איחוד הלוואות

איחוד הלוואות

איחוד הלוואות יכול להסתמן בקרב פתרון מצוין בקרב מי שיש לו הרבה מדי התחייבויות, כמו גם המון הלוואות, והוא כורע תחת העומס של להצליח לעמוד בכל אותם החזרים מדי חודש, שנראה כי הם רק הולכים מצטברים וגדלים עם כל יום שעובר. לא משנה מה הסיבה שגורמת לכם לרצות לאחד הלוואות, אם זה משום שיש לכם הלוואות גדולות בגין משכנתא, בגין הלוואות סטודנטים, או לחלופין בגין שיפוץ הבית, חשוב לעשות זאת כי חוב מתמשך עשוי לטמון בחובו ריביות גבוהות ולתשלומים גבוהים מדי חודש, מה שיקשה על ההתנהלות הפיננסית שלכם. 

האם איחוד הלוואות טומן בחובו ריביות יותר נמוכות?

באופן טבעי, מרבית החובות בעבור הלוואות נושאות ריביות גבוהות, אשר עשויות להוסיף נתח ניכר לתשלומים שבהם אתם חבים בכל חודש. באמצעות איחוד הלוואות, אתם בעצם פורעים כמה חשבונות של הלוואות שנושאים ריבית גבוהה, מאחדים אותן, ומשלמים בראייה קדימה הרבה פחות ריביות, במידה ודירוג האשראי שלכם חיובי עד מצוין. 

האם איחוד הלוואות משמעו רק תשלום חוב אחד?

איחוד הלוואות הופך בהכרח את כל הרעיון של פירעון חובות להרבה יותר קל, והן עשוי לגרום לתשלומים החודשיים שלכם להיות הרבה יותר נמוכים, וזאת בשל תקופת פירעון הלוואה יותר ארוכה. במידה ואתם כמו מרבית הישראלים, שנוטים לקחת שוב ושוב התחייבויות של הלוואות, כי אז האיחוד שלהם ירגיש לכם שכביכול הוסרה משקולת עצומה מן הכתפיים שלכם. נכון, אתם עדיין תהיו חייבים כסף, אך עם החיובים הרבים שהופסקו לאלתר, תישאו בחוב של רק תשלום חוב אחד.

זה ידוע לכל, כי חובות גורמות לסטרס, אך ניתן להקל עליהם, וזאת על ידי איחוד הלוואות לכדי תשלום אחד ואפשרי לניהול, מה שבהכרח יפחית ביותר את המתחים שאתם חווים, והן יסייע לכם להקל על תחושת העומס שהמון תשלומים עשויים לגרום לכם.

זה רק ברור מאליו כי החוב בעבור הלוואות לוקח שנים רבות להחזיר, ככלות הכול, הגורם המלווה מרוויח ריבית על כל מה שהנכם חייבים, באופן הזה שלא ממש אכפת לו באם לוקח לך עשור או שני עשורים לפרוע את ההלוואות שלכם. כל זה יאבד מהמשמעות באם תבחרו באופציה של איחוד הלוואות, וזאת מכיוון שתהליך האיחוד של ההלוואות מביא בחשבון כמה גורמים בזמן של הקמת החוב, לרבות – מה התקופה שאתם חייבים על מנת להגיע לכדי תכנית החזר ההלוואה ההגיונית, משך תקופת ההלוואה, גובה ההכנסה שלכם, או דירוג האשראי שלכם.

יש לשקול בחיוב איחוד הלוואות, בדיוק כמו כל צעד פיננסי אחר, בוודאי שעליכם להעריך בקפידה את המצב שלכם, על מנת לקבוע אם זה המהלך הטוב ביותר בשבילכם.

איחוד הלוואות ירכז את מקורות החוב שלכם לכדי תשלום חודשי אחד פשוט, אשר חב בריבית נמוכה יותר, מה שבהכרח יסייע לכם לשפר את דירוג האשראי שלכם, ואף יאפשר לכם להתמקד בדברים אחרים וחשובים יותר.

מקור האסטרטגיה של איחוד הלוואות שהיא עשויה להפוך את ניהול החובות שלכם להרבה יותר פשוט העברת כל החובות שלכם לכדי תשלום אחד.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

הגיע הזמן לפתוח דף כלכלי חדש

לשיחת ייעוץ וקבלת דיאגנוסטיקה פיננסית מלאו את הטופס ונשמח לסייע:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן