משכנתא ללא הון עצמי

משכנתא ללא הון עצמי

משכנתא ללא הון עצמי בהחלט מהווה אופציה ריאלית למי שמעוניין לרכוש בית ללא כל הון עצמי, והדבר ישים באמצעות, למשל, באמצעות רכישת נכס במחיר למשתכן, שמחייבת הון עצמי מופחת, או באמצעות משכון הדירה של קרובי משפחה, או לחלופין על ידי נטילת הלוואה כנגד חיסכון פנסיוני, וכיוצא בזאת.

האם אפשר לקחת משכנתא ללא הון עצמי באמצעות משכון דירה של קרובי משפחה?

נראה כי לקיחת משכנתא ללא הון עצמי באמצעות משכון דירה של קרובי משפחה מאוד נכונה, ואז אפשר לקבל מהבנק הלוואה שנאמדת בשיעור של עד חמישים אחוזים מעלות הבית. במידה וקיימת ברשותכם משכנתא שיש לשלם על הבית, שאתם מעוניינים למשכן, כי אז יש להחזיר מעלות הבית, ואז לקבל משכנתא מהסכום שהתקבל. מה שכה טוב בזה שניתן לקבל סוג של הלוואה גדולה, אשר תתבסס על הון קיים, ולקבל אותה בתנאים מועדפים, כמו גם בריבית מעולה.

האם אפשר ליהנות מן משכנתא ללא הון עצמי על ידי לקיחת הלוואות אחרות?

בהחלט אפשר ליהנות מן משכנתא ללא הון עצמי על ידי לקיחת הלוואות אחרות חוץ בנקאיות מחברות אשראי, מחברות ביטוח, או מבנקים שונים, וכולי, שהאופציה פתוחה בפני כל ובלי כל ביורוקרטיה מסובכת למדי.

בנק ישראל אסר על משכנתא ללא הון עצמי בדמות של משכון דירה של אחרים, כאשר ב- 2021 הוא שינה את כללי המשחק, וזאת על מנת למנוע ממשקיעים לרכוש עוד נכסים בקונסטלציה שכזאת, ובאופן הזה לצנן את מחירי הדיור. המשורר התכוון בדבריו אלו כי יש באפשרותכם למשכן בית של קרובי משפחה מדרגה ראשונה, על מנת להיות זכאים לקבל את המשכנתא בלי הון עצמי בתנאי שזה הנכס הראשון שלכם.

רצוי מאוד במקרה של משכנתא ללא הון עצמי לבחור בפרויקט מחיר למשתכן משום שעסקינן אודות הון עצמי יותר נמוך, שהוא בר השגה, על ידי נטילת הלוואות כאלו ואחרות.

אכן, משכנתא ללא הון עצמי יכולה להתממש בעזרת לקיחת הלוואות, בתנאי שתהיו מסוגלים לעמוד בהחזרי ההלוואה, ותיקחו את המשכנתא באופן נכון שתגרום לגורם המלווה שלכם לאשר אותה.

אפשר לקבל משכנתא ללא הון עצמי בסיוע של קופות גמל, עד לשמונים אחוזים מסכום החיסכון הנזיל, וכלה בשיעור של כשלושים אחוזים מסך החיסכון הלא נזיל.

בהחלט תיתכן משכנתא ללא הון עצמי עם הוספת שותף, שמסתמנת כאפשרות טובה למי שרוצה בנכס להשקעה, כאשר אתם תשקיעו בכל מה שצריך, והשותף יגיע עם ההון העצמי שלו.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן