משכנתא 1000000 כמה החזר

משכנתא 1,000,000 כמה החזר? כל מה שצריך לדעת!

משכנתא היא אחת ההלוואות החשובות והגדולות שכל לווה מתמודד איתה במהלך חייו האישיים. לא רק שהחלטה זאת משפיעה על אורך החיים, היא ניתנת לתקופת זמן ממושכת של עד שלושים שנה וכוללת בנוסף לריבית הפריים ריבית נוספת שאותו גובה הבנק בהתאם למסלול ההלוואה. לכן על מנת לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר לכם חשוב להתייעץ עם יועץ משכנתאות מנוסה ומקצועי שיתאים לכם את המשכנתא עם התנאים האטרקטיביים ביותר ועם הריבית הנמוכה. לרוב המשכנתאות נעות ממיליון ₪ ומעלה ולכן חשוב להחזיר שתשלומי ההחזר לא יכבידו על הלווה ושהוא יעמוד בהם מדי חודש.

משכנתא 1,000,000 מיליון ש"ח

משכנתא בגובה 1,000,000 ₪ היא משכנתא הניתנת ללקוחות הבנק לתקופה ארוכה של בין עשרים לשלושים שנים. אשר תמהיל המשכנתא ניתן לקחת באמצעות אחד משלושת המסלולים הנפוצים שמציעים הבנקים: שליש במסלול משכנתא בריבית פריים, שליש במסלול משכנתא בריבית קבועה צמודה למדד או שליש במסלול משכנתא בריבית משתנה כל חמש שנים. פריסת תשלומי ההחזר הם לתקופה ארוכה של בין עשרים לשלושים שנים ובהתאם ליכולת הלווה. אם החלטתם לבחור בהחזר חודשי אתם עשויים לשלם בהתחלה 4,850 ₪ ושאר סכום הקרן יהיה 1,495,000 במידה והוא לעשרים שנים, כמו כן תוכלו ללכת על אופציה שנייה של החזר 4,750 ₪. ואם תחליטו לקחת לתקופה יותר ארוכה של שלושים שנה מחירים יוזלו באות מאות שקלים.

למי ניתנת משכנתא 1,000,000 מיליון ₪?

משכנתא 1,000,000 מילון ₪ ניתנת לזוגות צעירים ולחסרי דירות בפרויקט מחיר למשתכן. אך על מנת להיות זכאים לה עליהם לזכות בהגרלה של מחיר למשתכן כדי לקבל מימון גבוה על הדירה. משכנתא זאת נחשבת למשכנתא גבוהה ביותר בשוק והיא ניתנת רק ללווים אשר יש להם יכולת החזר גבוהה וקיבלו אישור מהבנק לקבלת הלוואה. על מנת לקבל הלוואה זאת יש להגיע עם הון של 25% משווי הדירה ואילו משקיעים עם הון של לפחות 50%.

שאלות ותשובות

מאחר שתמהילי המשכנתא של הבנק אינם מדויקים ב-100% חשוב להתייעץ עם יועץ משכנתאות בטרם בקשת המשכנתא על מנת לתכנן נכון את יכולת תשלומי החזר ההלוואה ולקבל ריביות נמוכות ומסלול מתאים בהתאם לצרכים האישיים שלכם.

בטרם לקיחת משכנתא 1,000,000מיליון ₪ רצוי להיעזר בשירותי יועץ משכנתאות מקצועי ומנוסה אשר יתאים לכם בצורה מדויקת ומלאה את מסלול המשכנתא והריביות שיש לשלם בתקופת החזר התשלומים.

משכנתא בגובה 1,000,000 מיליון ₪ ניתן לפרוס לתקופה ארוכה של בין 20-30 שנים.

ישנם 4 מסלולי משכנתא נפוצים לקבלת משכנתא 1,000,000 מיליון ₪: מסלול פריים, ריבית קבוע לא צמודה, ריבית משתנה כל חמש שנים לא צמודה, ריבית משתנה כל חמש שנים צמודה.

ההבדלים בין המסלולים משמעותיים מאוד לא רק בתנאי ההחזר והריבית אלא גם בתקופת החזר תשלומי ההלוואה.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

שניה לפני שהלכת! מלאו את הטופס וקבלו מתנה יקרת ערך!

לקבלת גישה למתנה שתשנה את חייכם מלאו את הטופס וקבלו גישה מיידית:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן