טריא הלוואות

מחפשים חברה שמציעה לכם משקיע רציני שלא יברח בדקה התשעים? אתם חייבים להיעזר בטריא הלוואות. בטריא הלוואות תוכלו למצוא משקיעים רציניים ולווים אשר עברו מבדקים שונים על מנת לראות שהם רציניים ולא נעלמים ביום אחד. באמצעות חיבור בין אנשים זרים שלא מכירים אחד את השני וכל המשותף להם הוא הלוואה, תוכלו למצוא את המשקיעים האיכותיים והרציניים ביותר ולהיות בטוחים שאתם בידיים טובות.

טריא הלוואות

הלוואות לוקחים בטריא הלוואות

הבנקים וחברות האשראי מעמידות לרשות הלקוחות הלוואות במסלולים שונים אשר כוללות ריבית לא נמוכה בפריסת תשלומים לתקופה של עד חמש שנים. אך לא תמיד הבנקים נותנים הלוואות בפרט אם אין לנו בטחונות ויציבות בנקאית. במיוחד למצבים כאלה כדאי לפנות לטריא הלוואות וליהנות בהלוואות מותאמות בפריסה נוחה וגמישה בהתאם לצרכים האישיים שלכם. טריא הלוואות שינה גוף פיננסי, משדכת בין מלווים ולווים שאינם מכירים אחד את שנים ואשר המשותף להם הוא קבלת הלוואה. המשקיעים בטריא הלוואות, הינם איכותיים ורציניים ביותר ועברו לא מעט מבחני התאמה על מנת להתאים ללווה את המלווה הטוב ביותר ואיכותי ביותר. כל תהליך הלוואה מתבצע באתר האינטרנט של החברה ובסיומו מועברת ההלוואה.

האם ניתן לסמוך על הלקוחות המלווים?

המלווים של טריא הלוואות הם לקוחות איכותיים ורציניים ביותר. הם עוברים לא מעט מבחני התאמה על מנת שהלווה יקבל את הלוואה שהוא זקוק לה מהמלווים הרציניים והאיכותיים ביותר בשוק שלא יעלמו לפתע. בטריא תמצאו הלוואות לעסקים ב-100,000,000 ₪ וכן הלוואות ללקוחות פרטיים. כל תהליך קבלת הלוואה הינו תהליך בטוח וכולל הסכם הלוואה בטחונות שנותן הלווה וכן הוא אף מציג בטחונות כערבון במידה ולא יעמוד בתשלומי ההלוואה. במצב זה ישנו את היועץ המשפטי שנכנס לתמונה ומתחיל בהליכי גביית התשלום, כך שהכל מסודר וברור לכל הצדדים .

למה דווקא הלוואות חברתיות ולא הלוואות מבנקים?

הלוואות חברתיות הם פתרון מעולה לעסקים וללקוחות פרטיים שהבנק אינו מעמיד לרשותם הלוואות. באמצעות גוף פיננסי מקצועי רציני ומקצועי ניתן לחבר בין לווה למלווה בצורה המושלמת ביותר מבלי להיות תלוי בבנקים, חברות אשראי או חברות ביטוח.  בהתאם לדירוג המלווה ניתן לקבל מידע על הלקוח מבחינת החזר תשלומי ההלוואה, שכרו, יציבותו בעבודה ועוד. הבדיקה היא אחד המדדים הטובים ביותר לבדיקת הלווה והסיכון שיש לקחת עליו במידה והוא מתאים .

שאלות ותשובות

מה הריבית שמשלמים על הלוואה חברתית?

הריבית של הלוואה חברתית שונה מלווה ללווה בהתאם לרמת הסיכון שלו במהלך תקופת הלוואה, וותק, יציבות ועוד. הריבית נעה בין שש לבין תשעה אחוז בהתאם לריבית השנתית במשק.

האם התשואות גבוהות יותר מאשר בבנקים?

התשואות בטריא הלוואות גבוהות יותר מאשר בבנקים. הסיכון הוא נמוך בהשוואה לשוק ההון והרווח הוא לאורך זמן מאשר בפיקדונות בבנקים .

איך מתבצע התהליך?

התהליך מתבצע באתר האינטרנט של טריא הלוואות בין הלווה לבין המלווה, כך שבסיום התהליך ומילוי טופס הבקשה ואישורו מועבר הכסף אל הלווה.

האם מדובר על הלוואה חוקית?

מדובר על הלוואה חוקית לחלוטין בהתאם לחוק הנדרש. תוכלו למצוא את התקנון תחת חוק אשראי הוגן באתרי האינטרנט.

האם בטוח לקחת הלוואה חברתית?

בטוח עד מאוד לקחת הלוואה חברתית וכן ניתן לקבל ייעוץ מאנשי החברה להתאמה מלאה.

לבדיקת זכאות למשכנתא השאירו פרטים כאן:
[לבעלי נכס בלבד]
מחבר המאמר
מדריכי משכנתא
קאבר סרטון וידאו- משכנאת חוץ בנקאית
קאבר סרטון: כיצד נקבעת ריבית חוץ בנקאית
משכנתא חוץ בנקאית - מי מפקח עליהם (6)
משכנתא למסורבים
פוסטים באותו נושא
יצירת קשר
תוכן עניינים
אלפי לקוחות מרוצים