הלוואות לעולים חדשים

הלוואות לעולים חדשים

הלוואות לעולים חדשים כה נחוצות, משום שכידוע, כל ההתחלות די קשות, בפרט כאשר עסקינן אודות התחלה במדינה חדשה, כמו במדינת ישראל, שיוקר המחייה גבוה למדי. עולים חדשים, באופן טבעי, חווים המון קשיים שעליהם להתגבר עליהם, בשביל להסתגל לחיים במדינה כשלנו, כמו למשל – הבדלים תרבותיים, שפה חדשה, קשיים תרבותיים, וכמובן אתגרים כלכליים. כל זה לא ייפתר בן יום, ולכן הלוואות לעולים חדשים מהוות פתרון נהדר כדי להקל, ולו במקצת, על החלק הכלכלי של קשיי ההסתגלות של העולים החדשים.

האם תמיד יש זכאות לקבלת הלוואות לעולים חדשים?

לא כל עולה חדש יהיה זכאי לקבל הלוואות לעולים חדשים. זה תלוי במעמד שלו, כאשר במידה וגם הוא אינה תושב קבע, אבל הוא תושב קבע חוקי, סביר להניח שהוא ייהנה מזכאות לקבל הלוואה שכזאת. אך במידה ומדובר אודות עולים חדשים, מהגרים, שמתגוררים בארץ באופן שאינו חוקי, לרוב לא ייהנו מזכאות להלוואה שכזאת, בשל חוסר עמידתם בדרישות של תושבות חוקית, או בשל חוסר יכולתם להוכיח יציבות פיננסית.

מה זה הלוואות לעולים חדשים בתנאים לא טובים?

עולים חדשים יכולים להיות זכאים לקבל הלוואות לעולים חדשים שמוצעות באמצעות כל מיני גורמים מלווים. מי שאינו עומד בכללים המחמירים שאותם קבעו הרגולטורים,  בשביל לאמת את היכולת הפיננסית של הלווים לעמוד בהחזרי תשלומי ההלוואה, יזכה בהלוואה בתנאים שאינם יותר מדי טובים. כאשר המשמעות של הנאמר שתנאי ההלוואה יגובו בתשלומים חודשיים יותר גבוהים, כמו גם שיעורי הריבית יהיו יותר גבוהים.

קיימים כל מיני שימושים של הלוואות לעולים חדשים. זה עשוי להיות למשל – סיוע בפתיחה של בית עסק, עזרה ברכישה של נכס, או סיוע לשם לימודים, וכולי.

כל עולה חדש עשוי לפנות לבנק שלו, בדיוק כמו כל לקוח, ולבקש הלוואות לעולים חדשים מהבנק. גופים חוץ בנקאיים הם עוד אופציה שממנה אפשר ליהנות מקבלת הלוואה.

מדינת ישראל רוצה לעזור לעולים חדשים, ובשל כך היא מציעה כל מיני תכניות והטבות, וסוגים של הלוואות לעולים חדשים עד לסכומים של מאה עשרים וחמישה אלף ₪ ליזמים עולים, יש גם קרנות שונות, חלקן בניהול הסוכנות היהודית,  שתומכות בעולים החדשים להשתלב בקלות יותר בארץ.

על מנת לקבל החלטה פיננסית נכונה, חשוב לקבל ייעוץ מקצועי, רק בדרך הזאת עשויים עולים חדשים ליהנות מקבלה של הלוואות לעולים חדשים בהתאם ליכולת ההחזר שלהם ועל פי הצרכים הייחודיים שלהם.

חשוב לבצע חקר מקדים לפני בקשה של הלוואות לעולים חדשים, כדי להשוות תנאים בין הלוואות עולים מכל מיני מקורות, כאשר ניתן לבחור בהלוואה המתאימה לצרכיו של העולים החדשים.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן