הלוואות ומימון לעסקים

הלוואות ומימון לעסקים : מעל 35% מהעסקים לא עומדים בהחזרים החודשיים

אם אתם צריכים הלוואה לעסק ומעוניינים למנף אותו באמצעות הלוואות מימון לעסקים , אתם חייבים לקרוא את המידע ב-2.5  דקות הבאות. הפעם נתחיל מהסוף: "אי עמידה בתשלומי הלוואות יכולה לגרור ריביות, קנסות על פיגורים והליכי הוצאה לפועל". מה שאומר – יותר חשוב מלקחת הלוואות ומימון לעסקים , לתכנן איך משלמים אותן. עסקים רבים שפנו למרכז להבראה פיננסית , יצאו עם הלוואות ומימון לעסקים המגובים בתוכנית הבראה פיננסית שמאפשרת לא להיות בין 35% שלא מצליחים לעמוד בתשלומים.

תוכנית עסקית לצורך הלוואות ומימון לעסקים

אנו ממליצים לבצע 2 פעולות בסיסיות:

  • תכננו את המטרה והיעדים
  • הציגו יכולות החזר , שעבוד , בטוחה

זה הבסיס שאיתו מומלץ לגשת לתהליך, כל גוף מממן – בנקאי וחוץ בנקאי, ידרשו את המידע הזה. הסיבה היא שהם עסוקים בהערכת סיכונים וקביעת תנאי ההלוואה: סכום הלוואה, מסלולים וריביות.

הלוואות שכל העסקים לוקחים

היום ידוע שאיתור מקצועי של הלוואות ומימון מקצועי זה המפתח לצמיחה של כל עסק. 

עסקים רבים פונים לשירותי המרכז להבראה פיננסית על מנת שיאתרו עבורם מסלולי הלוואות ומימון משתלמים ובתמהיל העונה לצרכים המותאמים אישית לכל עסק ולכל מטרה.

המרכז להבראה פיננסית ,גילה לאורך השנים שלא ניתן למנות הלוואה משתלמת אחת ובאופן חד משמעי – כל יום מתווספים אפיקים, הטבות ומבצעים, שיכולים לחסוך לעסקים אלפי שקלים כל שנה.

כיום, כל החברות, בתי עסק תעשייתיים, בתי מסחר, קמעונאים והמשק העסקי מתכננים ומבססים את הפעילות על פי יכולות האשראי והמימון העומדים לרשותה עסק. 

חשוב שגם אתם תכירו בכך: החלטות גורליות, תלויות ביכולות המימון של העסק שלכם.

מתי כדאי לברר על הלוואות ומימון לעסקים

כשחברות מכל סוג ובכל שלב, צריכות אשראי לביצוע מהלכים. הן צריכות לגייס הון, לקחת הלוואות ולמצוא פתרונות מימון לעסקים , בכל דרך אבל בתנאים מסוימים שהגדירו החברות לעצמן.

רוב ההלוואות לטווח קצר ובינוני נלקחות דרך חברות מימון חוץ בנקאיות ועבור:

  • הלוואות להון חוזר
  • הלוואות גישור
  • הלוואות לרכישת סחורה
  • הלוואות לשחרור סחורה
  • הלוואות עבור רכישות ומלאים
  • הלוואת יצוא וצמיחה לעסק

ועוד

המלצה: לכל עסק צרכים דינמיים וצורך ממשי בייעוץ וליווי של בעלי מקצוע, המנוסים באיתור הלוואות ומימון לעסקים , בכל קנה מידה ולכל מטרה, רוצים ייעוץ מקצועי לעסק? נסו גם אתם את המרכז להבראה פיננסית ללקוחות עסקיים ופרטיים.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן