הלוואה לטיול או חופשה

הלוואה לטיול או חופשה

הלוואה לטיול או חופשה מתאימה לכל מי מבינכם אשר מפנטז על חופשה זוגית רומנטית, חופשה של סוף שבוע עם חברים טובים, כמו גם חופשה משפחתית, בעוד היא עשויה לכסות את כל ההוצאות הכספיות שלכם, כגון – אוכל, נסיעות ולינה בבתי מלון או בצימרים.

מה המשמעות של הלוואה לטיול או חופשה?

המשמעות של הלוואה לטיול או חופשה באה לידי ביטוי בכך שמדובר אודות הלוואה אישית שבה אפשר לעשות שימוש על מנת לממן את החופשה העתידית שלכם, שמאפשרת לכם לשאת בנטל ההוצאות הכספיות שמלוות את החופשה, כמו למשל – רכב להשכרה, דלק, בית מלון או צימר, וכל מה שקשור לבילוי בחופשה. לרוב לא צריך להמציא ביטחונות להלוואה שכזאת, ברם היא נושאת לרוב ריבית יותר גבוהה, או לחלופין תנאים פחות טובים מהלוואות אחרות.

מי קהל היעד של הלוואה לטיול או חופשה?

קהל היעד של הלוואה לטיול או חופשה הוא כל ישראלי שחשקה נפשו לטייל או לנפוש. משום, שכאמור לעיל, הריבית שטמונה בסוג של הלוואה שכזאת יותר גבוהה, המשמעות היא שאתם פשוט מגדילים את ההוצאה הכספית הכוללת בגין הטיול או החופשה שלכם. לפעמים זאת האופציה היחידה שתעמוד בפניכם במידה ועסקינן אודות נסיעת חירום או נסיעת עסקים שנבצר ממכם לממן אותן בדרכים אחרות.

מרבית הסוגים של הלוואה לטיול או חופשה עובדים על אותו עיקרון של כל הלוואה רגילה, כאשר סכום ההלוואה נתון למשא ולמתן, ותלוי בכמה משתנים. ההחזר של ההלוואה הזאת מתאפשר לתקופה של החל משנתיים וכלה בשבע שנים, למרות שיש מלווים שיכולים להציע לכם זמני החזר ארוכים או קצרים יותר, ועל כן יש לבצע סקר שוק מקדים.

כפי שציינו, יש לעשות לפני נטילת הלוואה לטיול או חופשה סקר שוק מקדים ולקחת את הזמן לשם השוואה בין שיעורי הריבית, תנאי ההלוואה והכישורים של מספר מלווים על מנת להצליח למצוא את ההלוואה שתתכתב בהצלחה עם הצרכים שלכם. ראשית הסקר שוק צריך להתמקד באמצעות יצירת קשר עם הבנק הנוכחי שלכם ולהמשיך הלאה לעוד מקורות מימון אופציונליים.

שבחרתם גורם מלווה עבור נטילת הלוואה לטיול או חופשה, ובאופן אופטימלי שהיא תתאים מבעוד מועד למה שהנכם דורשים, תגישו בקשה לקבלת ההלוואה. תהליך זה משתנה בהתאם למלווה, אבל לרוב הוא כרוך בהגשת מידע אישי והן בתיעוד לרבות הוכחת הכנסה.

בתום קבלת הלוואה לטיול או חופשה, באה השעה לבצע תשלומים קבועים בזמן. עליכם לוודא שהנכם ממש מבינים את תאריך היעד של החזרי ההלוואה והן שיש לכם גישה לפורטל התשלומים און ליין או לאמצעי תשלום אחרים.

הלוואה לטיול או חופשה מאפשרת לכם ליהנות מכסף זמין כאשר אתם צריכים אותו ואז לבצע תשלומים קבועים לאורך זמן. משמע – שהנכם לא נדרשים לשלם את הוצאות החופשה שלכם מראש – אך תצטרכו להחזיר את ההלוואה בתוספת ריבית.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

שניה לפני שהלכת! מלאו את הטופס וקבלו מתנה יקרת ערך!

לקבלת גישה למתנה שתשנה את חייכם מלאו את הטופס וקבלו גישה מיידית:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן