החזר משכנתא 400 אלף

החזר משכנתא 400 אלף – כל מה שצריך לדעת בדרך לרכישת דירה

החזר משכנתא 400,000 אלף ש"ח בפריסת תשלומים נוחה וגמישה עם ריבית נמוכה ובתנאים טובים. לקבלת החזר משכנתא בהתאמה אישית השאירו פרטים…

עומדים להגשים את חלום חייכם ולרכוש דירה למגורים? מזל טוב! רגע לפני שלוקחים משכנתא מהבנק חשוב לעשות השוואה בין הבנקים השונים וסוגי ההלוואות ואף לקבל ייעוץ בטרם לקיחת משכנתא. אם אתם זקוקים למשכנתא בסכום 400 אלף ₪ כדאי להגיע לבנק עם תמהיל הלוואה שיועץ השקעות יבנה לכם, בהתאמה ליכולת ההחזר שלכם ומאפיינים נוספים.

החזר משכנתא 400,000 אלף ₪ - התמהיל האופטימלי

החזר משכנתא 400,000 אלף ש"ח הוא התמהיל האופטימלי למי שזקוק למשכנתא בגובה של 400,000 ₪. מדובר על תמהיל הכולל שלושה מסלולים: מסלול פריים, קל"צ (קבועה ולא צמודה) ומסלול ריבית משתנה כל חמש שנים. תמהיל זה מתאים לרוב הלווים אשר זקוקים למשכנתא בגובה סכום זה. את ההלוואה ניתן לפרוס על פני תקופות שונות עם תשלומי החזר נוחים וגמישים בהתאם לצרכי הלקוח. פריסת התשלומים היא לרוב בין 15-20 שנים. אך ככל שתקופת ההחזר ארוכה כך תשלומי ההחזר יהיו גבוהים יותר. לכן אם יש אפשרות ניתן לפרוע את המשכנתא לתקופה קצרה יותר ולפרוע אותם ללא צורך קנסות מיותרים.

מהו תשלום החזר המשכנתא על משכנתא בסכום של 400,000 ₪?

החזר משכנתא 400,000 אלף ש"ח משתנה מלווה ללווה בהתאם למסלול ומשך זמן המסלול שבו הוא נמצא. אם יש לכם יכולת החזר גבוהה מעל 3,000 בחודש עדיף לכם לקחת את תמהיל הפריים קבועה לא צמודה ומשתנה כל חמש שנים תקופה של 20 שנה. במידה ויכולת ההחזר שלכם נמוכה יותר ועומדת על 2,000 ₪ בחודש כדאי לכם לבחור תמהיל משכנתא עם ריבית פריים קבועה ולא צמודה. מדובר על תמהיל יציב המעניק שקט נפשי ללווה והחזר חודשי קבוע הודות למסלול קבוע ולא צמוד. את תשלומי החזר ההלוואה תוכלו לפרוס לתקופה של 30 שנה.

מדוע חשוב להיעזר ביועץ משכנתאות מקצועי ומנוסה?

בכל תהליך בקשת המשכנתא ועד לקבלתה יש צורך בעזרה של יועץ משכנתאות מנוסה ומקצועי שילווה אתכם ויבנה לכם תמהיל משכנתאות שאיתו תיגשו לבנק ותבקשו משכנתא. היועץ יעזור לכם בכל תהליך קבלת המשכנתא ועד לקבלת המשכנתא. וגם אם יש לכם שאלות שאתם צריכים ייעוץ או עזרה תוכלו להתייעץ איתו בכל שלב ושלב כדי לקבל את ההחלטות הנכונות. תמהיל המשכנתא מותאם לצרכים האישיים שלכם והוא מחשב את סכום החזר ההלוואה בהתאם לתקופת ההלוואה שנפרסת ההלוואה. כך שעם יועץ משכנתאות מקצועי ומנוסה תמנעו מתשלומי קנסות שונים וכן ממצבים שלא חזיתם קודם לכן.

שאלות ותשובות

הריביות משתנות בהתאם לתקופת החזר המשכנתא יכולת ההחזר של הלווה. ככל שתקופת ההחזר קצרה שיעור המימון נמוך כך ריבית המשכנתא נמוכה יותר והחזר התשלום החודשי יהיה גבוה בהתחלה אך עם הזמן הוא ירד.

משכנתא בהחזר של 400,000 אלף ₪ מתאימה לזוגות צעירים שרוצים לרכוש דירה ראשונה ואין להם מספיק הון, ללווים אשר יש להם דירה בבעלותם ורוצים לקנות דירה נוספת, ללויים שרוצים לקנות עסק להשקעה ואף משקיעים ויזמים שונים.

את החזר המשכנתא ניתן לפרוס בין 15-20 שנים תלוי במסלול ויכולת ההחזר שלכם.

כדי להתאים את החזר המשכנתא לצרכי הלקוח יש לברר את מצבו הפיננסי ויכולת ההחזר שלו. באמצעות יועץ משכנתאות מקצועי ומנוסה בתחום ניתן להתאים את גובה החזר המשכנתא ליכולת ההחזר של הלקוח בהתאמה אישית.

המשכנתא מותאמת לצרכי הלקוח, ישנה פריסת תשלומים ארוכה של בין 15-20 שנים,  החזרי תשלומי ההלוואה הם בהתאם ליכולתו הפיננסית של הלווה.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

הגיע הזמן לפתוח דף כלכלי חדש

לשיחת ייעוץ וקבלת דיאגנוסטיקה פיננסית מלאו את הטופס ונשמח לסייע:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן