יועץ משכנתאות מחירים

יועץ משכנתאות מחירים

לקיחת משכנתא היא תהליך ארוך ומורכב שדורש ידע בנושאים הקשורים לנדל"ן, במיוחד שמדובר על קניית נכס ראשון שאין לו מספיק ידע לגביו. באמצעות יועץ משכנתאות מחירים מקצועי ומנוסה בתחום ניתן לקבל את הריביות הנמוכות ביותר ומסלולי המשכנתא הטובים והנוחים ביותר בהתאם לצרכי הלקוח. אך חשוב לקחת בחשבון שיועץ משכנתאות מחירים עולה לא כסף במיוחד אם מדובר על יועץ פרטי.

מהו יועץ משכנתאות?

יועץ משכנתאות הוא הוא איש מקצוע את מייעץ ללווה לגבי המשכנתא שהוא רוצה לקחת על מנת לרכוש דירה. הוא מלווה את הלקוח לאורך התהליך עד לקבלת המשכנתא. ישנם יועצי משכנתאות בנקאיים אשר עובדים מטעם הבנק וישנם יועצי משכנתאות פרטיים שהלווה משלם מכספו האישי. היועץ בונה תמהיל משכנתא המותאמת לצרכי הלקוח בהתאם למצבו הפיננסי ובהתאם לנכס שהוא רוכש. כך שהוא משיג את הריביות והתנאים הטובים ביותר, מתנהל אל מול הבנקים במשא ומתן ודואג לכל המסמכים והאישורים שצריך על מנת לקבל משכנתא.

מה ההבדל בין יועץ משכנתאות בנקאי לבין פרטי?

יועץ בנקאי הוא יועץ מטעם הבנק, הוא פחות אובייקטיבי כלפי הלקוח והייעוץ שלו נטול אינטרסים שמשרתים את הבנק. לעומת זאת, יועץ משכנתאות פרטי, אינו בעל אינטרסים והוא מעניק ייעוץ אובייקטיבי נטול אינטרסים אלא באמת מהידע המקצועי והאישי שלו. באמצעות יועץ משכנתאות מחירים נוחים בהתאמה אישית ניתן לחסוך אלפי מאות שקלים בתשלומי המשכנתא וברביות.

מה עלות יועץ משכנתאות?

יועץ משכנתאות מחירים שונה בהתאם ליועץ עצמו. אם מדובר על יועץ בנקאי עלות הייעוץ הינה בין 500-1,000  ₪  לעומת זאת, עלות ייעוץ יועץ פרטי הינה בין 500-10,000 ₪. היועצים דואגים לבניית תיק תמהיל משכנתא שאיתו הלקוח מגיע לבנק לבקש משכנתא, הם משיגים את כל האישורים הנדרשים, מתנהלים אל מול הבנקים השונים במשא ומתן וכן דואגים לכל מה שצריך במהלך התהליך עצמו. אך הם חוסכים לא מעט זמן, כסף וריצות ואף מונעים מהלווים להגיע למצבים לא נעימים שהם מסתכלים קדימה כמה שנים ומכינים תוכנית משכנתא לאורך השנים וצופים שינויים שונים וגורמים מפריעים במהלך המשכנתא. כך שניתן להגיע עם יועץ משכנתאות מחירים לחסכון רב.

שאלות ותשובות

בניית תמהיל משכנתא באמצעות יועץ משכנתאות נעה בין 2000-3000 ₪ והיא כוללת בין 1-2 פגישות עם הבנקים.

התוכנית אינה כוללת את הדיונים והחתימות בבנק שהם חלק בלתי נפרד מהתהליך וחשוב מאוד ללווה. לכן חשוב להיעזר בשירותי יועץ משכנתאות הכוללים מעבר לבניית תמהיל עוד פעולות נוספות וחשובות.

יועץ משכנתאות חוסך לכם לא מעט כסף בין אם זה בבניית תמהיל, האישורים, המשא ומתן אל מול הבנקים, הדיונים והחתימות והליווי לאורך כל התהליך. כך שניתן לחסוך דרכם עשרות ואלפי מאות שקלים.

לא חובה לקחת יועץ משכנתאות לקבלת אישור מהבנק. אך יועץ משכנתאות עוזר מאוד בכל מה שקשור לבניית תמהיל משכנתא במיוחד לאנשים שלא מבינים בתחום או שזוהי הדירה הראשונה שלהם. עם הידע וההבנה שלו בנושא הוא יכול לחסוך לכם לא מעט כסף.

מחיר ייעוץ משכנתאות נע בין 500 ויכול להגיע עד 10,000 ₪ שמדובר על ייעוץ פרטי. שמסתכלים על השורה התחתונה הוא שווה כל שקל במיוחד שמדובר על הלוואה לטווח הארוך שכל שקל חשוב בה. עם ייעוץ תוכלו לחסוך אלפי ומאות שקלים ולקבל את המסלולים והריביות הטובות ביותר שלבד לא הייתם יכולים להשיג. לכן הוא שווה עד מאוד.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

שניה לפני שהלכת! מלאו את הטופס וקבלו מתנה יקרת ערך!

לקבלת גישה למתנה שתשנה את חייכם מלאו את הטופס וקבלו גישה מיידית:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן