הלוואה או משכנתא: במה כדאי לבחור?

הלוואה או משכנתא – במה כדאי לבחור? ממש שאלת מיליון הדולר, בעוד רכישת דירה מהווה סוג של התחייבות פיננסית ענקית, וזה רק טבעי שהשאלה הזאת תבלבל אתכם. זאת הסיבה שבחינת שתי האפשרויות הפיננסיות שניצבות לפניכם כה חשובה. הבשורות הטובות, שלא חייבים לקחת משכנתא, כדי להיות בעלי נכס חדש, אפשר לפעמים לקחת פשוט הלוואה גדולה. באיזה תרחיש כל אופציה רצויה על פני השניה? חרף העובדה שבחירת המחדל של מרבית בני האדם תהיה בנתיב של משכנתא, לפעמים לקיחת הלוואה הרבה יותר רצויה והגיונית.

הלוואה או משכנתא במה כדי לבחור?

בבחינה של בחירת הלוואה או משכנתא , נקדים ונאמר, כי משכנתא היא סוג מסוים של הלוואה, שנועד בפרט לשם רכישת נדל"ן. שלא כמו כל הלוואה אחרת, עם ריביות גבוהות בצדה, המשכנתא מתכתבת עם הבית שתרכשו, כאשר מובן הדברים מתבטא בכך שהנכם תיהנו מריביות הרבה יותר נמוכות.

לקיחת הלוואה או משכנתא , בעוד הלוואה רגילה עשויה לשמש אתכם לכל דבר כמעט, אבל היא נתפסת בתור הלוואה שאיננה מובטחת, הווה אומר – אתם לא חייבים להעמיד כל מיני ביטחונות, כמו למשל – הרכב או הדירה שלכם כנגד אישור ההלוואה באם לא תעמדו בהחזר התשלומים שלה, מה שבהכרח מלווה בריביות יותר גבוהות.

מה הם ההבדלים בין הלוואה למשכנתא?

כאשר בוחנים את אפשרות של הלוואה או משכנתא , יש לציין, כי באופן כללי, להלוואה אישית מתלווה טווח קצר יותר של החזר תשלומים, בפרט מאשר להלוואה של משכנתא – שלרוב יסתמן בסביבות של עד חמש שנים, אולי קצת יותר. וחרף העובדה שזאת הרכישה של הבית הראשון שלכם, עליכם לעשות שימה של כל היתרונות ושל כל החסרונות של כל אחת משתי האפשרויות, ולעשות את הבחירה הכי חכמה שלכם .

הלוואה אישית או משכנתא?

בדיון על השאלה – הלוואה או משכנתא – במה כדאי לבחור? הלוואה אישית לפעמים עדיפה מכיוון שאין צורך בתשלום מקדמה כדי להיות זכאים לקבלת ההלוואה, ואם נקלעת לקשיים כלכליים כאלו ואחרים או במקרה חירום, ייתכן שתוכלו לנהל משא ומתן על ההחזר של ההלוואה.

מה הכי נכון בשבילי?

האפשרות של הלוואה או משכנתא תלויה לגמרי בצרכים שלכם . זה אף שכיח לקבל משכנתא ובשלב מסוים לבקש הלוואה אישית על מנת לרכוש חפצים נדרשים לדירה, כמו למשל – רהיטים .

לבדיקת זכאות למשכנתא השאירו פרטים כאן:
[לבעלי נכס בלבד]
מחבר המאמר
מדריכי משכנתא
קאבר סרטון וידאו- משכנאת חוץ בנקאית
קאבר סרטון: כיצד נקבעת ריבית חוץ בנקאית
משכנתא חוץ בנקאית - מי מפקח עליהם (6)
משכנתא למסורבים
פוסטים באותו נושא
יצירת קשר
תוכן עניינים
אלפי לקוחות מרוצים