הלוואות פרטיות

יוקר המחיה והמצב הכלכלי גורם ללא מעט אנשים להיכנס לחובות ומינוסים לתקופות ארוכות שאין מוצא מהם. הלוואות פרטיות הן אחת הדרכים הנפוצות והפופולריות לקבלת הלוואה מהבנק או מגופים חוץ בנקאיים ולפתרון הבעיה בדרך המהירה והנוחה ביותר.

הלוואות פרטיות

מהן הלוואות פרטיות?

הלוואות פרטיות הן הלוואות ללקוחות פרטיים . הלוואות אלה ניתנות בסכום של עד 100,000 ₪ לכיסוי חובות, מינוסים, טיפולים דחופים ועוד. ניתן לקחת אותן דרך בנקים וגופים חוץ בנקאיים בפריסת תשלומים נוחה וגמישה לתקופה ארוכה, ואין צורך בהצגת בטחונות או ערבים על מנת לקבל אותן. הלוואות אלה ניתנות ללקוחות כל הבנקים  והן עוזרות מאוד ללווה אשר זקוק באופן מיידי על לסכום כסף מסוים. כמו כן, תצטרכו לצרף לבקשה שלושה תלושי משכורת אחרונים, הדפס של חשבון הבנק שלכם ב-3 חודשים האחרונים ולהגיש אותו יחד עם הבקשה. לאחר דיון בבקשה ואישורה יוחלט אם להעניק לכם הלוואה או לא. מרגע האישור עצמו הכסף נכנס לחשבון תוך ימים בודדים.

למי מתאימות הלוואות פרטיות?

הלוואות פרטיות מתאימות ללקוחות כל הבנקים אשר זקוקים לסכום כסף מיידי כדי לסגור חובות, מינוסים או לטיפולים ועוד וכן ללקוחות אשר הבנק מסרב לתת להם הלוואה. באמצעות הלוואות אלה ניתן לסגור את החוב או המינוס, לשפץ את הבית, לשלם את שכר הדירה או כל דבר אחר שאתם חייבים כסף מיידי. הלוואות אלה מפחיתות את הלחץ על הלווה ומסירות ממנו דאגות מיותרות.

מאיפה אפשר לקחת הלוואות פרטיות?

את ההלוואות הפרטיות ניתן לקחת מגופים חוץ בנקאים כמו: חברות האשראי, חברות מימון, קרנות גמל וחברות ביטוח. את בקשת ההלוואה ניתן להגיש דרך אתר החברה במהלך היום ולחכות לאישור ההלוואה. במידה וחשבון הבנק שלך מוגבל, בעיקול או בהליכים משפטיים הסיכויים שלכם לקבל הלוואות פרטיות נמוך יותר. החברה בודקת את היסטוריה של הלקוח על מנת לדעת אם יעמוד בתנאי ההלוואה. כל עוד הלקוח אינו מוגבל בחשבון, מעוקל או בהליכים משפטיים לרוב תאושר לו הלוואה. לכן חשוב לקחת זאת בחשבון שמגישים בקשה להלוואה פרטית.

שאלות ותשובות

מה הריבית של הלוואות פרטיות?

הריבית של הלוואות פרטיות שונה מלווה ללווה בהתאם למצבו הפיננסי. ריביות אלה הן עד ל-12%.

איך פריסת התשלומים בהלוואות פרטיות?

פריסת התשלומים בהלוואות פרטיות היא נוחה וגמישה וכוללת עד 60 תשלומים ולעיתים אף יותר.

מה עושים אם לא מאושרת ההלוואה הפרטית?

במידה ולא מאושרת הלוואה פרטית ניתן לפנות לגוף אחר.

האם הלוואות פרטיות מוגבלות בסכום?

אין הגבלת סכום על הלוואות פרטיות. כל הלוואה היא בהתאם למצבו הפיננסי של הלווה. ניתן לקבל הלוואה של אלפי שקלים או הלוואה גדולה של עשרות אלפי שקלים. ככל שהלווה עם תלוש שכר גבוה כך סכום ההלוואה גבוה יותר.

מאיפה עדיף לקחת הלוואה פרטית מבנק או חברה חוץ בנקאית?

אם מסתכלים על הריבית שיש לשלם על הלוואות אלה עדיף לקחת מהבנק, מאחר שהריבית שם נמוכה יותר מאר חברות חוץ בנקאיות.

לבדיקת זכאות למשכנתא השאירו פרטים כאן:
[לבעלי נכס בלבד]
מחבר המאמר
מדריכי משכנתא
קאבר סרטון וידאו- משכנאת חוץ בנקאית
קאבר סרטון: כיצד נקבעת ריבית חוץ בנקאית
משכנתא חוץ בנקאית - מי מפקח עליהם (6)
משכנתא למסורבים
פוסטים באותו נושא
יצירת קשר
תוכן עניינים
אלפי לקוחות מרוצים