מיטב דש הלוואות

מיטב דש הלוואות

האם מיטב דש הלוואות יכולים לתת הלוואות זולות יותר? זה מאוד תלוי בקבלת הצעה להלוואה נתונה מאותו גוף, והשוואתה עם הצעות שונות להלוואות אחרות – כדי לזהות באם אכן מדובר בהצעות משתלמות. באתר של מיטב דש הלוואות כתוב על "תיווך פיננסי", וכיצד, לדעתם זה יוצר "פער בלתי סביר". בכתבה זו נסביר קמעא על תיווך פיננסי ועל האפשרות שמיטב דש הלוואות אכן יכולים להעניק הלוואות "משתלמות" יותר. אם כי, יש כמובן להשוות בין הצעות שונות כדי לוודא זאת – פר מקרה.

מה מיטב דש הלוואות אומרים לגבי מחירן של הלוואות?

מי שתוהה לעצמו לגבי מחירן של הלוואות, יכול לסבר את אוזניו בהנחה שבמקרים מסוימים, מחירן של הלוואות עולה כיוון שמדובר בהלוואות במיקור חוץ. כלומר, בהלוואות שהן למעשה תיווך ממוסד פיננסי אחר, המעניק אותן. בין אם מדובר בהלוואה המתקבלת מבנק, ובין אם מדובר בהלוואה המתקבלת מחברת כרטיסי אשראי – אפשר שמדובר בתהליך תיווך פיננסי. מוסד אחד מקבל הלוואה ממוסד אחר, ומעניק אותה ללקוח כאשר היא פשוט עולה יותר. כמו שמוכרים ירקות מן החקלאי, בתוספת עלויות שיווק ותפעול, לכאורה. 

האם מיטב דש הלוואות יכולים להציע הלוואות משתלמות?

לפי האתר של מיטב דש הלוואות, נדמה כי ישנה התייחסות, ואף הגדרה ותחימה לגבי מחירן של הלוואות, תוך התייחסות לכאורה, לתיווך פיננסי שכזה, ואף אמירה שמדובר בדבר שאיננו סביר. על כן, ניתן להניח שקבלת הלוואה מטעם מיטב דש הלוואות יכולה להיות זולה יותר, או משתלמת יותר בהשוואה לסוגי הלוואות אחרות – באם אכן לא מתרחש תיווך פיננסי שכזה. אנו לא אומרים שכל מוסד פיננסי מעניק הלוואה שגולגלה ממקור אחר, אלא רק שאם באמת יש דבר כזה, ויש מוסד שלא עוסק בדבר – יכול מאוד להיות שהדבר יתבטא בתנאי הלוואה נעימים יותר.

איך הולך התהליך (בתמציתו) עם מיטב דש הלוואות?

על פי הכתוב באתר: ברמת התהליך, מיטב דש הלוואות, יוצרים קשר עם הלווה הפוטנציאלי על מנת לוודא את זהותו, מחליטים על דירוג אשראי ואם ממשיכים בתהליך משלימים את שלב המימון, מחתימים על מסמכי הלוואה ומסמכים אחרים על פי חוק ומעבירים את הכסף לחשבון הבנק של הלווה. ניתן לקבל הלוואות למטרות שונות, בין אם מדובר למטרות שיפוצים, חופשות, לימודים, פתיחת עסק ולכל מטרה.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

הגיע הזמן לפתוח דף כלכלי חדש

לשיחת ייעוץ וקבלת דיאגנוסטיקה פיננסית מלאו את הטופס ונשמח לסייע:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן