הלוואה לשוטרים

להיות שוטר בארצנו היא משימה מורכבת ולא קלה. שעות העבודה המרובות, השכר הנמוך, הזמינות בכל מצב, הציבור הלא קל שיש להתמודד איתו ועוד הם חלק מהתמודדויות שעוברים השוטרים במהלך היום יום שלהם. למרות שמדובר על עבודה מספקת ישנם לא מעט סיכונים  שמתמודדים איתם השוטרים במהלך העבודה ואף מסכנים את חייהם. לכן שמדובר על מצב כלכלי שדורש לקיחת הלוואה השוטרים יכולים לבקש הלוואה לשוטרים דרך הבנקים וחברות החוץ בנקאיות וליהנות מריבית נמוכה ופריסת תשלומים במשך שש שנים .

הלוואה לשוטרים

מהי הלוואה לשוטרים?

הלוואה לשוטרים היא הלוואה שנועדה למגזר השוטרים בלבד. הלוואה זאת מסייעת לשוטרים לעבור תקופות כלכליות קשות ולהמשיך בחייהם השגרתיים. את ההלוואה ניתן לקבל בפריסת תשלומים נוחה וגמישה ובריבית נמוכה דרך הבנקים או דרך חברות חוץ בנקאיות כמו: חברות האשראי, חברות ביטוח, חברות מימון, קרנות ועוד. כמובן שיש להציג תעודת שוטר על מנת לקבל את ההלוואה. בהלוואה זאת אין צורך בערבים או בטחונות כפי שנהוג בהלוואות אחרות בשוק.

מהיכן ניתן לקחת הלוואה לשוטרים?

הלוואה לשוטרים ניתן לקחת דרך סניף הבנק או דרך בנקים אחרים וכן דרך חברות חוץ בנקאיות הכוללת את חברות האשראי, חברות מימון פרטיות, חברות ביטוח, קרנות ועוד. בכל חברה תמצאו תנאי הלוואה במסלולים שונים ועם ריבית ופריסת תשלומים נוחה וגמישה בהתאם לנהלי החברה.

אילו סוגי הלוואות לשוטרים קיימות?

קיימים סוגי הלוואות שוטרים שונים בהתאם למסלול ההלוואה וגובה הריבית. הלוואות אלה משתנות בהתאם לצרכי הלקוח בין אם זה מטרת ההלוואה, גובה סכום ההלוואה, רמת הסיכון של הלווה, בטחונות שהוא מציג ועוד. על השוטר להציג תלושי שכר, קרנות גמל ופנסיה ובטחונות שונים על מנת להראות את מצבו הפיננסי ויכולת ההחזר שלו מדי חודש. רוב ההלוואות לשוטרים הם עד 100,000 ₪ למעט הלוואות חריגות שקיבלו אישור. הריביות על הלוואת אלה ריבית נמוכה של 1% ועד 3%. כמו כן, ההלוואות כוללות מגוון חברות אשראי וקרנות פיננסים אשר עובדים בשיתוף עם חברות חוץ בנקאיות. כך ששוטר יכול לבחור את ההלוואה המתאימה לצרכים האישים שלו .

שאלות ותשובות

מי זכאי להלוואת שוטרים?

להלוואת שוטרים זכאי כל שוטר שיש לו תעודת שוטר. על השוטר להציג את תעודת השוטר בפני הגוף ממנו הוא לוקח את ההלוואה וזאת על מנת שיהיה זכאי להלוואה.

מה גובה הריבית בהלוואה לשוטרים?

גובה הריבית בהלוואה לשוטרים משתנה בהתאם למטרת ההלוואה, גובה ההלוואה, מדיניות הגוף המלווה, רמת הסיכון של הלווה, הביטחונות ועוד.

תוך כמה זמן נכנס הכסף לחשבון העו"ש?

אם אתם לוקחים הלוואה דרך גופים חוץ בנקאיים הכסף נכנס לחשבון הבנק תוך ימים עד שעות ספורות. אך אם את לוקחים הלוואה מהבנק ייקח עד ארבעה ימים עד שהכסף נכנס לחשבון הבנק.

האם יש צורך בהצגת בטחונות בעת קבלת הלוואה?

יש צורך בעת הצגת בטחונות בעת קבלת הלוואה לשוטרים בין אם זה דרך הבנק או דרך חברות חוץ בנקאיות.

כמה תשלומים ניתן לפרוס את ההלוואה?

את ההלוואה ניתן לפרוס עד 84 תשלומים נוחים וגמישים .

לבדיקת זכאות למשכנתא השאירו פרטים כאן:
[לבעלי נכס בלבד]
מחבר המאמר
מדריכי משכנתא
קאבר סרטון וידאו- משכנאת חוץ בנקאית
קאבר סרטון: כיצד נקבעת ריבית חוץ בנקאית
משכנתא חוץ בנקאית - מי מפקח עליהם (6)
משכנתא למסורבים
פוסטים באותו נושא
יצירת קשר
תוכן עניינים
אלפי לקוחות מרוצים