משכון נכס קיים לטובת קניית נכס נוסף

משכון נכס קיים לטובת קניית נכס נוסף

יש לכם נכס בבעלותכם שאתם גרים בו או משכירים ואתם מעוניינים לקנות נכס נוסף? על מנת לקנות נכס נוסף תצטרכו לקחת הלוואה מהבנק או מגוף פיננסי חוץ בנקאי. באמצעות משכון נכס קיים לטובת קניית נכס נוסף תוכלו לרכוש את לכם דירה שנייה ולהחזיר את תשלומי החזר הלוואה הכוללים ריבית מדי חודש בפריסת תשלומים נוחה וגמישה בהתאם לצרכים האישיים שלכם.

מהי הלוואת משכון נכס קיים לטובת קניית נכס נוסף?

הלוואת משכון נכס קיים לטובת קניית נכס נוסף היא הלוואה אשר ניתנת לזוגות או משפחות שיש נכס קיים והם רוצים לקנות נכס נוסף. משכון נכס קיים לטובת נכס חדש מאפשר להם בהתאם לחוקי בנק ישראל ורשות המקרקעין לקנות דירה נוספת באמצעות הלוואה שניתנה להם דרך הבנק או דרך גוף חוץ בנקאי. הלוואת המשכון הינה 50% משווי הנכס המשועבד לטובת המשכנתא. במידה ויש שעבוד מסוים על הנכס הקיים, ניתן לקבל את ההפרש. כלומר אם יש לכם משכנתא על הבית שוויי חצי מיליון שקלים והשעבוד הבית מקנה לכם 800,000  הלוואה, תקבלו רק 100,000 ₪ אשר משלימים את חצי מיליון השקלים ל-800,000 ₪.

למי מתאימה הלוואת משכון נכס קיים לטובת קניית נכס נוסף?

הלוואת משכון נכס קיים לטובת קניית נכס נוסף מתאימה לזוגות או משפחות שיש בידם דירה והם סיימו לשלם עליה משכנתא או שעדיין משלמים עליה. מדובר על הלוואה נוחה בפריסת תשלומים גמישה אשר מאפשר לאותו לווה לעמוד בתשלומי החזר ההלוואה מדי חודש הכוללים ריבית וכך לרכוש לו עוד נכס.

מאילו גופים ניתן לקבל הלוואת משכון נכס קניית לטובת קניית נכס נוסף?

את הלוואת משכון נכס קיים לטובת קניית נכס נוסף ניתן לקבל מהבנקים או מחברות חוץ בנקאיות כגון: חברות האשראי, חברות הביטוח, חברות מימון, קרנות ועוד. כל אחד מהחברות מעמיד הלוואת המשכון נכס לטובת קניית נכס נוסף בהתאם לנהלי החברה. במידה והלווה נתקל בבעיות כספיות יהיה עליו למכור את הנכסים על מנת לכסות את החובות ולשלם את יתרת החוב של מכירת הנכס המשועבד.

שאלות ותשובות

כדי למשכן את הדירה לטובת קניית נכס נוסף אליכם להגיע לסניף הבנק על מנת לחתום על המשכנתא, להציג את כל האישורים והמסמכים הנדרשים על המצב הכלכלי, משכון וכמובן לחתום על התחייבות לרישום בטאבו והמסמכים. כמובן שעליכם לקבל אישור לקבלת הלוואה עבור הנכס החדש ועל משכון הדירה.

בטרם המשכון עצמו כדאי להתייעץ עם יועץ משכנתא מומחה על מנת שיעשה לכם בדיקת כדאיות משכון הנכס הקיים לטובת הלוואה. ייעוץ זה יחסוך לכם כסף רב ואף יעזור לכם להבין את התהליך עצמו ואת ההליכים הנדרשים בקלות ובנוחות.

אם אין לכם כסף לשלם על משכון הנכס תצטרכו למכור את הנכסים ולשלם את יתרת חוב הקרן על הנכס הנוסף.

העדכונים החדשים לגבי משכון נכס קיים לטובת קניית נכס נוסף כוללים איחוד הלוואות וחובות וקבלת מימון בשעבוד הדירה של המשפחה בתנאי שמדובר על קרבה ראשונה.

שווי משכון נכס קיים לטובת קניית נכס נוסף הינו עד 50% משווי ערך הבית. במידה ויש משכנתא קיימת על הדירה' תקבלו השלמה מהבנק של 50%. כלומר אם הנכס שיש לכם 2,000,000 ₪ והמשכנתא על 700,000 תוכלו לקבל מהבנק 600,000 ₪.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן