הלוואה משלימה להון עצמי

הלוואה משלימה להון עצמי

כאשר עסקינן אודות הלוואה משלימה להון עצמי, מיד הקונוטציה שעולה בראש תהיה רכישת נדל"ן, בעוד זאת בוודאי לא הדרך היחידה להשקעה, אפשר להשתמש בהלוואה שכזאת אף לשם כניסה לשוק המניות. לאחר שהתבססתם כבעלי נכס, עולה לכם המחשבה – אוקי, אז מה עכשיו? אם השגתם את היעדים שלכם בכניסה לעולם הנדל"ן, ולמדתם כבר להסתדר עם החבות של תשלומי המשכנתא, כדאי שתתחילו לבחון עוד דרכים לבנות את העושר שלכם, או לחלופין לגוון את תיק ההשקעות שלכם.

תוכן עניינים

האם הלוואה משלימה להון עצמי קשורה להשקעה בשוק המניות?

יש לציין, כי הלוואה משלימה להון עצמי קשורה גם להשקעה בשוק המניות, בעוד היא מסוכנת יותר מאשר בהשקעה בבית, ובשל כך חשוב להתנהל אל מולה במשנה זהירות.

מה זה בכלל הלוואה משלימה להון עצמי, או הון עצמי בפני עצמו?

באופן כללי, הלוואה משלימה להון עצמי, או הון עצמי בפני עצמו הוא ההפרש שבין שווי השוק של הבית שלכם לבין הסכום שאתם עדיין חבים בגין הלוואה לרכישתו. ההון העצמי עשוי להצטבר עם חלוף השני, בעוד תפחיתו את סכום ההלוואה שלקחתם עם החזרי ריבית או קרן, ובמידה ושווי השוק של הבית שקניתם יאמיר.

שאלות ותשובות

אחת הדרכים לגשת להון העצמי בנכס הנוכחי שלכם היא לקבל העלאה או הגדלה של הלוואה משלימה להון עצמי. הדבר כרוך בהגשת בקשה להגדלת מגבלת חשבון הלוואות הבית הקיימות שלכם בשביל שיהיו לכם עוד מזומנים בכיס שלכם בשביל להשקיע.

במידה ואינכם מעוניינים להגדיל את יתרת הלוואה משלימה להון עצמי הנוכחית שלכם לשם דיור, שמא תבחרו לשקול הגדלת הלוואה על מנת ליצור הלוואה משלימה. היתכנות כשזאת תעשה שימוש בהון העצמי שלכם, כדי ליצור חשבון הלוואה נפרד ויכולה לאפשר לכם לבחור כל מיני תכונות מאלה שבהלוואת הבית הנוכחית שלכם. 

הלוואה משלימה להון עצמי בשוק המניות תואיל לכם בקבלת גישה ליותר כסף ואף לבנות תיק השקעות יותר חזק, להאצת הצמיחה של תיק ההשקעות שלכם עם תשואות ודיבידנדים, והן לשם גיוון זרמי ההכנסה שלכם, וכולי.

בעוד שאתם יכולים לקבל תשואות גדולות יותר כאשר השווקים עולים, הלוואה משלימה להון עצמי עשויה אף להוביל להפסדים גדולים יותר כאשר השווקים נופלים.

הריבית שתשלמו על הלוואה משלימה להון עצמי יכולה להפחית את הרווחים שלך. תדעו ששיעורי הריבית יכולים להשתנות, ועלייה עלולה לגרום לכך שתשלמו יותר על שירות ההלוואה שקיבלתם.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:
חשבנו שיעניין אותך גם:
שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

הגיע הזמן לפתוח דף כלכלי חדש

לשיחת ייעוץ וקבלת דיאגנוסטיקה פיננסית מלאו את הטופס ונשמח לסייע:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן