ייעוץ על מנת לקבל את ההלוואה המשתלמת עם הריבית הנמוכה ביותר.

תקופת החזר של הלוואה לכל מטרה ללא ערבים היא עד לחמש שנים והיא מתבצעת החזרים חודשיים.

כל לקוחות הבנקים וחברות האשראי זכאים להלוואה לכל מטרה ללא ערבים, בין אם מדובר על הסניף האישי שלהם או סניפי בנק אחרים וכן בחברות האשראי, חברות הביטוח, חברות פיננסיות ועוד.

אין צורך בביטחונות בעת לקיחת הלוואה ללא ערבים.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

הגיע הזמן לפתוח דף כלכלי חדש

לשיחת ייעוץ וקבלת דיאגנוסטיקה פיננסית מלאו את הטופס ונשמח לסייע:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן