הלוואה לשוטרים

הלוואה ללא תלושי שכר בהוראת קבע

אחת ההלוואות הפופולריות בקרב לקוחות רבים היא הלוואה ללא תלושי שכר בהוראת קבע. מדובר על הלוואה נוחה וגמישה שאינה מצריכה הצגת תלושי משכורת או בטחונות וערבים. הלוואה זאת ניתנת בפריסת תשלומים נוחה וגמישה בבנקים וכן בחברות חוץ בנקאיות.

מהי הלוואה ללא תלושי שכר בהוראת קבע ?

הלוואה ללא תלושי שכר בהוראת קבע היא הלוואה חודשית בהוראת קבע אשר אינה מצריכה הצגת תלושי שכר כמו ההלוואות האחרות בשוק. הלוואה זאת ניתנת לכל לקוחות הבנק אשר זקוקים להלוואה מיידית בגלל מצבם הכלכלי הלא טוב. את ההלוואה ניתן לקחת דרך הבנקים או דרך חברות האשראי ולפרוס אותה ל-60 תשלומים בהתאם למצבו הכלכלי של הלקוח. באמצעות החזר קבוע מדי חודש דרך הוראת קבע מוחזרת ההלוואה בהתאם לתקופת ההלוואה שהלווה לקח.

למי מתאימה הלוואה ללא תלושי שכר בהוראת קבע?

הלוואה ללא תלושי בהוראת קבע מתאימה לאנשים מעוטי יכולת או כאלה שנמצאים בין עבודות. זה יכול להיות אנשים אשר פוטרו ואין להם עבודה, משפחות מעוטות יכולת שההכנסה שלהם אינה מכסה את ההוצאות, לקוחות שנמצאים בתקופת מחלה, סטודנטים שנמצאים בין עבודות בתקופת הלימודים ועוד. כל אלה זכאים לקבל הלוואה ללא תלושי שכר בהוראת קבע.

יתרונות הלוואה ללא תלושי שכר בהוראת קבע

הלוואה ללא תלושי שכר בהוראת קבע כוללת לא יתרונות ביחס להלוואות אחרות הניתנות בשוק. ראשית, היא ניתנת לכל לקוחות כל הבנקים ללא צורך בהוכחת תלושי שכר. שנית, ניתן לקחת אותה דרך הבנקים או דרך חברות חוץ בנקאיות. שלישית, יש לה פריסת תשלומים ארוכה ונוחה המקלה על החזר ההלוואה. רביעית, ההלוואה מהירה ונכנסת לחשבון העו"ש תוך שעות עד ימים בודדים. חמישית, אין צורך להציג בטחונות או ערבים כמו בהלוואות אחרות.

שאלות ותשובות

הסיכון היחיד שהלווה שלוקח הלוואה ואינו יכול להחזיר אותה עלול להסתבך עם הבנק או החברה החוץ בנקאית עד כדי הליכי עיקול והוצאה לפועל. לכן בטרם לקיחת הלוואה כזאת חשוב לדעת אם יש לנו יכולת החזר או לא, על מנת לא להסתבך בעתיד.

הלוואה ללא תלושי שכר בהוראת קבע אינה מצריכה הצגת בטחונות או ערבים כמו הלוואות אחרות הקיימות בשוק והיא ניתנת לכל לקוח בנק אשר דורש אותה.

אם אתם לוקחים את ההלוואה מהבנק אליכם להגיע לסניף הבנק שלכם או סניף אחר שאתם רוצים לקחת ממנו את ההלוואה ולחתום עם טפסים שונים. אם אתם לוקחים דרך חברות חוץ בנקאיות אין צורך להגיע והכל נעשה דרך האתר או דרך נציג טלפוני.

הריבית על הלוואה ללא תלושי שכר בהוראת קבע גבוהה מאחר שאין ערבון למצבו הפיננסי של הלקוח וליכולת ההחזר שלו. הריבית של הלוואת חוץ בנקאיות  יהיו יותר גבוהות מאשר ההלוואות הבנקאיות.

גופים חוץ בנקאיים מוכרים כמו חברות האשראי, חברות מימון, חברות ביטוח, קרנות ועוד אשר בעלי אישור מטעם משרד האוצר ובפיקוח הממשלה בטוחים עד מאוד.  אך חברות לא מוכרות כמו השוק האפור שלא בפיקוח מסוכנים להלוואה ורצוי לא להלוות מהם גם אם החזרי תשלומי ההחזר נמוכים ומפתים.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן