הלוואה או משכנתא במה כדי לבחור?

הלוואה או משכנתא במה כדי לבחור?

הלוואה או משכנתא – במה כדאי לבחור? ממש שאלת מיליון הדולר, בעוד רכישת דירה מהווה סוג של התחייבות פיננסית ענקית, וזה רק טבעי שהשאלה הזאת תבלבל אתכם. זאת הסיבה שבחינת שתי האפשרויות הפיננסיות שניצבות לפניכם כה חשובה. הבשורות הטובות, שלא חייבים לקחת משכנתא, כדי להיות בעלי נכס חדש, אפשר לפעמים לקחת פשוט הלוואה גדולה. באיזה תרחיש כל אופציה רצויה על פני השניה? חרף העובדה שבחירת המחדל של מרבית בני האדם תהיה בנתיב של משכנתא, לפעמים לקיחת הלוואה הרבה יותר רצויה והגיונית.

הלוואה או משכנתא – במה כדאי לבחור?

בבחינה של בחירת הלוואה או משכנתא, נקדים ונאמר, כי משכנתא היא סוג מסוים של הלוואה, שנועד בפרט לשם רכישת נדל"ן. שלא כמו כל הלוואה אחרת, עם ריביות גבוהות בצדה, המשכנתא מתכתבת עם הבית שתרכשו, כאשר מובן הדברים מתבטא בכך שהנכם תיהנו מריביות הרבה יותר נמוכות.

לקיחת הלוואות או לקיחת משכנתא – במה כדאי לבחור?

לקיחת הלוואה או משכנתא, בעוד הלוואה רגילה עשויה לשמש אתכם לכל דבר כמעט, אבל היא נתפסת בתור הלוואה שאיננה מובטחת, הווה אומר – אתם לא חייבים להעמיד כל מיני ביטחונות, כמו למשל – הרכב או הדירה שלכם כנגד אישור ההלוואה באם לא תעמדו בהחזר התשלומים שלה, מה שבהכרח מלווה בריביות יותר גבוהות.

כאשר בוחנים את השאלה הרת הגורל – הלוואה או משכנתא – במה כדאי לבחור? יש לציין, כי באופן כללי, להלוואה אישית מתלווה טווח קצר יותר של החזר תשלומים, בפרט מאשר להלוואה של משכנתא – שלרוב יסתמן בסביבות של עד חמש שנים, אולי קצת יותר. וחרף העובדה שזאת הרכישה של הבית הראשון שלכם, עליכם לעשות שימה של כל היתרונות ושל כל החסרונות של כל אחת משתי האפשרויות, ולעשות את הבחירה הכי חכמה שלכם.

בבחינת השאלה – הלוואה או משכנתא – במה כדאי לבחור? אולי מומלץ לשקול הלוואה אישית בשל השלכות המס. לא תחויבו במס הכנסה על הסכום שאתם לווים.

בדיון על השאלה – הלוואה או משכנתא – במה כדאי לבחור? הלוואה אישית לפעמים עדיפה מכיוון שאין צורך בתשלום מקדמה כדי להיות זכאים לקבלת ההלוואה, ואם נקלעת לקשיים כלכליים כאלו ואחרים או במקרה חירום, ייתכן שתוכלו לנהל משא ומתן על ההחזר של ההלוואה.

האפשרות של הלוואה או משכנתא – במה כדאי לבחור תלויה לגמרי בצרכים שלכם. זה אף שכיח לקבל משכנתא ובשלב מסוים לבקש הלוואה אישית על מנת לרכוש חפצי חובה אחרים לדירה, כמו למשל – רהיטים.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן