הלוואה לשוטרים

הלוואה לשוטרים

להיות שוטר בארצנו היא משימה מורכבת ולא קלה. שעות העבודה המרובות, השכר הנמוך, הזמינות בכל מצב, הציבור הלא קל שיש להתמודד איתו ועוד הם חלק מהתמודדויות שעוברים השוטרים במהלך היום יום שלהם. למרות שמדובר על עבודה מספקת ישנם לא מעט סיכונים  שמתמודדים איתם השוטרים במהלך העבודה ואף מסכנים את חייהם. לכן שמדובר על מצב כלכלי שדורש לקיחת הלוואה השוטרים יכולים לבקש הלוואה לשוטרים דרך הבנקים וחברות החוץ בנקאיות וליהנות מריבית נמוכה ופריסת תשלומים במשך שש שנים.

מהי הלוואה לשוטרים?

הלוואה לשוטרים היא הלוואה שנועדה למגזר השוטרים בלבד. הלוואה זאת מסייעת לשוטרים לעבור תקופות כלכליות קשות ולהמשיך בחייהם השגרתיים. את ההלוואה ניתן לקבל בפריסת תשלומים נוחה וגמישה ובריבית נמוכה דרך הבנקים או דרך חברות חוץ בנקאיות כמו: חברות האשראי, חברות ביטוח, חברות מימון, קרנות ועוד. כמובן שיש להציג תעודת שוטר על מנת לקבל את ההלוואה. בהלוואה זאת אין צורך בערבים או בטחונות כפי שנהוג בהלוואות אחרות בשוק.

מהיכן ניתן לקחת הלוואה לשוטרים?

הלוואה לשוטרים ניתן לקחת דרך סניף הבנק או דרך בנקים אחרים וכן דרך חברות חוץ בנקאיות הכוללת את חברות האשראי, חברות מימון פרטיות, חברות ביטוח, קרנות ועוד. בכל חברה תמצאו תנאי הלוואה במסלולים שונים ועם ריבית ופריסת תשלומים נוחה וגמישה בהתאם לנהלי החברה.

אילו סוגי הלוואות לשוטרים קיימות?

קיימים סוגי הלוואות שוטרים שונים בהתאם למסלול ההלוואה וגובה הריבית. הלוואות אלה משתנות בהתאם לצרכי הלקוח בין אם זה מטרת ההלוואה, גובה סכום ההלוואה, רמת הסיכון של הלווה, בטחונות שהוא מציג ועוד. על השוטר להציג תלושי שכר, קרנות גמל ופנסיה ובטחונות שונים על מנת להראות את מצבו הפיננסי ויכולת ההחזר שלו מדי חודש. רוב ההלוואות לשוטרים הם עד 100,000 ₪ למעט הלוואות חריגות שקיבלו אישור. הריביות על הלוואת אלה ריבית נמוכה של 1% ועד 3%. כמו כן, ההלוואות כוללות מגוון חברות אשראי וקרנות פיננסים אשר עובדים בשיתוף עם חברות חוץ בנקאיות. כך ששוטר יכול לבחור את ההלוואה המתאימה לצרכים האישים שלו.

שאלות ותשובות

להלוואת שוטרים זכאי כל שוטר שיש לו תעודת שוטר. על השוטר להציג את תעודת השוטר בפני הגוף ממנו הוא לוקח את ההלוואה וזאת על מנת שיהיה זכאי להלוואה.

גובה הריבית בהלוואה לשוטרים משתנה בהתאם למטרת ההלוואה, גובה ההלוואה, מדיניות הגוף המלווה, רמת הסיכון של הלווה, הביטחונות ועוד.

אם אתם לוקחים הלוואה דרך גופים חוץ בנקאיים הכסף נכנס לחשבון הבנק תוך ימים עד שעות ספורות. אך אם את לוקחים הלוואה מהבנק ייקח עד 4 ימים עד שהכסף נכנס לחשבון הבנק.

יש צורך בעת הצגת בטחונות בעת קבלת הלוואה לשוטרים בין אם זה דרך הבנק או דרך חברות חוץ בנקאיות.

את ההלוואה ניתן לפרוס עד 84 תשלומים נוחים וגמישים.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן