הלוואה חוץ בנקאית לשכירים

הלוואה חוץ בנקאית לשכירים

במידה ואירוע חיים כזה או אחר, שממש איננו צפוי, ימיט חורבן על הכסף של העובד השכיר שלכם, בעוד ההכנסה הנוכחית שלו בקושי מצליחה לכסות את התרחיש החיים, מה יעשה בדיוק העובד שלכם? סביר להניח שהוא יגיש את התפטרותו, בעוד הוא יתור אחרי מקומות עבודה עם שכר חודשי יותר מתגמל, שיאפשר לו לעמוד בכבוד בהתחייבויות הכספיות שלו. הלוואה חוץ בנקאית לשכירים מסייעת להם לעמוד בראש מורם בכל ההתחייבויות הכספיות שלהם. במקום להסתכן באיבוד עובדים משכמם ומעלה, טוב תעשו באם תציעו להם את ההיתכנות הזאת, בליווי ריבית נמוכה באופן ניכר.

מה היא בכלל הלוואה חוץ בנקאית לשכירים באמצעות המעסיק?

מביני עניין טוענים, כי הלוואה חוץ בנקאית לשכירים, באמצעות המעסיק, היא האפשרות ליהנות מסכום כסף כל שהוא באופן זמני, לעובד שכיר, שניתן באמצעות המעסיק, כאשר תוכלו לפרוע בריבית נמוכה עם הזמן. בראייה ראשונית הדבר עשוי להיראות כדי מסוכן. ברם, כאשר פועלים באופן נכון, אופציה שכזאת עשויה להתברר כמאוד אפקטיבית, תוך כדי הפחתה של עלות העבודה באמצעות שימור עובד מוצלח. הלוואה שכזאת מסוגלת לסייע לעובד השכיר להתכתב בהצלחה עם הצרכים הפיננסיים שלו, מבלי לקחת על עצמו חובות אישיים. בתור מעסיק, באפשרותכם להעמיד כספי הלוואה לעובדים לכל מיני תרחישים בעייתיים, לרבות – בעיות של דיור, מקרי חירום רפואיים, חתונת הילדים, שכר לימוד, וכיוצא בזה.

החזרי הלוואה חוץ בנקאית לשכירים עקביים בתוספת ריבית נוספת עשויים לתרום באופן חיובי לתזרים המזומנים שלהם. הלוואה שכזאת לעובדים אף מספקת להם ביטחון כלכלי כסוג של הלוואה בסיכון נמוך, שעשויה לסייע להם בהתמודדות עם סערות פיננסיות.

שיעורי הריבית על הלוואה חוץ בנקאית לשכירים נמוכים לרוב מאלו של צורות מימון אחרות ואינה דורשות בדיקת אשראי, מה שהופך זאת לאפשרות זולה ונגישה עבור עובדים.

הלוואה חוץ בנקאית לשכירים אשר ניתנת על ידי המעסיק עשויה להקל על הלחץ ולתת לעובד תחושה של בעלות פיננסית, מה שיכול לסייע להם לבצע ביצועים טובים יותר בעבודה, כאשר שביעות רצון בעבודה ולחץ נמוך יותר מעודדים את העובד להישאר בעסק ולא לחפש עבודה במקום אחר.

תנאי ההחזר של הלוואה חוץ בנקאית לשכירים מתבטאים בכך שאפשר לנכות את תשלומי ההלוואה ממשכורתו של העובד ולהגדיר שיטות תשלום חלופיות לפני שינוי מצב העסקתו. המטרה היא לקבל תשלום בזמן או למנוע מהעובד לעזוב את העבודה מבלי לקיים את תנאי ההלוואה.

מקדמת משכורת היא סוג של הלוואה חוץ בנקאית לשכירים זמנית במזומן לטווח קצר הניתנת לעובד ומוחזרת עם המשכורת הבאה של הלווה.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

שניה לפני שהלכת! מלאו את הטופס וקבלו מתנה יקרת ערך!

לקבלת גישה למתנה שתשנה את חייכם מלאו את הטופס וקבלו גישה מיידית:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן