תכנון משכנתא

תכנון משכנתא שלא תשאיר אתכם מופתעים

תכנון משכנתא הכרחי אף במידה ואתם סבורים שאתם מוכנים דיו להיות בעלי נכס או לאו, בכל רכישה ראשונה של נכס יש להיפגש עם יועץ משכנתאות, על מנת להיטיב בתכנון העתיד שלכם. כאשר נוטלים משכנתא מסורתית, מתרגלים לשאת בהחזרים הקבועים והחודשיים שלה עם חלוף הזמן, אבל חייבים לתכנן אותה מבעוד מועד, הרבה לפני רכישת הנכס, מה שיכין אתכם נכונה להבנה של בדיוק איפה אתם עומדים.

על איזה גישה של תפיסה מתבסס תכנון משכנתא?

הגישה של תכנון משכנתא מתבססת בהכרח על התפיסה כי תכנית פיננסית מוצקה, אשר מרכזת בתוכה את כל המכשירים הפיננסיים, או לחלופין מייעלת את ההקצאה של תזרים המזומנים, בהכרח מגבירה את הסבירות של צבירת עושר. המכשירים הפיננסיים, רובם ככולם, בעודם מתרכזים בתוך פונקציות של הליבה, ישרתו אתכם בשתי מטרות נעלות – האחת, בנייה של יותר עושר לאורך הזמן; השניה, הגנה ושמירה על העושר שלכם. 

האם תכנון משכנתא מחויב המציאות מכורח היותה מכשיר פיננסי?

תנסו לחשוב על כל המכשירים הפיננסיים שמהם בני האדם נהנים, מדוע בכלל הם צריכים אותם? ובכן, הם משיגים הסכמים משפטיים, ביטוחי דירה, חיים ורכב, נאמנויות, ומה לא? בשביל להגן או לשמור על העושר שלהם, ולהימנע מהפסדים. הם נוטים להשקיע בכל מיני שווקים, או להפקיד כסף בחשבון הבנק, להשקיע ברכישת נדל"ן או בעסקים חדשים. והדבר אינו שונה כאשר מדובר אודות תכנון משכנתא. גם היא נחשבת למכשיר פיננסי, בעודה מספקת מינוף שבהכרח מאפשר לכם לרכוש נכס בהתאם לערך הנוכחי, תוך כדי בנייה של הון עצמי במהלך השנים, במקום להמתין עד שיהיה באפשרותכם לרכוש את הבית במזומן עם השנים, מה שרחוק שנות אור מהמציאות למרבית האנשים. 

עם חלוף הזמן, הבריות נוטות לאסוף מכשירים פיננסיים, כאמור לעיל, ולשמור אותם בבועות נפרדות. חרף העובדה שכל אחד מהמכשירים האלו משרת מטרה מסוימת, הם לא עובדים יחד, זה כמו לנהוג בתוכנית הפיננסית שלכם ביחד עם בלם החירום מופעל. ברם, מרבית היועצים הפיננסיים מטיפים לחשיבות של תכנון פיננסי הוליסטי, מה שמחייב תכנון משכנתא, תוך כדי הבטחה שכל המכשירים הפיננסיים שלכם יהיו מתואמים, ויעבדו יחדיו על מנת לסייע לכם להשיג את היעדים הפיננסיים שלך.

התחלת תכנון משכנתא מקורה בניתוח הוליסטי של כל החיים הפיננסיים שלכם, למידה על המטרות שלכם לטווח הקצר והארוך, התכניות הפיננסיות, סובלנות הסיכונים והתפיסות הנוכחיות שלך בהיבט של כסף ומימון.

התהליך של תכנון משכנתא כרוך בבדיקה של התקציב ושל תזרים המזומנים שלכם, של התוכנית הפיננסית הנוכחית שלכם, וכמו גם של המכשירים הפיננסיים שכבר בבעלות שלכם.

התהליך של תכנון משכנתא יבטיח שהמשכנתא שלכם תתאים כמו כפפה ליד לצרכים שלכם. התשלומים יתאימו למסגרת התקציב ולאורח החיים שלכם, באופן הזה שיהיה לכם את תזרים המזומנים לחיות את החיים היום ועדיין לחסוך למחר.

מוודאים בתהליך של תכנון משכנתא שהיא תהיה תואמת ביחד עם המכשירים הפיננסיים האחרים שלכם בתכנית אשר תמקסם את הצמיחה של הנכסים, תשמור על הון עצמי של הנכס, תמקסם ניכוי מס ותבנה עושר גדול יותר.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן