הלוואות כנגד שיעבוד נכס

הלוואות כנגד שיעבוד נכס

הלוואות כנגד שיעבוד נכס הפכו פופולאריות ונפוצות עד מאוד בשנים האחרונות. באמצעות שיעבוד בטוחה כנגד הלוואה ניתן לקבל הלוואה מהבנק או מחברות חוץ בנקאיות בפריסת תשלומים נוחה וגמישה ולהיפטר מחובות שיש לכם.

מהן הלוואות כנגד שיעבוד נכס?

הלוואות כנגד שיעבוד נכס הן הלוואות אשר ניתנות דרך הבנק או חברות חוץ בנקאיות בתנאים אטרקטיביים ובמהירות כנגד רישום הערת אזהרה בטאבו למרות שלנכס יש משכנתא קיימת הרשומה בבנק. באמצעות הלוואות אלה ניתן לכסות חובות, לשפץ את הבית, לעזור לילדים ועוד. באוקטובר ,2021 החליט מפקח הבנקים על איסור הלוואה כנגד שיעבוד על נכס קיים וכיום ניתן לקבל הלוואה כנגד שיעבוד נכס קיים רק למטרות אחרות. לקוחות אשר יש ברשותם דירות ונכסים שווי ערך לאחרים יכולים לקבל אישור מהבנק להלוואה כנגד שיעבוד נכס. כל לקוח אשר יש ברשותו דירה יכול לפנות לבנק המסחרי ולקחת הלוואה לשעבוד הנכס בבעלותו ולקבל ריבית נמוכה ופריסת תשלומים  נוחה ונמוכה.

למי מתאים הלוואות כנגד שיעבוד נכס?

הלוואות כנגד שיעבוד נכס מתאימות ללקוחות פרטיים ועסקיים אשר זקוקים להלוואה לתשלום חובות שונים ולא למטרה גיוס הון עצמי ורכישת דירת מגורים חדשה או דירה להשקעה. באמצעות שעבוד נכס קיים לטובת הבנק או לטובת חברת מימון חוץ בנקאית ניתן לקבל הלוואה כנגד שעבוד נכס ולהשתמש בה לחובות, שיפוץ הבית, פרעון הלוואות פתוחות, מימון אירוע משפחתי ועוד.

מהיכן ניתן לקחת הלוואות כנגד שיעבוד נכס ומה הריבית עליהן?

הלוואות כנגד שיעבוד נכס ניתן לקחת דרך הבנק המסחרי או דרך חברות מימון וחברות חוץ בנקאיות כמו חברות האשראי, חברות הביטוח, חברות פיננסיות ועוד. הריבית על הלוואות אלה משתנות מלקוח ללקוח בהתאם לנתוני האשראי של הלקוח, בטוחות ואיכות הלקוח.  אלה. לרוב ריבית להלוואות כנגד שיעבוד נכס יהיו נמוכות מאשר הריבית על הלוואה לכל מטרה וללא בטחונות. במידה והריבית גבוהה יותר רצוי להתמקח ואף להשוואות בין כמה הצעות שקיבלתם מחברות חוץ בנקאיות וחברות מימון. ככל שתפרסו את ההלוואה ליותר שנים כך הריבית תהיה נמוכה יותר.

שאלות ותשובות

חברות המעניקות הלוואה כנגד שיעבוד נכס כוללים את הבנקים, חברות המימון הפרטיות, חברות המימון החברתיות וחברות האשראי.

רצוי מאוד להתייעץ עם יועץ בטרם קבלת הלוואה כנגד שעבוד נכס על מנת שהלוואה תהיה בהתאם לצרכים האישיים שלכם והתאמה מלאה, וכן שתוכלו להחזיר אותה מדי חודש.

אם יש לכם דירת מגורים בבעלותם או שאתם רוצים לרכוש דירה להשקעה על מנת לגייס הון, לא תוכלו לקבל הלוואה כנגד שעבוד נכס. כלומר עליכם להוכיח יש לכם נכס על מנת לקבל את ההלוואה ושאתם לא מעוניינים לקנות דירה נוספת או לרכוש דירה להשקעה.

היתרונות של הלוואה כנגד שיעבוד נכס כוללת לא מעט יתרונות: עם הלוואה זאת ניתן להנות מריביות נוחות, פריסת תשלומים לתקופה ארוכה, תשלום החזר חודשי נמוך, אישור מהיר, אי צורך בערבים ובטחונות, פריעת הלוואות קטנות פתוחות עם ריבית גבוה.

גובה ההלוואה שונה מחברה לחברה. הבנקים מאשרים הלוואה זאת עד לסכום של 60% משווי הנכס הקיים וזאת בהתאם להערכת שמאי. ישנם מקרים שהבנקים מאשרים אף 70% משווי הנכס במידה ויש משכנתא פעילה על הנכס שאותו רוצים לשעבד לטובת הבנק.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

שניה לפני שהלכת! מלאו את הטופס וקבלו מתנה יקרת ערך!

לקבלת גישה למתנה שתשנה את חייכם מלאו את הטופס וקבלו גישה מיידית:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן