הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים – המשק מתייצב

המשק הישראלי הוא מהיציבים בעולם , הוא מתבסס על חברות הייטק, חברות פיננסיות, מצב כלכלי מדיני ועסקים קטנים ובינוניים. כל חולייה במשק חשובה וקריטית ליציבותו המוכרת. לכן, כיום , במידה והבנק מסרב לתת לכם הלוואה או שאתם בעצמכם בוחרים לא לבקש הלוואה לעסק דרך הבנק, יש לך אפשרויות מימון רבות לקבלת סוגים שונים של הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים . בואו לראות איך תוך 2.5  דקות, תדעו איך לגשת לתהליך בצורה הטובה ביותר.

הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים

הבנקים לא סומכים על עסקים

כגודל הצלחתו של המשק כך גם מספר פושטי הרגל בישראל, רק הולך וגדל. הבנקים כפופים למגבלות שמטיל בנק ישראל ואינם יכולים לסייע, מתוך רצון עז לשמור על יציבות המשק ומטבע השקל שלנו .

מכאן, עסק שלא מראה יכולות התאוששות פיננסית ויכולות מינימליות הוא מסורב להלוואות בבנקים. אולי באמצעות צירוף ערבים , שיעבוד נכס וכדומה, יתאפשר לכם לקבל הלוואה כלשהי מהבנק.

הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים – מה זה אומר?

אם ציינו שהבנקים כפופים לבנק ישראל, ציינו גם שמטרתו להימנע מאינפלציה במשק. אז כעת נציין שחברות המציעות מימון חוץ בנקאי, כמו הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים. לא רק שהן מציעות תנאים מעולים , ריביות שפויות והטבות בעמלות, הן גם כפופות למשרד האוצר ובפיקוחו של המפקח על שוק ההון, הביטוח והחיסכון – פיקוח שפחות מתחשב באינפלציה ויותר ממוקד ברווחים גבוהים. .

חברות מימון חוץ בנקאיות – זה לא שוק שחור

בזכות הפיקוח הקפדני, אך השונה במהותו, חברות וגופים חוץ בנקאיים מתחרים על כל הלוואה שהציבור מבקש. החברות מציעות תנאים מצוינים ומפתים , לא פחות מהלוואות שמציעים הבנקים .

כך שאם סורבתם על ידי הבנק להלוואה לעסק שלכם , אתם אוטומטית הופכים ללקוח פוטנציאלי אצל אחת מחברות המימון המפוקחות הבאות:

  • חברות אשראי
  • חברות ביטוח
  • בתי השקעות
  • קרנון הון
  • חברות פיננסיות מורשות

חשוב לציין: חברות מימון אלו פועלות מפנים לשורת הדין ובמידה ולא תעמדו בהתחייבויותיכם , בדיוק כמו הבנקים – הן ינקטו בהליכים משפטיים עד לכיסוי החוב שצברתם. .

הפתרון: השוק מתעדכן בכל רגע, ייתכן וממש ברגעים אלו, מסלול חדש, הטבה חדשה וחברה חדשה מציעים הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים שאתם חייבים להכיר שיכולות לשנות את גורל העסק שלכם מקצה לקצה.

טיפ לסיום: מומלץ לפעול באמצעות תכנון מקצועי משלבי בדיקת זכאות – ההגשה – קבלת אישור. תכנון כזה מונגש לכם דרך המרכז להבראה פיננסית מומחה בתכנון וקבלת הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים .

לבדיקת זכאות למשכנתא השאירו פרטים כאן:
[לבעלי נכס בלבד]
מחבר המאמר
מדריכי משכנתא
קאבר סרטון וידאו- משכנאת חוץ בנקאית
קאבר סרטון: כיצד נקבעת ריבית חוץ בנקאית
משכנתא חוץ בנקאית - מי מפקח עליהם (6)
משכנתא למסורבים
פוסטים באותו נושא
יצירת קשר
תוכן עניינים
אלפי לקוחות מרוצים