הלוואה מיידית בכרטיס אשראי

הלוואה מיידית בכרטיס אשראי

חברות האשראי מציעות מגוון הלוואות במסלולים שונים לכל לקוחות הבנקים. אחת מההלוואות הפופולריות והנפוצות ביותר היא הלוואה מיידית בכרטיס אשראי. הלוואה זאת מתבצעת במסגרת נוספת ואינה משפיעה על מסגרת האשראי בבנק. מדובר על הלוואה נוחה וגמישה שניתן לפרוס אותה למספר רב של תשלומים בהתאם לצרכי הלקוח דרך אתה החברה מבלי לצאת מהבית.

מהי הלוואה מיידית בכרטיס אשראי?

הלוואה מיידית בכרטיס אשראי היא הלוואה אשר אינה משפיעה על מסגרת אשראי הבנק. הלוואה זאת ניתנת באמצעות חברות האשראי דרך כרטיס האשראי וניתן לפרוס אותה לעד 60 תלושים. אמנם היא כוללת ריבית גבוהה ביחס לריבית שמציעים הבנקים אך היא אלטרנטיבה טובה ללקוחות שהבנק לא מאשר להם הלוואה. את ההלוואה ניתן לקחת מאחת מחברות האשראי ולא החברה שהוציאה לנו את הכרטיס. כל מה שצריך זה לגלוש לאתר החברה למלא טופס בקשת הלוואה מיידית או לדבר עם נציג טלפוני ולחכות לאישור ההלוואה. מרגע אישור ההלוואה הכסף נכנס לחשבון תוך מספר שעות עד ימים בודדים.

למי מתאימה הלוואה מיידית בכרטיס אשראי?

הלוואה מיידית בכרטיס אשראי מתאימה לאנשים מגיל 21 ומעלה לקוחות כל הבנקים המחזיקים בכרטיס אשראי של אחד מחברות האשראי או אחד הבנקים. את ההלוואה ניתן לקחת מאחת מחברות האשראי ולא דווקא מהחברה בה אתם נמצאים. מדובר על הלוואה נוחה, מהירה וגמישה הניתנת באופן מיידי ומתאימה גם לעסקים קטנים וגם לעצמאים.

היתרונות של הלוואה מיידית בכרטיס אשראי

להלוואה מיידית בכרטיס אשראי ישנם לא מעט יתרונות על פני סוגי הלוואות אחרות בשוק. ראשית, ההלוואה אינה תופסת את מסגרת האשראי בחשבון העו"ש בבנק. שנית, ההלוואה אינה מצריכה ערבים או בטחונות כפי שנהוג בהלוואות בנקאיות. שלישית, אישור ההלוואה הוא מהיר מרגע הגשת הבקשה. רביעית, הכסף נכנס לחשבון העובר ושב עד 3 ימי עסקים. חמישית, את ההלוואה יכולים לקבל כל לקוחות הבנקים שיש ברשותם כרטיס אשראי. שישית, את ההלוואה ניתן לקחת מאיזה חברת אשראי שאתם רוצים בלי קשר לחברה שבה אתם נמצאים. שביעית, פריסת תשלומים נוחה מאוד וניתנת לפריסה של 60 תשלומים. שמינית, ניתן לפרוע את ההלוואה בכל זמן שתרצו ללא צורך בעמלת פירעון מוקדם וללא הודעה מוקדמת כפי שנהוג.

שאלות ותשובות

כדי לקבל הלוואה מיידית בכרטיס אשראי יש להיכנס לאתר החברה ולמלא טופס בקשה. לאחר מילוי הטופס יש ללחוץ על כפתור שלח ולחכות לאישור הבקשה.

הריבית על הלוואה מיידית בכרטיס אשראי נעה בין 8%-15% והיא גבוהה יותר מהריבית בבנקים.

הכסף בחשבון העובר ושב מתקבל בין 24-72 שעות.

את ההלוואה ניתן לפרוס עד ל-84 תשלומים בהתאם לצרכי הלקוח.

אם אתם זקוקים להלוואה דחופה ואין לכם זמן וכוח לכל הניירת מסביב, או שהבנק לא מוכן להעמיד לכם הלוואה. הלוואה דרך כרטיס אשראי היא פתרון מצוין עבורכם לקבלת הלוואה דחופה מבלי להתחנן לבנק.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

שניה לפני שהלכת! מלאו את הטופס וקבלו מתנה יקרת ערך!

לקבלת גישה למתנה שתשנה את חייכם מלאו את הטופס וקבלו גישה מיידית:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן