מקס הלוואות

מקס הלוואות

יוקר המחיה הגבוה בו אנו חיים מביא לא מעט אנשים למצב של מינוס בין אם מדובר על מינוס חד פעמי או מינוס מתמשך. מצב זה גורם לנו לקחת הלוואה על מנת שנוכל להמשיך ולהתקיים ולשלם את התשלומים השונים שיורדים  מדי חודש. במקס הלוואות ניתן למצוא מגוון נרחב של הלוואות בתנאים שונים המתאימה לכל אחד.

מה הם תנאי ההלוואה במקס הלוואות?

במקס הלוואות תמצאו תנאי הלוואה נוחים וגמישים המתאימים לצרכים האישיים שלכם. סכומי ההלוואות ניתנים לפריסה של עד 60 תשלומים והריבית עליהם היא בין 3.5% פלוס פריים לבין 12.25% פריים. ההלוואות ניתנות ללקוחות כל הבנקים והן אינן תופסות את מסגרת האשראי מאחר שהן במסגרת חוץ בנקאית שלא קשורה לחשבון העו"ש. להלוואות אלה אין צורך בערבים או בטחונות כפי שרוב ההלוואות הבנקאיות דורשות. החל מאישור ההלוואה ניתן לקבל את הכסף לחשבון הבנק תוך שלושה ימים.

למה כדאי לקחת הלוואה במקס הלוואות ולא מחברה אחרת?

במקס הלוואות תוכלו ליהנות מהלוואה חוץ בנקאית שלא תופסת את מסגרת האשראי בחשבון הבנק, ליהנות ממסגרת אשראי חוץ בנקאית מעבר למסגרת העו"ש הקיימת, להימנע מערבים, משכון או שעבוד בטחונות ולקבל את ההלוואה תוך ימים ספורים לחשבון הבנק. כך שמדובר על תהליך פשוט, קל ונוח שיכול להתאים לכם מאוד במיוחד אם הבנק שלכם לא מאשר לכם לקחת הלוואה.

האם כל אחד יכול לקבל הלוואות במקס הלוואות?

כל אחד יכול לקבל הלוואה במקס הלוואות כל עוד הוא בן 25 ומעלה ויש לו חשבון בנק וכרטיס אשראי ישראלי בתוקף. אך ישנם מקרים שבהם החברה לא תיתן הלוואה במידה והלקוח עומד בפני פשיטת רגל או שהוא נמצא בחובות כבדים וחשבונו מוגבל. לכן חשוב לקחת זאת בחשבון שפונים לקבלת הלוואה בחברת מקס.

איך מגישים בקשת הלוואה במקס הלוואות?

על מנת להגיש בקשת הלוואה במקס הלוואות יש לגלוש לאתר החברה למלא טופס לבקשת הלוואה או לפנות טלפונית לקבלת הטופס ולשלוח אותה דרך האתר או דרך המייל. רק לאחר אישור הלוואה ע"י מקס ניתן לקבל את ההלוואה לחשבון הבנק, תהליך האישור לוקח כמה ימים.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

שניה לפני שהלכת! מלאו את הטופס וקבלו מתנה יקרת ערך!

לקבלת גישה למתנה שתשנה את חייכם מלאו את הטופס וקבלו גישה מיידית:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן