הלוואה עד 100 אלף ש"ח

הלוואה עד 100 אלף ₪

יש שיגידו, שהיום, יותר מתמיד, קל לקבל הלוואה עד 100,000 ₪. זאת כי מגוון האפשרויות לקבלת הלוואות הלך והתרחב, כמו גם התנאים השונים והנדיבים עבורן. ועם זאת, לאור מרבה האפשרויות, התנאים וההקשרים – יש ערך בעיון מבחין, השוואה צלולה וזרוע חזקה בעת שיקולים מסוג אלה. בכתבה זו נדבר קמעא על הלוואה עד 100,000 ₪, משמעותה וכיצד ניתן לקבלה.

מהי עלותה של הלוואה עד 100 אלף ₪?

נפתח ונגיד שהלוואה היא לא "כסף במתנה", אלא מוצר פיננסי לכל דבר. משמעות הדבר, שהלוואה עולה כסף. זה אולי פחות מובחן לעין המתבוננת. ברמת הטקסט, אנחנו יכולים לראות כיתוב גדול שאומר: הלוואה עד 100 אלף  ₪, וכיתוב קטן בהרבה שמדבר על הריבית המצטברת. הריבית המצטברת, היא למעשה מחיר ההלוואה והיא יכולה להגיע גם כן למאות, אלפי ואף עשרות אלפי שקלים חדשים – תלוי בסך הריבית והסדר התשלומים. על כן יש ערך בזיהוי הריבית הקיימת והבנת עלות נתונה להלוואה.

מהיכן ניתן לקבל הלוואה עד 100 אלף ₪?

ובכן, מבלי להזכיר שמות, ישנם לא מעט גופים פיננסיים שיכולים לאשר ולאפשר הלוואה של עד 100 אלף  ₪. ביניהם, בנקים, חברות חוץ בנקאיות וחברות מימון שונות. אפשר שיהיה מדובר בהלוואה בנקאית, הלוואה חוץ בנקאית ואפילו הלוואה שהיא בבחינת סכום שיושב על מסגרת האשראי.

למי הלוואה עד 100 אלף ₪ יכולה להתאים?

ניתן לשאול, למי יכולה להתאים הלוואה עד 100 אלף  ₪. ובכן, אנחנו יכולים לחשוב בנקל על כל מיני סיבות עבורן הלוואה יכולה להתאים. אם נשאל אדם מהרחוב, אפשר שהוא יגיד שהלוואה יכולה להתאים במקרים בהם רוצים לכסות הלוואות קודמות, לקנות רכב, לממן אירוע או לצבור סכום כסף למטרה כזו או אחרת. יכול להיות שיש מקרים נקודתיים שזה בהחלט מצדיק לקחת עבורם הלוואה, בעיקר אם מדובר בהזדמנויות שעוזרות לפתח ולהכין את האדם לשלב הבא בהרפתקתו. ועם זאת, עקב כך שאנחנו מבינים שהלוואה יכולה לעלות כסף, יש לבדוק אם עלותה "שווה את זה". 

אם אנחנו לוקחים את הכסף, ומשקיעים אותו בשוק המניות בשביל 10% תשואה, ועבור זה לקחנו הלוואה שמגיעה עם כ-8% ריבית (מבלי להחשיב עלויות אחרות הקשורות ללקיחתה), הרי שאנחנו יכולים לצבור רווח נקי, במקרה תיאורטי זה של 2%. אם יש לנו הלוואה בתוקף ולה 12% ריבית, והחלטנו לקחת הלוואה נוספת עם 3% ריבית שתכסה את זו הקודמת – גם כאן, אפשר לעשות מעין התקדמות פיננסית מעניינת. כך או כך, אנחנו משתמשים בהלוואה, ובמחיר שלה – כדי לקבל תוצאה ממשית באפיק פיננסי נתון. אם אנחנו לא צופים שיהיה ערך כלכלי ללקיחת ההלוואה, יש לכל הפחות לקבל בהירות לגבי הדבר. הלוואה עד 100 אלף  ₪ יכולה לתרום לקידום המצב הפיננסי, כאשר משתמשים בה נכון. על פי כן, נמליץ לבדוק מהי המטרה האמיתית ללקיחת ההלוואה, והאם זה יקדם את האינדיבידואל, לכל הפחות – ברובד הפיננסי ואף באפיקים נוספים.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן