הלוואות לעשר שנים

צריך הלוואה ארוכה? למה שלא תיקח הלוואות לעשר שנים

אנשים רבים נתקלים במהלך החיים במצבים שונים כאשר יש להם לא מעט חובות או מינוס וההכנסות שלהם נמוכות ולא מספיקות לכסות את ההוצאות הנדרשות. זה יכול להיות עקב בעיות בעבודה בין אם זה פיטורים באופן פתאומי, בעיות בעסק, הוצאות גדולות ולא מתוכננות כמו טיפולי שיניים, הוצאות לתכנון אירוע משפחתי ועוד. מצבים אלה אינם משאירים ברירות אלא חשיבה על פתרון מיידי ומהיר, הפתרון הוא הלוואות לעשר שנים.

מהן הלוואות לעשר שנים?

הלוואות לעשר שנים הן הלוואות לטווח הארוך אשר כרוכות בסיכון מצד הגוף המלווה. לרוב הלוואות ניתנות עד 6 שנים, אך מקרה של עשר שנים חשוב לוודא שהלווה בעל בטחונות כלשהו ודירוג אשראי גבוהה, כך שבמידה ולא יעמוד בתנאי ההלוואה ניתן יהיה להשתמש בבטוחות שיש ללווה ולגבות את תשלומי החזר ההלוואה. הלוואות אלה ניתנות בפריסת תשלומים נוחה וגמישה בהתאם לצרכי הלקוח ובהתאמה אישית. בטרם לקיחת ההלוואה מומלץ להתייעץ עם יועץ הלוואות מנוסה ומקצועי שיתאים לכם את ההלוואה המתאימה ביותר עם הריבית הנמוכה ביותר בתנאי ההחזר המשתלמים ביותר בהתאמה אישית. באמצעות תכנון פיננסי נכון מבעוד מעוד תוכלו לתכנן טוב יותר את העתיד שלכם מבלי להיכנס למצבים לא נעימים.

למי מתאימות הלוואות לעשר שנים?

הלוואות לעשר שנים מתאימות ללקוחות כל הבנקים אשר גילם הוא מעל 21. לקוחות אשר זקוקים לסכום נכבד של כסף אשר אין להם בין אם זה חובות, מינוס זמני או מתמשך, מימון טיפולי שיניים או מימון אירוע משפחתי ועוד.

באילו חברות ניתן לקחת הלוואות לעשר שנים?

חברות שמעמידות הלוואות לעשר שנים כוללות את הבנקים וחברות חוץ בנקאיות כגון: חברות האשראי, חברות מימון פרטי, חברות ביטוח, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות ועוד. כל אחד מהחברות הללו מציעות מסלולי הלוואה שונים בפריסת תשלומים נוחה וגמישה הכוללת ריבית נמוכה בהתאם לצרכי הלווה. כמובן שניתן למצוא פתרון להלוואות למסורבי בנקים בעזרת הייעוץ של המרכז להבראה פיננסית.

שאלות ותשובות

הלוואות לעשר שנים כדאי לקחת מהבנקים בגלל הריבית הנמוכה לעומת החברות החוץ בנקאיות.

אם אתם לוקחים את ההלוואה דרך הבנק יש להגיע לסניף הבנק או לאחד הבנקים שמהם אתם רוצים לקחת הלוואה ולמלא טופס בקשת הלוואה. במידה ואתם לוקחים דרך חברות חוץ בנקאיות יש למלא את טופס הבקשה דרך האתר או באמצעות נציג טלפוני.

בעת לקיחת הלוואה יש צורך בביטחונות הלווה, כך שאם הלווה לא יעמוד בתנאי ההלוואה הוא יהיה ניתן להשתמש להחזר ההלוואה בביטחונות.

אם אתם חוששים או לא סגורים על סכום ההלוואה והמסלול שמתאים לכם, יועץ הלוואות יעזור לכם לפתור את הבעיה בקלות רבה ויתכנן אתכם את החזר ההלוואה לאורך השנים כך שלא תגיעו למצבים לא נעימים.

פריסת תשלומים נוח והחזרי ההלוואה נמוכים, ההלוואה תוך ימים ספורים בחשבון העו"ש, אין צורך בערבים, ניתן לפרוס את ההלוואה לפני ללא צורך בהתראה מוקדמת או עמלת פירעון.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן