הלוואות לעסקים חדשים

הלוואות לעסקים חדשים

הלוואות לעסקים חדשים הן החמצן של מלא בתי עסק חדשים, בעוד להקים עסק כרוך בהמון הוצאות כספיות, כמו מקדמה והוצאות על מקום העסק, שיווק או פרסום התחלתי, פרסום מודעות דרושים, מיון קורות החיים, ביצוע קבלה לעבודה והכשרת העובדים החדשים, תשלום בגין הוצאות שוטפות, ומה לא? עד כמה שיהיו לעסקים חדשים מקורות מימון אפשריים, או לחלופין הון עצמי התחלתי ניכר, הקמת עסקים חדשים מלווה בים של הוצאות כספיות, והמקורות ההתחלתיים אט אט מתדלדלים, ולכן על פני נראה כי קבלת הלוואות לעסקים חדשים מסתמנת כאופציה הטובה ביותר.

במה יועילו לכם הלוואות לעסקים חדשים?

כל בית עסק חדש זקוק לעירוי של תזרים מזומנים, על מנת לעמוד בהוצאות כספיות, כגון – שכר לעובדים, הוצאות התקורה של בית העסק, הוצאות פתאומיות ואף חד פעמיות, או רכישה של מלאי, ובשל כך הלוואות לעסקים חדשים עשויות לספק לכם מקור נוסף של תזרים מזומנים עשיר. באפשרותכם לעשות שימוש בהלוואות שכאלו לשם רכישה של נדל"ן מסחרי, למשל. בשורה התחתונה, הלוואה לעסק חדש מספקת תזרים מזומנים שהעסק שלכם ממש חייב בשביל לשרוד, לצמוח, להצליח או לשגשג.

מה המעלות ומה המגרעות של הלוואות לעסקים חדשים לטווח קצר?

יש כל מיני הלוואות לעסקים חדשים אלטרנטיבות, אשר יציעו לכם להחזיר את סכום ההלוואה תוך כמה חודשים, מה שבהכרח יגדיל את ההחזר שלכם, ויאמיר את הריבית. בבחינת המעלות של הלוואות שכאלו לטווח הקצר – הנכם עשויים לקבל אותן גם ביחד עם אשראי גרוע, הבקשות קצרות למדי. בעוד המגרעות של הלוואות שכאלו לטווח קצר הינן – שיעורי הריבית עשויים להיות מופקעים, עומד לצדכם פחות זמן להחזיר את ההלוואה, וכיוצא בזאת.

הלוואות לעסקים חדשים מומלצות מכורח היותן מספקות כסף מזומן לעסק חדש, בעוד הוא הכי צריך את זה. יש כאלו שמנהלים בית עסק עונתי, שמניב פחות הכנסות בחלקים מסוימים מהשנה, ולכן הלוואות שכאלו מסוגלות לייצב את תזרים המזומנים שלהם בתקופות קשות שכאלו.

הלוואות לעסקים חדשים עשויות לסייע לכם לבנות דירוג אשראי רצוי, בעוד תעמדו נכונה בהחזרי תשלומי ההלוואה החודשיים שלכם בזמן שנקבע מראש. בהמשך הדרך, הרגלים חיוביים אלה עשויים לתמוך בכם בהעלאה של דירוג האשראי העסקי שלכם, מה שיזכה אתכם בהיתכנויות של מימון יותר מוצלחות.

בעלי עסקים חדשים, אשר חושבים לעומק על החלטתם לקחת הלוואות לעסקים חדשים, מבינים היטב כי תכנון מלכתחילה איך הינם יעשו שימוש בהלוואה היא הדרך הכי מיטבית להצמיח את העסק שלהם.

במידה והעסק שלכם הוא עסק חדש וקטן למדי, לחלוטין עומדות בפניכם היתכנויות של מימון על פי הלוואות לעסקים חדשים. המשמעות היא שרק אתם יכולים להחליט אם עלות המימון שווה גישה להון זה. 

בטרם שתיקחו הלוואות לעסקים חדשים, עליכם לברר באם יחייבו אתכם לשלם מקדמה. מספר הלוואות גדולות לעסק חדש דורשות מקדמות. אם חסר לכם כסף מזומן ואתם לא יכולים לעמוד במקדמה גדולה מדי, כדאי שתשקלו להפחית את סכום ההלוואה שהנכם מבקשים.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן