הלוואה מיידית ללא ריבית

הלוואה מיידית ללא ריבית

יוקר המחיה והמצב הכלכלי גורם ללא מעט אנשים להגיע למצבים כלכליים קשים שבהם הם נדרשים לקחת הלוואה. אך ישנם מעוטי יכולת הזקוקים להלוואה ואין ביכולתם לשלם ריבית בנוסף להלוואה. באמצעות הלוואה מיידית ללא ריבית אשר ניתנת דרך הבנק או דרך גופים חוץ בנקאיים ניתן לקבל הלוואה מיידית מבלי לשלם עליה ריבית כלל.

מהי הלוואה מיידית ללא ריבית?

הלוואה מיידית ללא ריבית היא הלוואה אשר ניתנת לאנשים מעוטי יכולת או לאנשים אשר נקלעו לקשיים כלכליים. הלוואה זאת לאותו נזקק לקבל את הכסף שהוא זקוק לו ולהחזיר אותו מדי חודש ללא ריבית אשר מעלה את ערך תשלום ההלוואה. ההלוואות ניתנות עד לסכום מוגבל של 10,000 ₪ לעומת סוגי הלוואות אחרות אשר כוללות ריבית. על מנת לקבל הלוואות אלה יש להוכיח לבנק או לחברות חוץ בנקאיות שאתם אנשים נזקקים.

מי זכאי להלוואה מיידית ללא ריבית?

זכאים להלוואות מיידיות ללא ריבית הם לקוחות כל הבנקים אשר בגילאי 22 פלוס ועומדים בקריטריונים לקבלת הלוואה ללא ריבית. קריטריונים אלה כוללים: משפחות חד הוריות, ישראלים הגרים בארץ או בחו"ל ואשר נקלעו לקשיים כלכליים שאינם מאפשרים להם לקנות מוצרים אפילו חד  פעמיים, עולים חדשים מאתיופיה, משפחות עם הרבה ילדים, לבעלי מוגבלויות אשר אינם יכולים לרכוש ציוד רפואי ועוד.

מהיכן ניתן לקחת הלוואה מיידית ללא ריבית?

הלוואה מיידית ללא ריבית ניתן לקחת מהבנקים וחברות חוץ בנקאיות הכוללות את חברות האשראי, חברות מימון פרטיות, חברות ביטוח, קרנות ועוד. בנוסף לכך, גם ארגוני צדקה, גמ"חים ועמותות מעמידים הלוואות מיידיות ללא ריבית אשר מגיעות מתרומות פילנטרופיות שונות.

שאלות ותשובות

על מנת לקבל הלוואה מיידית ללא ריבית יש להגיש בקשה להלוואה דרך הבנק או דרך חברות חוץ בנקאיות. אם הגשתם דרך הבנק תצטרכו להגיע לסניף הבנק למלא טפסים לבקשת הלוואה. במידה והגשתם דרך חברות חוץ בנקאיות תמלאו טופס בקשה דרך האתר או ביחד עם נציג טלפוני.

הסכום שניתן לקבל הלוואה מיידית ללא ריבית הוא עד 10,000 ₪.

אין צורך בערבים ובטחונות בהלוואות אלה.

הכסף נכנס לחשבון הבנק לאחר אישור הבקשה תוך שעות ספורות.

במידה ולא מאושרת ההלוואה ואתם במצב כלכלי לא טוב וזקוקים דחוף לכסף, תוכלו לפנות לחברות חוץ בנקאיות, חברות פילנתרופיות, גמ"חים ועוד ולבקש מהם הלוואה או לנסות ולבקש הלוואה בריבית נמוכה.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

הגיע הזמן לפתוח דף כלכלי חדש

לשיחת ייעוץ וקבלת דיאגנוסטיקה פיננסית מלאו את הטופס ונשמח לסייע:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן