הלוואות לבעלי נכס

הלוואות לבעלי נכס

הלוואות לבעלי נכס מובטחות בעוד יש באפשרותכם להציע נכס מסחרי או נכס למגורים בתור בטוחה להלוואה. בדרך כלל ניתן לצפות לקבלת הלוואה בריבית יותר נמוכה מאשר הריבית שמוצעת בהלוואות מסורתיות.

האם באמצעות הלוואות לבעלי נכס אפשר לאבד את הנכס?

הדבר הכי טוב בכל מה שמתכתב עם הלוואות לבעלי נכס בא לידי ביטוי בכך שאין כל סיכוי שתאבדו את הבעלות על הנכס שלכם, אף בתום המשכון שלו. הנכם עשויים להמשיך לעשות בו שימוש בעוד הוא משמש בתור ביטחון ממושכן כנגד ההלוואה שלקחתם. אפשר לשעבד כל מיני סוגים של נכסים כנגד הלוואות שעשויים להיות שטחים מסחריים, כמו למשל – מתחם, בניין משרדים, קניון או חנות, וכיוצא בזה.

האם הלוואות לבעלי נכס הן סוג של משכנתא?

ניתן לומר בפה מלא, כי הלוואות לבעלי נכס הינה כעין סוג של הלוואת משכנתא באמצעות הגורם המלווה בעבור נכס מסחרי או נכס מגורים בבעלות הקודמת. לסוג הלוואה שכזה מלוות המון סגולות שעשויות לסייע לכם במילוי הצרכים הפיננסיים שלכם, כמו גם במימון מטרות מקצועיות או אישיות. באמצעות הלוואות שכאלו תוכלו לממן חופשה יוקרתית, השכלה באקדמיה, וכל חלום אחר, כגון – עמידה ביעדים עסקיים, לרבות – רכישת ציוד חדש, או הרחבת בית העסק, וגם הון חוזר בראייה קדימה, וכיוצא בכך.

הלוואות לבעלי נכס מעניקות לכם את היתרונות של חלוקת הלוואה חלקית, שבה יש באפשרותכם לקבל חלק מסכום ההלוואה ואף לשמור את הסכום הנותר לשלב מאוחר יותר. תשלומי קרן חלקיים לרוב מאוד אפקטיביים כשלוקחים הלוואה למטרות בנייה או דרישות הון חוזר לטווח ארוך, כאשר ההוצאה מתבצעת על פני מספר שנים. 

הלוואות לבעלי נכס הן סוג של הלוואה שמסייעת לכם לנהל את ההוצאות הרבות והשונות שלכם, אף במידה ועסקינן אודות צרכים עסקיים, ואף במידה ועסקינן אודות צרכים אישיים.

מעצם העובדה שלאורה הלוואות לבעלי נכס מובטחות, לרוב יש באפשרותכם לקבל מימון של עד שבעים וחמישה אחוזים ועד מאה אחוזים משווי השוק של הנכס שלכם.

בשל הסיבה כי הלוואות לבעלי נכס מבוססות בטחונות, הן זמינות בריביות נמוכות יותר ובתקופות החזר ההלוואות ארוכות יותר, דבר כשלעצמו מוסיף עוד יותר לזכאות שלכם להלוואה ומסייע לכם לקבל סכום הלוואה גבוה יותר.

שלא כמו הלוואות בלי נכס, על ידי הלוואות לבעלי נכס הנכם עשויים ליהנות ממשך החזר ארוך יותר בעת שתבחרו בסוג הלוואות שכאלו, מה שהופך אותן להלוואות כאופציה ממש משתלמת, וזאת משום שבאמצעותה תיהנו מן ריביות נמוכות ותקופות החזר ארוכות הן מה שכל מי שלוקח הלוואה חפץ בו. 

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

שניה לפני שהלכת! מלאו את הטופס וקבלו מתנה יקרת ערך!

לקבלת גישה למתנה שתשנה את חייכם מלאו את הטופס וקבלו גישה מיידית:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן