הלוואות קטנות

הלוואות קטנות

הלוואות מהוות בדרך כלל עובדה בכל חייהם הבוגרים של בני האדם, ואף הלוואות קטנות לא שונות מזה. מרבית האנשים צריכים לפעמים סכום קטן של כסף, בשלב כזה או אחר של החיים שלהם, ובשל כך ההלוואות בסכומים קטנים מתאימות כמו כפפה ליד לצרכים שלהם. ההלוואות הקטנות יכולות להועיל לכם במקרים של קלקול של מכשירי חשמל בבית, מינוס גדול בחשבון הבנק, רצון לשפץ את המטבח או את חדר האמבטיה, או לשדרג לכלי רכב טוב יותר, וכיוצא בזה. תהא הסיבה שלכם באשר תהיה, היתכנויות המימון של כל ההוצאות הכספיות הללו הן מגוונות ורבות במציאות העכשווית, אם זה דרך הבנק, ואם זה דרך מקור חוץ בנקאי.

מה אומרים התומכים והמתנגדים לבקשת הלוואות קטנות מהבנק?

התומכים בבקשת הלוואות קטנות מהבנק טוענים כי קל לעשות עסקאות שכאלו, ככלות הכול יש להם כבר חשבון בנק פעיל ומערכת יחסים פורה עם הבנק שלהם. כמו כן, בבנק יש לרוב עובדים שזמינים על מנת לסייע בעבודת הניירת או להשיב על השאלות שלכם, כמו גם שירותי נוטריון, בשביל לסייע לכם בתיעוד של עסקאות. המתנגדים להגשת בקשה להלוואות קטנות מהבנק מתריסים כי הלוואה שכזאת מלווה בעמלות גבוהות למדי. בעצם, יש בנקים שידועים לשמצה בתג מחיר גבוה מדי של עמלות השירות שהם גובים. 

האם הלוואות קטנות של הלוואות המונים או חברתיות מומלצות?

נראה, על פניו, כי הלוואות קטנות בדמות של המונים או חברתיות בהחלט מומלצות, מכורח היותן שיטת מימון שמאפשרת לכם ללוות סכומי כסף קטנים באופן ישיר, בלי כל תיווך של ברוקר, מוסדות או בנקים. בסוג הלוואות שכאלו תיהנו מקבלת מימון ממשקיעים בודדים, שייאותו ברצון להלוות לכם את הסכום המבוקש, תמורת ריבית שתסכמו מלכתחילה. 

בכל פעם שהנכם עושים שימוש בכרטיסי אשראי, אתם במובן מסוים לווים הלוואות קטנות. המשמעות היא שחברת האשראי משלמת לסוחרים בשבילכם, מקדימה לכם את קבלת הכסף, לכאורה, ואז הנכם מחזירים לחברת האשראי את הסכום שלוויתם. 

חברות מימון מהוות דרך מצוינת לשם הלוואות קטנות. שלא כמו הבנקים או איגודי האשראי, חברות מימון לא מספקות מוצרים פיננסיים או שירותים, ולא דורשות פיקדונות, הן פשוט מעניקים הלוואות באופן שגרתי לאנשים פרטיים או לעסקים שצריכים כספים מועטים. 

כאשר העובדה היא שחלק מהמלווים נותנים הלוואות לטווח ארוך, מרבית חברות המימון מתמחות בכל הקונסטלציה של הלוואות קטנות לטווח קצר. 

מרבית החברות יציעו לכם בעבור הלוואות קטנות תעריפים תחרותיים – אם כי הרבה תלוי בניקוד האשראי שלכם ובהיסטוריה הפיננסית שלכם, ואף העמלות הכוללות עשויות להיות נמוכות לעומת הבנקים והמוסדות להלוואות השונים.

הלוואות קטנות משמען לקחת כסף ממקור, תוך כדי הסכמה רשמית להחזיר את הכסף עד לתאריך מסוים ולרוב בתשלומים קבועים שנקבעו מראש. 

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

שניה לפני שהלכת! מלאו את הטופס וקבלו מתנה יקרת ערך!

לקבלת גישה למתנה שתשנה את חייכם מלאו את הטופס וקבלו גישה מיידית:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן