כמה עולה יועץ משכנתאות

כמה עולה יועץ משכנתאות

אנחנו יודעים, זו שאלה מצחיקה: כמה עולה יועץ משכנתאות. שכן, ליועץ משכנתאות אין מחיר – הוא בן אדם בעל ערך שלא יסולא בפז. הכוונה היא כמובן, כמה עולה ייעוץ משכנתאות. שכן, לשירות זה אפשר להצמיד מחיר. התשובה הפשוטה היא כמה מאות שקלים, או כמה אלפי שקלים – מאוד תלוי בטיב, היקף ואיכות השירות. בכתבה זו נדבר קמעא על חישוב התמחור ועקרונותיו.

מה משפיע על כמה עולה יועץ משכנתאות?

עקרונית, ככל שיועץ המשכנתאות עשה יותר (או הגשים יותר עבור לקוחותיו) כך הדיון על כמה עולה יועץ משכנתאות יתבטא בתג מחיר גבוה יותר. זה לא אומר שעל היועץ לעבוד שעות ארוכות ולהשקיע מאמצים – אלא רק להביא תוצאות. שכן, המומחים האמיתיים, המאסטרים – יכולים "לעשות פחות" ולהגשים יותר. בין אם זה ברמת יכולתם לבצע משא ומתן עם הבנק, האנשים שהם מכירים בתעשייה, המהלכים המיוחדים שהם מכירים, וכן הלאה. כך שגם אם יועץ משכנתאות עושה יחסית מעט וגובה יחסית הרבה – ייתכן שזה בהחלט שווה את זה. בעיקר אם ההפחתה בעלות המשכנתא, וההתאמה האישית המתקבלת מורגשת באופן בריא וברור.

מה עוד יכול לבדל בין הצעות מחיר?

מה שגם, שהשאלה לגבי כמה עולה יועץ משכנתאות, יכולה להיות מאוד תלויה בלקוח עצמו. אם לקוח מסוים דורש יותר עבודה באופן יחסי, אפשר שזה ישפיע על המחיר. שכן אם שני אנשים באים לאותו יועץ אך המקרה שלהם שונה, אפשר מאוד שהיועץ יתבקש לעשות דברים שונים בעניינם. יכול להיות שלכל תהליך שירותי יהיה תג מחיר שונה.

עד כה, ציינו שני דברים שיכולים להשפיע על המחיר: ערך ומאמץ. כלומר, ככל שיועץ משכנתאות מעניק יותר ערך, כך זכותו היא לגבות יותר (במידה וזהו רצונו). וככל שיועץ משכנתאות מתבקש לעשות יותר,  אפשר שהוא יבקש לקבל תשלום נוסף עבור התהליך.  ייתכן שיהיו אלמנטים נוספים וניתן לשאול יועץ נתון לגבי אופן התמחור שלו.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

שניה לפני שהלכת! מלאו את הטופס וקבלו מתנה יקרת ערך!

לקבלת גישה למתנה שתשנה את חייכם מלאו את הטופס וקבלו גישה מיידית:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן