מיטב דש הלוואות

האם מיטב דש הלוואות יכולים לתת הלוואות זולות יותר? זה מאוד תלוי בקבלת הצעה להלוואה נתונה מאותו גוף, והשוואתה עם הצעות שונות להלוואות אחרות – כדי לזהות באם אכן מדובר בהצעות משתלמות. באתר של מיטב דש הלוואות כתוב על "תיווך פיננסי", וכיצד, לדעתם זה יוצר "פער בלתי סביר". בכתבה זו נסביר קמעא על תיווך פיננסי ועל האפשרות שמיטב דש הלוואות אכן יכולים להעניק הלוואות "משתלמות" יותר. אם כי, יש כמובן להשוות בין הצעות שונות כדי לוודא זאת – פר מקרה.

מיטב דש הלוואות

מה מיטב דש הלוואות אומרים לגבי מחירן של הלוואות?

מי שתוהה לעצמו לגבי מחירן של הלוואות, יכול לסבר את אוזניו בהנחה שבמקרים מסוימים, מחירן של הלוואות עולה כיוון שמדובר בהלוואות בגדר חוץ בנקאיות, קרי הלוואות שאינן מהבנק. כלומר, בהלוואות שהן למעשה תיווך ממוסד פיננסי אחר, המעניק אותן. בין אם מדובר בהלוואה המתקבלת מבנק, ובין אם מדובר בהלוואה המתקבלת מחברת כרטיסי אשראי – אפשר שמדובר בתהליך תיווך פיננסי. מוסד אחד מקבל הלוואה ממוסד אחר, ומעניק אותה ללקוח כאשר היא פשוט עולה יותר. כמו שמוכרים ירקות מן החקלאי, בתוספת עלויות שיווק ותפעול, לכאורה. 

האם מיטב דש הלוואות יכולים להציע הלוואות משתלמות?

לפי האתר של מיטב דש הלוואות, נדמה כי ישנה התייחסות, ואף הגדרה ותחימה לגבי מחירן של הלוואות, תוך התייחסות לכאורה, לתיווך פיננסי שכזה, ואף אמירה שמדובר בדבר שאיננו סביר. על כן, ניתן להניח שקבלת הלוואה מטעם מיטב דש הלוואות יכולה להיות זולה יותר, או משתלמת יותר בהשוואה לסוגי הלוואות אחרות – באם אכן לא מתרחש תיווך פיננסי שכזה. אנו לא אומרים שכל מוסד פיננסי מעניק הלוואה שגולגלה ממקור אחר, אלא רק שאם באמת יש דבר כזה, ויש מוסד שלא עוסק בדבר – יכול מאוד להיות שהדבר יתבטא בתנאי הלוואה נעימים יותר.

איך הולך התהליך (בתמציתו) עם מיטב דש הלוואות?

על פי הכתוב באתר: ברמת התהליך, מיטב דש הלוואות, יוצרים קשר עם הלווה הפוטנציאלי על מנת לוודא את זהותו , מחליטים על דירוג אשראי ואם ממשיכים בתהליך משלימים את שלב המימון, מחתימים על מסמכי הלוואה ומסמכים אחרים על פי חוק ומעבירים את הכסף לחשבון הבנק של הלווה. ניתן לקבל הלוואות למטרות שונות, בין אם מדובר למטרות שיפוצים, חופשות, לימודים , פתיחת עסק ולכל מטרה.

לבדיקת זכאות למשכנתא השאירו פרטים כאן:
[לבעלי נכס בלבד]
מחבר המאמר
מדריכי משכנתא
קאבר סרטון וידאו- משכנאת חוץ בנקאית
קאבר סרטון: כיצד נקבעת ריבית חוץ בנקאית
משכנתא חוץ בנקאית - מי מפקח עליהם (6)
משכנתא למסורבים
פוסטים באותו נושא
יצירת קשר
תוכן עניינים
אלפי לקוחות מרוצים