הלוואות למוגבלים ומעוקלים בלי נכס

הלוואות למוגבלים ולמעוקלים בלי נכס

הלוואות למוגבלים ולמעוקלים בלי נכס נדרשות לעתים קרובות נוכח העובדה שהמון בני אדם נקלעים לתרחישים סבוכים בהתנהלות הפיננסית שלהם, ואין להם כל דרך להשיג כסף כאן ועכשיו, שיספק להם מרחב נשימה דיו, עד אשר מצבם הכלכלי ישתפר.

האם הלוואות למוגבלים ולמעוקלים בלי נכס בכלל אפשריות?

עד כמה שקשה לכם להאמין, ביצוע של פעולה שמגבילה את חשבון הבנק שלכם לא מתרחשת במחי יד, והיא כרוכה במינימום שנה שלאורה אתם לא מצליחים להכניס מספיק כסף לחשבון הבנק שלכם. עם ההגבלה בחשבון הבנק נבצר ממכם לבצע כל מיני פעולות בו, כמו למשל – הגבלה במסגרת אשראי או איסור שימוש בצ'קים. על פניו נראה כי האפשרות היחידה שלכם לאושש את ההתנהלות הכספית שלכם היא לבקש הלוואות למוגבלים ולמעוקלים בלי נכס, שכיום הן בהחלט אפשריות, אבל בוודאי שלא מהבנק שלכם, כי אם מגורמים חוץ בנקאיים כאלו ואחרים.

על מה צריך לתת את הדעת לפני בקשת הלוואות למוגבלים ולמעוקלים בלי נכס?

באופן כללי, בטרם לקיחת כל הלוואה, קל וחומר בטרם לקיחת הלוואות למוגבלים ולמעוקלים בלי נכס, משמעותי שתיתנו את הדעת על הכנת תכנית מסודרת לשם התנהלות כלכלית מושכלת. קודם כל, תבחנו טוב במידה ויש לכם קרנות, חסכונות או כל פיקדון שעשוי לסייע לכם בזמנים מאתגרים שכאלו. שנית כל, תבדקו כראוי מה הן ההוצאות העתידיות שלכם, תוך כדי בחינת האפשרויות למזער הוצאות כספיות מיותרות. חשוב להבין שאת ההלוואות האלו תהיו חייבים להחזיר, ובשל כך יש לחשוב היטב באיזה סכום החזר תוכלו לעמוד מדי חודש. 

יש סיכוי סביר לקבל הלוואות למוגבלים ולמעוקלים בלי נכס, אבל בטח שלא מהבנק שלכם. כגודל הציפיות, כך גודל האכזבות.

הבנק ממש לא מחויב, על פי חוק, לאשר לכם קבלת הלוואות למוגבלים ולמעוקלים בלי נכס, ההחלטה נתונה אך ורק לשיקוליו.

חרף העובדה שלאורה הלוואות למוגבלים ולמעוקלים בלי נכס אינן עניין של מה בכך, בכל זאת זה בר יישום. תוכלו לפנות לבנקים אחרים, שיאפשרו לכם להחזיר הלוואה דרך הוראת קבע בהחזרים נמוכים. כמו כן, באפשרותכם לקחת הלוואות חוץ בנקאיות, דרך גופים ממנים או חברות אשראי, רק שהריבית במקרים שכאלו תהיה הרבה יותר גבוהה.

באופן גורף נציין, כי הלוואות למוגבלים ולמעוקלים בלי נכס במסגרת אשראי חוץ בנקאי מקורן בריבית הרבה יותר גבוהה, ועל כן בסיכומו של דבר הן הרבה יותר יקרות מהלוואות דרך הבנקים.

חשוב לבחון בטרם קבלת הלוואות למוגבלים ולמעוקלים בלי נכס כל מיני הצעות, ולא חייבים לבחור בראשון "שעושה לכם טובה".

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן