הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים

מערכת ׳המרכז להבראה פיננסית׳

הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים – המשק מתייצב

המשק הישראלי הוא מהיציבים בעולם, הוא מתבסס על חברות הייטק, חברות פיננסיות, מצב כלכלי מדיני ועסקים קטנים ובינוניים. כל חולייה במשק חשובה וקריטית ליציבותו המוכרת. לכן, כיום, במידה והבנק מסרב לתת לכם הלוואה או שאתם בעצמכם בוחרים לא לבקש הלוואה לעסק דרך הבנק, יש לך אפשרויות מימון רבות לקבלת סוגים שונים של הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים . בואו לראות איך תוך 2.5 דקות, תדעו איך לגשת לתהליך בצורה הטובה ביותר.

הבנקים לא סומכים על עסקים

כגודל הצלחתו של המשק כך גם מספר פושטי הרגל בישראל, רק הולך וגדל. הבנקים כפופים למגבלות שמטיל בנק ישראל ואינם יכולים לסייע, מתוך רצון עז לשמור על יציבות המשק ומטבע השקל שלנו.

מכאן, עסק שלא מראה יכולות התאוששות פיננסית ויכולות מינימליות הוא מסורב להלוואות בבנקים. אולי באמצעות צירוף ערבים, שיעבוד נכס וכדומה, יתאפשר לכם לקבל הלוואה כלשהי מהבנק.

הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים – מה זה אומר?

 אם ציינו שהבנקים כפופים לבנק ישראל, ציינו גם שמטרתו להימנע מאינפלציה במשק. אז כעת נציין שחברות המציעות מימון חוץ בנקאי, כמו הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים. לא רק שהן מציעות תנאים מעולים, ריביות שפויות והטבות בעמלות, הן גם כפופות למשרד האוצר ובפיקוחו של המפקח על שוק ההון, הביטוח והחיסכון – פיקוח שפחות מתחשב באינפלציה ויותר ממוקד ברווחים גבוהים.

חברות מימון חוץ בנקאיות – זה לא שוק שחור

בזכות הפיקוח הקפדני, אך השונה במהותו, חברות וגופים חוץ בנקאיים מתחרים על כל הלוואה שהציבור מבקש. החברות מציעות תנאים מצוינים ומפתים, לא פחות מהלוואות שמציעים הבנקים.

כך שאם סורבתם על ידי הבנק להלוואה לעסק שלכם, אתם אוטומטית הופכים ללקוח פוטנציאלי אצל אחת מחברות המימון המפוקחות הבאות:

  • חברות אשראי
  • חברות ביטוח
  • בתי השקעות
  • קרנון הון
  • חברות פיננסיות מורשות

חשוב לציין: חברות מימון אלו פועלות מפנים לשורת הדין ובמידה ולא תעמדו בהתחייבויותיכם, בדיוק כמו הבנקים – הן ינקטו בהליכים משפטיים עד לכיסוי החוב שצברתם.

הפתרון: השוק מתעדכן בכל רגע, ייתכן וממש ברגעים אלו, מסלול חדש, הטבה חדשה וחברה חדשה מציעים הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים שאתם חייבים להכיר שיכולות לשנות את גורל העסק שלכם מקצה לקצה.

טיפ לסיום: מומלץ לפעול באמצעות תכנון מקצועי משלבי בדיקת זכאות – ההגשה – קבלת אישור. תכנון כזה מונגש לכם דרך המרכז להבראה פיננסית מומחה בתכנון וקבלת הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים.

לבדיקת זכאות למשכנתא השאירו פרטים כאן:
[לבעלי נכס בלבד]

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

שניה לפני שהלכת! מלאו את הטופס וקבלו מתנה יקרת ערך!

לקבלת גישה למתנה שתשנה את חייכם מלאו את הטופס וקבלו גישה מיידית:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן