הלוואה מיידית בכרטיס אשראי

חברות האשראי מציעות מגוון הלוואות במסלולים שונים לכל לקוחות הבנקים. אחת מההלוואות הפופולריות והנפוצות ביותר היא הלוואה מיידית בכרטיס אשראי. הלוואה זאת מתבצעת במסגרת נוספת ואינה משפיעה על מסגרת האשראי בבנק. מדובר על הלוואה נוחה וגמישה שניתן לפרוס אותה למספר רב של תשלומים בהתאם לצרכי הלקוח דרך אתה החברה מבלי לצאת מהבית.

הלוואה מיידית בכרטיס אשראי

מהי הלוואה מיידית בכרטיס אשראי?

הלוואה מיידית בכרטיס אשראי היא הלוואה אשר אינה משפיעה על מסגרת אשראי הבנק. הלוואה זאת ניתנת באמצעות חברות האשראי דרך כרטיס האשראי וניתן לפרוס אותה לעד 60 תלושים. אמנם היא כוללת ריבית גבוהה ביחס לריבית שמציעים הבנקים אך היא אלטרנטיבה טובה ללקוחות שהבנק לא מאשר להם הלוואה. את ההלוואה ניתן לקחת מאחת מחברות האשראי ולא החברה שהוציאה לנו את הכרטיס. כל מה שצריך זה לגלוש לאתר החברה למלא טופס בקשת הלוואה מיידית או לדבר עם נציג טלפוני ולחכות לאישור ההלוואה. מרגע אישור ההלוואה הכסף נכנס לחשבון תוך מספר שעות עד ימים בודדים. .

למי מתאימה הלוואה מיידית בכרטיס אשראי?

הלוואה מיידית בכרטיס אשראי מתאימה לאנשים מגיל 21 ומעלה לקוחות כל הבנקים המחזיקים בכרטיס אשראי של אחד מחברות האשראי או אחד הבנקים. את ההלוואה ניתן לקחת מאחת מחברות האשראי ולא דווקא מהחברה בה אתם נמצאים. מדובר על הלוואה נוחה, מהירה וגמישה הניתנת באופן מיידי ומתאימה גם לעסקים קטנים וגם לעצמאים. .

היתרונות של הלוואה מיידית בכרטיס אשראי

להלוואה מיידית בכרטיס אשראי ישנם לא מעט יתרונות על פני סוגי הלוואות אחרות בשוק. ראשית, ההלוואה אינה תופסת את מסגרת האשראי בחשבון העו"ש בבנק. שנית, ההלוואה אינה מצריכה ערבים או בטחונות כפי שנהוג בהלוואות בנקאיות. שלישית, אישור ההלוואה הוא מהיר מרגע הגשת הבקשה. רביעית, הכסף נכנס לחשבון העובר ושב עד 3 ימי עסקים. חמישית, את ההלוואה יכולים לקבל כל לקוחות הבנקים שיש ברשותם כרטיס אשראי. שישית, את ההלוואה ניתן לקחת מאיזה חברת אשראי שאתם רוצים בלי קשר לחברה שבה אתם נמצאים. שביעית, פריסת תשלומים נוחה מאוד וניתנת לפריסה של 60 תשלומים. שמינית, ניתן לפרוע את ההלוואה בכל זמן שתרצו ללא צורך בעמלת פירעון מוקדם וללא הודעה מוקדמת כפי שנהוג.

שאלות ותשובות

איך ניתן לקבל הלוואה מיידית בכרטיס אשראי?

כדי לקבל הלוואה מיידית בכרטיס אשראי יש להיכנס לאתר החברה ולמלא טופס בקשה. לאחר מילוי הטופס יש ללחוץ על כפתור שלח ולחכות לאישור הבקשה.

מהי הריבית על הלוואה מיידית בכרטיס אשראי?

הריבית על הלוואה מיידית בכרטיס אשראי נעה בין 8%-15% והיא גבוהה יותר מהריבית בבנקים .

תוך כמה ימים ניתן לראות את הכסף בחשבון העובר ושב?

הכסף בחשבון העובר ושב מתקבל בין 24-72 שעות.

לכמה תשלומים ניתן לפרוס את ההלוואה?

את ההלוואה ניתן לפרוס עד ל-84 תשלומים בהתאם לצרכי הלקוח .

האם משתלם לקחת הלוואה דרך כרטיס אשראי או עדיף מבנק?

אם אתם זקוקים להלוואה דחופה ואין לכם זמן וכוח לכל הניירת מסביב, או שהבנק לא מוכן להעמיד לכם הלוואה. הלוואה דרך כרטיס אשראי היא פתרון מצוין עבורכם לקבלת הלוואה דחופה מבלי להתחנן לבנק.

לבדיקת זכאות למשכנתא השאירו פרטים כאן:
[לבעלי נכס בלבד]
מחבר המאמר
מדריכי משכנתא
קאבר סרטון וידאו- משכנאת חוץ בנקאית
קאבר סרטון: כיצד נקבעת ריבית חוץ בנקאית
משכנתא חוץ בנקאית - מי מפקח עליהם (6)
משכנתא למסורבים
פוסטים באותו נושא
יצירת קשר
תוכן עניינים
אלפי לקוחות מרוצים