הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה

מערכת ׳המרכז להבראה פיננסית׳

הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה – זה לא שוק אפור !

מה זו בעצם הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה ? האם הן באמת לכל מטרה? מה זה אומר לקחת הלוואה ממקור מימון חוץ בנקאי ? האם נסתבך מול גורמים פליליים? מה יקרה אם לא נעמוד בתשלומים, נסתבך עם עולם הפשע , עבריינו, סחיטה באיומים? אז אולי יש עדיין מעט שחושבים ככה, אבל תוך 2.5 דקות, תבינו בדיוק למה מתכוונים שמציעים לכם הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה .

באמת? לכל מטרה?

כן, כן, לכלללל מטרה. 

המלכוד – תצטרכו להחזיר את הכסף בתוספת ריבית.

תצטרכו להראות ולהוכיח באמצעות מסמכים ודוחות פיננסיים, שאתם מסוגלים להחזיר את הכסף – כמו בכל הלוואה אחרת. אם הבנק סרב לכם, תפנו לחברות מימון חוץ בנקאיות כמו חברות כרטיסי אשראי, חברות ביטוח וכדוגמתן. לחברות אלו יש את היכולת הכלכלית לקחת סיכונים גבוהים למטרות רווח ולהעניק לציבור הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה .

הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה? כן לכל מטרה!

  • שיפוץ לבית או לעסק
  • מימון חתונה / בר מצווה 
  • החלפת רכב פרטי ומסחרי
  • כיסוי חובות ומינוס בבנק והתחלת הבראה פיננסית על חשבונכם

כמו שאתם רואים- לכל מטרה!

עד 48 שעות רואים את הכסף בחשבון

לאחר בדיקת זכאות לקבלת אישור עקרוני להלוואה, לאחר שאומתו כל הנתונים והושלמו כל המשימות, הכסף יועבר ישירות אל חשבונכם. לעיתים שלב העברת הכספים קורה באופן מיידי ולעיתים עד 48-72 שעות. הדבר תלוי במקור המימון ומורכבות המקרה.

טיפ סודי: ייעוץ וליווי מקצועי משיגים תנאים טובים יותר, תוך שהם חוסכים לכם במשאבים יקרים, כמו – זמן ומאמץ רב.

הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה – מסלולים, תנאים וריביות

    • מספר תשלומים: 5-10 שנים, בהחזרים חודשיים
  • גובה הריבית: תלוי במסלול שנבחר, הריבית יכולה לנועה בין 2.8%-15.2%. גובה הריבית הוא נגזרת ישירה לרמת הסיכון לפי כל מקרה ובכל הלוואה. הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה לרוב ניתנות ללא בטחונות וערבים כך שהסיכון גבוה יחסית.

במידה ויש לכם נכס או דירה, התהליך יכול להיות קל ומהיר באופן משמעותי

לסיכום: הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה - זה לא שוק שחור!

המידע הכי חשוב שכדאי שתדקלמו מעכשיו ואילך הוא שחברות מימון חוץ בנקאיות הן חברות מפוקחות על ידי משרד האוצר, בדיוק כמו הבנקים. רק שבמקום שיפקח על חברות אלו בנק ישראל, מפקח עליהם המפקח על שוק ההון, הביטוח והחיסכון.

דוגמה לחברות חוץ בנקאיות: חברות ביטוח , חברות אשראי וכדומה, אם תחשבו על זה אתם כבר עובדים מולן בדיוק כמו שאתם עובדים מול הבנק. אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן