הלוואה מהמדינה

הלוואה מהמדינה

הלוואה מהמדינה, בערבות המדינה, מהווה סוג של פתרון שמיועד לקהל יעד של עסקים קטנים או עסקים בינוניים. הבנקים כיום אינם ממש מתלהבים לאשר הלוואות לבעלי עסקי, מחמת הסיכונים שמלווים עסקים חדשים, או עסקים מתקשים כלכלית, ואם הם כבר כן מאשרים הלוואות, הם גובים ריבית מאוד גבוהה או דורשים כל מיני ביטחונות, מה שעושה את ההלוואה להרבה פחות כדאית. בדיוק במשבצת הזאת נכנסת הלוואה מהמדינה, בתנאים מאוד טובים.

למה כדאי לשקול לקיחת הלוואה מהמדינה - הלוואה בערבות המדינה?

הלוואה מהמדינה, בערבות המדינה הינה סוג של קרן שיש בה מיליארדי ₪, בחסות של משרד האוצר והכלכלה, שמספקת ביטחון לעסקים קטנים או בינוניים, לשם קבלת הלוואה מהבנקים – אוצר החייל, לאומי, דיסקונט, מזרחי טפחות, או לחלופין דיסקונט. כדאי לשקול לקיחת הלוואה שכזאת בשל הריבית הנמוכה באופן יחסי. כמו כן, הביטחונות שנדרשים לא בשמיים, החזר הלוואה אפשרי עד חמש שנים, היתכנות להלוואת גרייס, אשר דוחה את החזרי ההלוואה, וכיוצא בזאת.

מה הם מסלולי הלוואה מהמדינה - הלוואה בערבות המדינה?

יש כל מיני מסלולי הלוואה מהמדינה, בערבות המדינה, והרי הם לפניכם –

  • מסלול לשיפור עסקים או לשדרוגם, שמיועד להתרחבות עסקית, להגדלת הציוד, למעבר מקום, כמו גם להתרחבות של כמות העובדים, וכיוצא בזה.
  • מסלול של השקעה לתעשייה, כאשר יאושר במסלול זה סכום הלוואה עד לתשעים אחוזים מגובה ההשקעה, או עד לחמישה עשר אחוזים ממחזור העסקאות של בית העסק, ויש לעמוד בביטחונות בשיעור של שלושים אחוזים, או אופציה לשעבד נכסים.
  • מתאפשרת הלוואה לעסקים חדשים, מה שמחייב הון עצמי של כעשרה אחוזים.
  • המסלול המהיר שמתאים לבתי עסק שהמחזור שלהם נאמד בעד לשלושה מיליון ₪, כאשר סכום ההלוואה שיאושר הוא עד מאה אלף ₪.
  • המסלול של הון חוזר למי שיש בעיות בתזרים מזומנים, כתנאי להוכחת יכולת עמידה בהחזר ההלוואה וכי הקושי בתזרים המזומנים הוא זמני, או שהעסק מלווה עם ליווי עסקי ניכר.
שאלות ותשובות

מי שזכאי לקבל הלוואה מהמדינה, בערבות המדינה הנו עמותות, או מי שיש לו מחזור של לא יותר ממאה מיליון ₪ בשנה, באם אין לו חובות למדינת ישראל, באם אינו לקוח מוגבל בבנק, באם אין לו הליכי הוצאה לפועל, כינוס נכסים או פשיטת רגל.

תקרת סכום הלוואה מהמדינה, בערבות המדינה שאפשר לקבל היא עד חצי מיליון ₪, לשם מימון והשקעה, פתיחת בית עסק, או שמונה אחוזים מן המחזור השנתי.

ברור מאליו, כי קבלת הלוואה מהמדינה, בערבות המדינה מותנית בהצגת תכנית עסקית, בת בין חמישה לבין עשרה עמודים, שיש בה את ההיסטוריה הפיננסית שלכם.

ממש לא חייבים לבקש הלוואה מהמדינה, בערבות המדינה רק מהבנק הקבוע שלכם, ובלבד שיהיה זה אחד מהבנקים שהובאו לעיל.

השלב האחרון של קבלת הלוואה מהמדינה, בערבות המדינה הוא מעבר לוועדה הסופית, שבה יהיו האוצר והקרן, וכן נציג הבנק.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן